международная доставка грузов из Киева ENG  международная доставка грузов из Киева  ES  международная доставка грузов из Киева  УКР международная доставка грузов из Киева  РУС  международная доставка грузов из Киева GER  
международные грузоперевозки / TBN company
menu

Перевезення Екваторіальна Гвінея Україна. Доставка з/у Екваторіальну Гвінею

Імпорт, експорт Екваторіальної Гвінеї 

 • Автомобільні перевезення збірних вантажів

 • Повітряні вантажоперевезення

 • Документарна підтримка і консалтинг ЗЕД клієнта

 • Залізничні перевезення

 • Морські перевезення збірних вантажів (LCL)

 • Морські контейнерні перевезення (FCL)

 • Мультимодальні перевезення

 • Обслуговування на консолідаційних складах

 • Проектні перевезення

 • Перевезення небезпечних вантажів

 • Перевезення вантажів на будь-яких умовах INCOTERMS від EXW до DDP

 • Страхування вантажів

 • Експортне та імпортне митне оформлення

Важливо! Попередньо ознайомтеся з обмеженнями, правилами митного оформлення, митних платежів та перевезень при експорті/імпорті Екваторіальної Гвінеї. Проконсультуйтеся у фахівця по напрямку як вирішити Ваші запитання (інформація на сторінці нижче). Це дозволить уникнути тяганини з митними органами при доставці і зайвих витрат з транспортними компаніями.

Автомобільні перевезення Екваторіальна Гвінея

Автоперевезення вантажів Екваторіальна Гвінея. Партнерська мережа дозволяє доставити вантаж у Екваторіальну Гвінею автомобільним транспортом в будь-яку точку за вказівкою замовника. Також маємо можливість прийняти вантаж за адресою на склад тимчасового зберігання для митного оформлення та виконання формальностей подальшої доставки з Екваторіальної Гвінеї.

Авіаперевезення Екваторіальна Гвінея Україна

Авіадоставка з Екваторіальної Гвінеї - найшвидший спосіб перевезення вантажів. При відправці Вашого карго з Екваторіальної Гвінеї наші агенти заберуть вантаж у відправника, кваліфікований персонал обробить і оформить експортні декларації, а також всі необхідні документи в аеропорту. По прибуттю вантаж приймається в аеропорту України з повним митним очищенням. У результаті клієнт отримує вантаж без необхідності самостійно оформляти документи. Ми використовуємо прямий експорт від місцевих авіакомпаній у Екваторіальної Гвінеї, тому тарифи мінімальні. Відправка вантажів у Екваторіальну Гвінею проходить за аналогічною схемою. Ми забираємо вантаж у клієнта, оформляємо і відправляємо вантажоодержувачу. Виконуємо попередній прорахунок, оперативне бронювання, реальний запит статусу знаходження вантажу. 

Проконсультуйтесь в аеропорту Бориспіль: +38  067 551 27 74 чи зробіть простий запит нижче

Морські перевезення Екваторіальна Гвінея

Доставка контейнера з Екваторіальної Гвінеї: ми можемо доставити як повний контейнер з Екваторіальної Гвінеї (FCL), так і збірні вантажі з Екваторіальної Гвінеї(неповний контейнер LCL), що істотно заощадить вартість доставки з Екваторіальної Гвінеї. Морські перевезення вантажів виконуються провідними судноплавними компаніями CSCL, COSCO, WANHAI, OOCL, MSC, YANGMING, PIL, EVER GREEN, MAERSK, CMA, ZIM та ін. Можливі варіанти швидкого, за помірними цінами перевезення морським транспортом, економнішого - тривалішого. Ми можемо організувати обслуговування від дверей до дверей із Екваторіальної Гвінеї в порти Європи, Чорного моря, Середземного моря. Спеціальними контейнерами: перевезення заморожених вантажів рефрижераторними контейнерами (рефконтейнер), компаніями EVERGREEN, COSCO, MOL, APL, YML і MSC, які включають в себе перевезення м'яса, овочів, фруктів, морських продуктів. Детальніше ознайомитися з правилами як перевозять контейнер.

Митні послуги Екваторіальна Гвінея 

Митне оформлення у Екваторіальній Гвінеї(замитнення, розмитнення). Документація імпорту, експортного митного очищення, санітарні інспекції, сертифікат походження, інші спеціальні послуги митного очищення у Екваторіальній Гвінеї. Послуги митного брокера в Екваторіальній Гвінеї: подача заявки на імпорт і експорт товарів, огляд товару та інші послуги пов'язані з митними формальностями, послуги з транзиту без безпосередньої присутності замовника. Детально ознайомитися з правилами та послугами: митне оформлення.

