ENG   ES   УКР  РУС   GER  
міжнародні вантажоперевезення / TBN company
tel:    +38 093 047 16 63        for call to Ukraine:    +38 067 551 27 74
menu

Морські контейнерні перевезення. Порівняти ціни судноплавних компаній. Тарифи і терміни 2023 р

Заказать международные морские перевозки грузов в Киеве. Морские контейнерные перевозки

Перевезення збірних вантажів (LCL)
Контейнерні перевезення (FCL)
Обслуговування на консолідаційних складах
Документарна підтримка та консалтинг ЗЕД клієнта
Мультимодальні перевезення. Проектні перевезення. Перевезення небезпечних вантажів
Перевезення вантажів на будь-яких умовах INCOTERMS від EXW до DDP
Експортне та імпортне митне оформлення. Страхування вантажів

Скільки коштує морське перевезення оперативно прорахує менеджер по Вашому запиту:

E-mail Заказчика *:
Как к Вам обращаться *:
Контактный телефон:
Страна отправления/получения *:
Содержание заказа *:

 

Менеджер напрямку: Тел.,Viber, WhatsApp: +380675512774 скайп: tbncom12 эл. адрес: tbncom12@ukr.net

Компанія TBN пропонує різні схеми перевезень морських вантажів:

 1. Перевезення вантажу між портами відправлення та доставки;
 2. Повна змішана доставка морського вантажу різними видами транспорту;
 3. Доставка вантажу до порту завантаження на морське судно;
 4. Доставка морського вантажу в порту прибуття з подальшим транспортуванням у кінцеве місце доставки.

Міжнародна транспортна компанія TBN організовує морські перевезення вже понад 8 років. Ми високо оцінюємо ефективність та вигідні сторони морських доставок і рекомендуємо користуватися саме морськими перевезеннями для транспортування вантажів з віддалених від місця призначення країн. Серед переваг морської доставки вантажу ми виділяємо такі:

 • Необмеженість відстаней. Морський океан кордонів немає. Тому перевезти вантаж із одного континенту на сусідній чи взагалі в іншу півкулю цілком можливо.
 • Простота маршруту перевезення. Існують тисячі морських ліній, прокладених шляхів, якими курсують сотні суден щодня. Непрохідних, непроїзних доріг немає. Все, що потрібно, це грамотно вибрати шлях з урахуванням економії часу, пройдених морських ліг та безпечних погодних умов.
 • Економічність та зручність морського перевезення. Сучасні морські судна можуть вмістити до 13 000 20-футових стандартних контейнерів. Можна використовувати все судно, половину можливих контейнерів або лише 1-2 одиниці.
 • Безпека доставки. Габарити сучасного вантажного морського судна настільки великі, що навіть потрапивши в зону несприятливої погоди, ймовірність доставки вантажу в цілісності та безпеці дорівнює 93%.
 • Сумісність морських перевезень з іншими видами транспорту. Так як далеко не кожна країна, тим більше місто має виходи до моря/океану, залучення додаткового транспорту в більшості випадків неминуче. Морські доставки відмінно комбінуються з автомобільним, залізничним та авіатранспортом.

Транспортна компанія TBN здійснює морські вантажні перевезення будь-якого вантажу незалежно від обсягу та напряму доставки. Ми перевозимо морський вантаж прямим чи змішаним способом. По суті морська доставка можлива в будь-яку точку світу. Транспортувати вантаж можна морським судном до найближчого міста до місця призначення. Потім вантаж перевозиться автомобільним чи залізничним транспортом, рідше авіатранспортом. Так, у більшості випадків морське перевезення відбувається у комбінації з іншим видом транспорту.

Усі схеми морського вантажоперевезення супроводжуються повним контролем з боку наших логістів за всіма процесами транспортування, включаючи вантажно-розвантажувальні роботи, проходження митниць, портових процедур.

