ENG   ES   УКР  РУС   GER  
міжнародні вантажоперевезення / TBN company
tel:    +38 093 047 16 63     +38 067 583 38 24       for call to Ukraine:    +38 067 551 27 74
menu

Перевезення Великобританія Україна. Доставка з/у Великобританію

 

перевезення україна великобританія доставка з україни у великобританію авіавантажі україна великобританія

 

Інформація для вантажовласників. За популярних маршрутах вантажоперевезень з України до Англії. Маршрут з Києва в Лондон 2133 км, з Одеси в Манчестер 3106 км, з Харкова в Едінбург км, з Дніпропетровська в Бірмінгем 3524 км, зі Львова в Глазго 1995 км. Вартість перевезення до Великобританії з України і в зворотному напрямку розраховується за запитом у менеджера на дату перевезення по формулі грн / км.

 • Автомобільні перевезення збірних вантажів
 • Повітряні вантажоперевезення
 • Документарна підтримка і консалтинг ЗЕД клієнта
 • Залізничні перевезення
 • Морські перевезення збірних вантажів (LCL)
 • Морські контейнерні перевезення (FCL)
 • Мультимодальні перевезення
 • Обслуговування на консолідаційних складах
 • Проектні перевезення
 • Перевезення небезпечних вантажів
 • Перевезення вантажів на будь-яких умовах INCOTERMS від EXW до DDP
 • Страхування вантажів
 • Експортне та імпортне митне оформлення

Важливо! Попередньо ознайомтеся з обмеженнями, правилами митного оформлення, митних платежів та перевезень при експорті/імпорті Великобританії. Проконсультуйтеся у фахівця по напрямку як вирішити Ваші запитання (інформація на сторінці нижче). Це дозволить уникнути тяганини з митними органами при доставці і зайвих витрат з транспортними компаніями.

Перевезення з Англії для юридичних осіб. Доставка з Англії для фізичних осіб

Представництва регіональних партнерів з вантажоперевезень всіма видами транспорту у Великобританії: Лондон, Бірмінгем, Глазго, Белфаст, Манчестер, Единбург, Ліверпуль.

Автомобільні перевезення Великобританія

Автоперевезення вантажів у Великобританії. Об'єднує декількох перевізників під однією експедицією, що дозволяє поставити від 5 авто під навантаження одночасно при необхідності. Логістична та митна підтримка. Партнерська мережа дозволяє доставити вантаж у Великобританії автомобільним транспортом в будь-яку точку за вказівкою замовника. Також маємо можливість прийняти вантаж за адресою на склад тимчасового зберігання для митного оформлення та виконання формальностей подальшої доставки з Великобританії.

Збірні вантажі. Доставка збірних вантажів Великобританія Україна. Робимо митне оформлення вантажів. Відправка авто щосуботи. Перевезення збірних вантажів в Великобританію і в зворотному напрямку за термінами 5-7 днів. Транспортна компанія, збірні вантажі якої проходять постійно і без затримок, за низькими тарифами завдяки високому обороту перевезень.

Перевізники України в Великобританію забезпечують безперебійну доставку вантажів і товарів. Надаємо окремі малотоннажні авто, фури 5- 20 т, на вимогу рефрижератори з температурним режимом.

Вартість. Замовлення авто. ПОДЗВОНІТЬ ☎ +38 098 684 6962  ✓VIBER  ✓WhatsApp ✓Telegram або напишіть запит

Авіаперевезення Великобританія

Авіадоставка з Великобританії - найшвидший спосіб перевезення вантажів. При відправці Вашого карго з Великобританії наші агенти заберуть вантаж у відправника, кваліфікований персонал обробить і оформить експортні декларації, а також всі необхідні документи в аеропорту. По прибуттю вантаж приймається в аеропорту України з повним митним очищенням. У результаті клієнт отримує вантаж без необхідності самостійно оформляти документи. Ми використовуємо прямий експорт від місцевих авіакомпаній у Великобританії, тому тарифи мінімальні. Відправка вантажів у Великобританію проходить за аналогічною схемою. Ми забираємо вантаж у клієнта, оформляємо і відправляємо вантажоодержувачу. Виконуємо попередній прорахунок, оперативне бронювання, реальний запит статусу знаходження вантажу. 