Склад Екваторіальна Гвінея

Складська логістика у Екваторіальній Гвінеї, складські термінали для консолідації та обробки вантажу. Послуги складу у Екваторіальній Гвінеї: ми можемо надати клієнтам широкий спектр послуг складського зберігання та складування різних товарів, транспортування, розподілу, упаковки, маркування, зважування, вимірювання, упаковки плівкою та інші послуги для подальшої відправки, прийому вантажу у Екваторіальній Гвінеї.

Скільки коштує доставка з Екваторіальної Гвінеї оперативно порахує менеджер по Вашому запиту:

Як до Вас звертатись *:
Ваш E-mail для зв'язку *:
Контактний телефон:
Зміст запиту *:

 

Імпорт з Екваторіальної Гвінеї. Послуги імпортера/експортера 

При необхідності ввезти вантаж (товар) з Екваторіальної Гвінеї одноразово або на постійній основі виконується повний комплекс зовнішньоекономічної діяльності. Сприяння з постачальниками у Екваторіальній Гвінеї: пошук, перевірка постачальників за заданими параметрами. Складання зовнішньоекономічних контрактів, оформлення товаросупровідних документів (інвойси, специфікації, пакувальні листи). Здійснюємо розрахунок з постачальниками, валютні банківські операції, купівлю валюти. Виконуємо митне оформлення імпорту, без акредитації замовником на митниці, що також виключить необхідність спілкування з представниками митних органів та контролюючих інстанцій. Ця послуга прискорить процедуру і правильне оформлення зовнішньоекономічної операції. Здійснюємо найменш витратне транспортування вантажу (товару) маючи можливість використовувати всі доступні види транспортування (авто, авіа, море). Ми доставляємо одиничні (зразки) і повні партії. У комплексі, після проходження формальних митних процедур вантаж доставляється клієнту юридично «готовим» до передачі в торгівлю чи у виробництво. 

Експорт у Екваторіальну Гвінею

Оформлення та відправка вантажу (товару) нерезиденту. Пошук постачальників в Україні, сприяння українським виробникам (постачальникам) в зовнішньоекономічній діяльності. Взаєморозрахунки, всі валютні банківські операції, купівля / продаж валюти. Складання зовнішньоекономічного контракту, оформлення товаросупровідних документів (інвойси, специфікації, пакувальні листи). Митне оформлення експорту, без акредитації замовником на митниці, оформлення дозвільних документів експорту, процедури і правильне оформлення зовнішньоекономічної операції. Транспортування вантажу (товару), підбір та виконання найменш витратного перевезення - використовуючи консолідаційні склади доставляємо як одиничні партії (зразки), так і повні - маючи можливість використовувати всі доступні види транспортування (авто, авіа, море). 

Доставка із Екваторіальної Гвінеї для приватних осіб

 Як відбувається доставка: Вантаж (куплений товар у Екваторіальній Гвінеї) відправляється на найближчий склад. Виконується перевезення із Екваторіальної Гвінеї на склад в Україні. Замовник може забрати вантаж (товар) самостійно або виконується відправка будь-якою кур'єрською службою України на найближче відділення зручне для Замовника.

Купити у Екваторіальній Гвінеї

Ми можемо купити з доставкою у Екваторіальній Гвінеї товари, запчастини, обладнання та інше, розрахуватися з Вашим постачальником (оплатити товар), доставити в Україну у відповідності з усіма законами і правилами митного контролю та оформлення, із закриттям експортних і транзитних документів (EX, T1), з оплатою всіх податків та мит. Можливе перевезення особистих речей без зайвих незручностей для Замовника: замитнити / розмитнити вантаж, як перевезення для приватної особи.

Доставка у Екваторіальну Гвінею для приватних осіб

Як відбувається перевезення у Екваторіальну Гвінею: Замовник доставляє вантаж (товар) на склад самостійно або відправляє будь-якою зручною кур'єрською службою України на склад TBNcom. При необхідності виконується митне оформлення вантажу та перевезення з України у Екваторіальну Гвінею, з доставкою курєрською службою Екваторіальної Гвінеї за адресою Замовника.