Компанія TBN береться за доставку різних видів вантажів та пропонує такі типи перевезень:

 • Навантажувальні вантажні перевезення. Використовується для неоднорідних або однорідних органічних вантажів, які неможливо помістити в упаковку (тару). Наприклад, руда, вугілля, металобрухт, зерно, цукор, добрива, пісок, чорнозем, інші сухі сипучі матеріали. Такий вантаж перевозять без особливого укладання та фіксації на борту балкера – спеціального судна навалки з великим трюмом для вантажу.
 • Контейнерні перевезення. Контейнер використовується як зовнішня упаковка вантажу. Тип контейнера може бути різним: 20″, 40″, 40″ High Cube, Flat Rack, Open Top, рефрижератор. Безумовною перевагою контейнерного перевезення є можливість бути спокійним за збереження та цілісність вантажу, заощадити час на завантаженні та вивантаженні та гроші на оренді складу та страхуванні. Контейнерами перевозять майже все: фрукти, овочі, м'ясо, морепродукти, молочні продукти, соки, концентрати, рослини, меблі, техніку та інші товари.
 • Ро-ро перевезення. Вони відбуваються за рахунок ролкерів, оснащених рампами (похилими в'їздами) для в'їзду та виїзду вантажу. Ролкерами перевозять вантажі накатні: автомобілі, причепи, тягачі, трейлери, обладнання та інше. Завантаження відбувається через рампи та підйомний кран не потрібен.

Окремим цікавим типом морських перевезень може бути доставка спеціального (нестандартного) вантажу. Наприклад, стада тварин, яким потрібно забезпечити повноцінний догляд під час перевезення. У таких випадках судно обладнується спеціально для таких цілей. TBN надає повну підтримку клієнта в процесі перевезення вантажу. Окрім безпосередньо перевезень, ми займаємося:

 • Фрахтуванням тоннажу з водотоннажністю до 50 тис. тонн;
 • Підготовкою необхідних документів із супроводу вантажу;
 • Страхуванням вантажу;
 • Просуванням інтересів клієнта на митному контролі;
 • Координацією дій усіх сторін, задіяних у перевезенні;
 • Контролем усіх етапів доставки;
 • Консультаціями щодо всіх питаннь стосовно перевезень, що виникають у клієнта.

Співпраця з міжнародною компанією TBN – це надійне та вигідне партнерство для Вашого бізнесу. Ми робимо складні перевезення простішими, максимально полегшуючи ведення торгових справ.

Завдяки тісній співпраці з усіма великими судноплавними лініями, компанія «TBN company» має можливість проводити логістичний аналіз та розробляти оптимальний за вартістю та термінами доставки маршрут вашого вантажу з/у будь-яку точку світу. У глобальній агентській мережі ми оперативно інформуємо своїх клієнтів про всі переміщення вантажу.
Перш ніж розпочати транспортування, проходить детальне узгодження всіх етапів маршруту вантажу з клієнтом. Нам будуть необхідні точні дані про вагу, найменування, габарити та кількість вантажу, місця відправлення та умови поставки. Тільки після цього розпочнуться переговори та погодження з клієнтом щодо вибору найкращого транспортного шляху та прийнятного місця призначення, тобто порту.
Ми розуміємо важливість своєчасної та збереженої доставки Ваших вантажів, тому доручивши нашим фахівцям перебування оптимального маршруту, Ви гарантовано отримаєте:
 

 • надійну в плані вибраного транзитного часу морську лінію;
 • оптимальну для Вас ставку фрахту;
 • надійного та професійного партнера в порту відправки (агента).

«Хто володіє морем, володіє світом».

Приказка не нова, але абсолютно точна. Світовий океан завжди був найбільшою транспортною артерією Землі, а отже і торговою теж. На сьогоднішній день морські шляхи зберігають своє значення та активно використовуються для здійснення вантажних перевезень між країнами та цілими континентами.

Морські перевезення – один з найпоширеніших способів доставки вантажу, який вважається найбільш економічно вигідним для масштабних, габаритних перевезень на далекі відстані. Ця галузь становить істотну частину міжнародних торговельних взаємин і відіграє ключову роль формуванні системи глобальних транспортних перевезень.


 
Морські контейнерні перевезення із портів Європи. Морські перевезення вантажів виконуються провідними судноплавними компаніями CSCL, COSCO, WANHAI, OOCL, MSC, YANGMING, PIL, EVER GREEN, MAERSK, CMA, ZIM та ін. Можливі варіанти швидкого, за помірними цінами перевезення морським транспортом, економічніші - більш тривалії. Ми можемо організувати обслуговування від дверей до дверей - порти Європи, Чорного моря, Середземного моря. спеціальними контейнерами; перевезення заморожених вантажів рефрижераторними контейнерами (рефконтейнер), компаніями EVERGREEN, COSCO, MOL, APL, YML та MSC, які включають перевезення м'яса, овочів, фруктів, морських продуктів.