Проконсультуйтесь в аеропорту Бориспіль: +38 067 551 2774 чи оформіть простий запит нижче

Морські перевезення Великобританія 

Доставка контейнера з Великобританії: ми можемо доставити як повний контейнер з Великобританії (FCL), так і збірні вантажі з Великобританії (неповний контейнер LCL), що істотно заощадить вартість доставки з Великобританії. Морські перевезення вантажів виконуються провідними судноплавними компаніями CSCL, COSCO, WANHAI, OOCL, MSC, YANGMING, PIL, EVER GREEN, MAERSK, CMA, ZIM та ін. Можливі варіанти швидкого, за помірними цінами перевезення морським транспортом, економнішого - тривалішого. Ми можемо організувати обслуговування від дверей до дверей із Великобританії в порти Європи, Чорного моря, Середземного моря. Спеціальними контейнерами: перевезення заморожених вантажів рефрижераторними контейнерами (рефконтейнер), компаніями EVERGREEN, COSCO, MOL, APL, YML і MSC, які включають в себе перевезення м'яса, овочів, фруктів, морських продуктів. Детальніше ознайомитися з правилами як перевозять контейнер.

Склад Великобританія

Складська логістика у Великобританії, складські термінали для консолідації та обробки вантажу. Послуги складу у Великобританії: ми можемо надати клієнтам широкий спектр послуг складського зберігання та складування різних товарів, транспортування, розподілу, упаковки, маркування, зважування, вимірювання, упаковки плівкою та інші послуги для подальшої відправки, прийому вантажу у Великобританії.

Митні послуги Великобританія

Митне оформлення у Великобританії (замитнення, розмитнення). Документація імпорту, експортного митного очищення, санітарні інспекції, сертифікат походження, інші спеціальні послуги митного очищення у Великобританії. Послуги митного брокера в Великобританії: подача заявки на імпорт і експорт товарів, огляд товару та інші послуги пов'язані з митними формальностями, послуги з транзиту без безпосередньої присутності замовника. Детально ознайомитися з правилами та послугами: митне оформлення.

Склад відповідального зберігання

Ангар "А". Площа 600 м2 Розміри приміщення: довжина - 54 м, ширина - 12м, висота складування до 5 м. Розстановка на стандартних палетах 0,80м х 1,20 м. На площі поміщається 380 «місце-палет», в 2 яруси - 760 «місце-палет». Розстановка на нестандартних палетах 1,00м х 1,20м. На площі поміщається 295 «місце-палет», у 2 яруси - 590 «місце-палет». Розстановка на нестандартних палетах 1,20м х 1,40м На площі поміщається 220 «місце-палет», у 2 яруси - 440 «місце-палет». Обладнаний кран-балкою вантажопідйомністю до 3 т, дозволяє виконувати навантажувально-розвантажувальні роботи з автотранспорту безпосередньо в приміщенні. Площа для складування на відкритих майданчиках становить 1600 кв. м, розрахований на зберігання 1200 «місце-палет»

Консолідаційний склад

Ангар "В". Площа 800 м2. Розміри будівлі: довжина - 68 м, ширина - 12м, висота складування до 5 метрів. Розстановка на стандартних палетах 0,80м х 1,20 м. На площі розміщається 400 «місце-палет», у 2 яруси - 800 «місце-палет». Розстановка на нестандартних палетах 1,00м х 1,20м. На площі розташовуються 310 «місце-палет», у 2 яруси - 620 «місце-палет». Розстановка на нестандартних палетах 1,20м х 1,40м. На площі розміщається 240 «місце-палет», у 2 яруси - 480 «місце-палет». Територія складського комплексу охороняється, діє пропускна система.

Скільки коштує доставка з Великобританії оперативно порахує менеджер по Вашому запиту:

Як до Вас звертатись *:
Ваш E-mail для зв'язку *:
Контактний телефон:
Зміст запиту *:

Імпорт з Великобританії. Послуги імпортера/експортера 

При необхідності ввезти вантаж (товар) з Великобританії одноразово або на постійній основі виконується повний комплекс зовнішньоекономічної діяльності. Сприяння з постачальниками у Великобританії: пошук, перевірка постачальників за заданими параметрами. Складання зовнішньоекономічних контрактів, оформлення товаросупровідних документів (інвойси, специфікації, пакувальні листи). Здійснюємо розрахунок з постачальниками, валютні банківські операції, купівлю валюти. Виконуємо митне оформлення імпорту, без акредитації замовником на митниці, що також виключить необхідність спілкування з представниками митних органів та контролюючих інстанцій. Ця послуга прискорить процедуру і правильне оформлення зовнішньоекономічної операції. Здійснюємо найменш витратне транспортування вантажу (товару) маючи можливість використовувати всі доступні види транспортування (авто, авіа, море). Ми доставляємо одиничні (зразки) і повні партії. У комплексі, після проходження формальних митних процедур вантаж доставляється клієнту юридично «готовим» до передачі в торгівлю чи у виробництво. 

Експорт у Великобританію

Оформлення та відправка вантажу (товару) нерезиденту. Пошук постачальників в Україні, сприяння українським виробникам (постачальникам) в зовнішньоекономічній діяльності. Взаєморозрахунки, всі валютні банківські операції, купівля / продаж валюти. Складання зовнішньоекономічного контракту, оформлення товаросупровідних документів (інвойси, специфікації, пакувальні листи). Митне оформлення експорту, без акредитації замовником на митниці, оформлення дозвільних документів експорту, процедури і правильне оформлення зовнішньоекономічної операції. Транспортування вантажу (товару), підбір та виконання найменш витратного перевезення - використовуючи консолідаційні склади доставляємо як одиничні партії (зразки), так і повні - маючи можливість використовувати всі доступні види транспортування (авто, авіа, море). 

Доставка із Великобританії для приватних осіб

Як відбувається доставка: Вантаж (куплений товар у Великобританії) відправляється на найближчий склад. Виконується перевезення із Великобританії на склад в Україні. Замовник може забрати вантаж (товар) самостійно або виконується відправка будь-якою кур'єрською службою України на найближче відділення зручне для Замовника.  

Купити у Великобританії

Ми можемо купити з доставкою у Великобританії товари, запчастини, обладнання та інше, розрахуватися з Вашим постачальником (оплатити товар), доставити в Україну у відповідності з усіма законами і правилами митного контролю та оформлення, із закриттям експортних і транзитних документів (EX, T1), з оплатою всіх податків та мит і, що важливо для Вашого продавця, поверненням ПДВ (VAT), що заощадить Вам істотно вартість покупки у Великобританії. Можливе перевезення особистих речей без зайвих незручностей для Замовника: замитнити / розмитнити вантаж, як перевезення для приватної особи.

Доставка у Великобританію для приватних осіб

Як відбувається перевезення у Великобританію: Замовник доставляє вантаж (товар) на склад самостійно або відправляє будь-якою зручною кур'єрською службою України на склад TBNcom. При необхідності виконується митне оформлення вантажу та перевезення з України у Великобританію, з доставкою курєрською службою Великобританії за адресою Замовника.

Пошта Великобританії
Відстеження із Великобританії посилок

Broadcast Freight Services
Английский вантажоперевізник. Відстеження вантажів Broadcast Freight Services: підтримується.

Fedex UK
Англійський місцевий підрозділ Fedex. Відстеження відправлень Fedex UK: підтримується.

Home Delivery Network

Відстеження внутрішньої експрес пошти Великобританії HDN. Відстеження відправлень Home Delivery Network: підтримується.

Interlink Express

Відстеження відправлень Interlink Express. Відстеження відправлень Interlink Express: підтримується.

Parcel2Go

Місцевий англійський поштовий кур'єр з договорами з міжнародними кур'єрами. Відстеження відправлень Parcel2Go: підтримується. Відстеження відправлень Parcel2Go: підтримується.

Parcelforce Worldwide

Державний експрес оператор Великобританії. ЕМС Великобританії. Відстеження ЕМС відправлень Англії: підтримується.
Royal Mail

Державний поштовий оператор Великобританії. Пошта Великобританії. Відстеження поштових відправлень Англії: підтримується.