международные грузоперевозки и международная перевозка грузов ENG   ES   УКР  РУС
международные грузоперевозки и международная перевозка грузов
menu
Международная перевозка грузов и международные грузоперевозки

TBN company UKRAINE

Доставка з в Україну, перевезення з в Україну
Международные грузоперевозки и международная перевозка грузов

TBN company USA

expand your business with our experts

TBN company

Міжнародна компанія транспортної доставки вантажів по всьому світу.

Надаємо можливі рішення з транспортування вантажів авіа, авто, морським транспортом, з можливістю складування, тимчасового зберігання та обробки вантажів. Консультуємо з питань імпорту, експорту. Представляємо інтереси клієнтів на митниці. Координуємо замовника перевезення вантажів для розвитку бізнесу, економії часу і грошей. Для доставки вантажів розробляються і використовуються схеми для кожного замовника окремо: «від порту до дверей», «від станції до дверей», «від дверей до дверей».

 • автомобільні перевезення
 • негабаритні перевезення
 • повітряні вантажоперевезення
 • документарна підтримка та консалтинг ЗЕД клієнта
 • залізничні перевезення
 • морські перевезення збірних вантажів (LCL)
 • морські контейнерні перевезення (FCL)
 • мультимодальні перевезення
 • обслуговування на консолідаційних складах
 • проектні перевезення
 • перевезення небезпечних вантажів
 • перевезення вантажів на будь-яких умовах INCOTERMS від EXW до DDP
 • страхування вантажів
 • експортне й імпортне митне оформлення

Країна доставки вантажу.

Можливості/варіанти транспорту, вартості, термінів перевезення

Спеціаліст TBN company обробить замовлення і запропонує кілька варіантів доставки вантажу. Змінивши вид транспорту, дати перевезення, терміни доставки є можливість заощадити до 70% вартості вантажоперевезення. Малі партії вантажу вигідніше перевозити в складі збірного вантажу, це оптимальний варіант, що дозволить заощадити до 50% вартості перевезення вантажу додатково.

АВІАПЕРЕВЕЗЕННЯ

Запит прорахунку вартості, варіанти, терміни перевезення

Як до Вас звертатись *:
Ваш E-mail для зв'язку *:
Контактний телефон:
Зміст запиту *:

Коли Вам потрібне швидке, надійне та особисте обслуговування - ми тут, щоб відповісти 

Міжнародні перевезення вантажів

Міжнародні вантажоперевезення включають цілий комплекс необхідних дій, операцій і послуг для ефективного переміщення товарів. При нормальному, стабільному вантажообігу, крім самого процесу перевезення вантажів, необхідно подбати про правильне митне оформлення, страхування вантажу, організацію процесу перевезення, підготовку та зберігання товарів. Всі етапи несуть за собою певні складності, при яких необхідно знати і розуміти швидкі зміни процесів. Якісні вантажоперевезення багато в чому залежить від ефективної роботи логістичного оператора, який повинен взяти на себе організацію і своєчасне виконання всіх необхідних формальностей, керуючись принципами регулярності, ритмічності, безперебійності поставок, надійності і високої швидкості доставки товарів; суворого дотримання термінів доставки товарів з урахуванням правил перевезення вантажів, збереження якості товару з мінімальними витратами на перевезення.

Зовнішньоекономічна діяльність завжди залишається в тренді. Активність експортно-імпортних відносин ніколи не згасає, коригується лише їх співвідношення між собою, що залежить від загального стану економіки країн. У будь-якому випадку, зовнішні зв'язки постійно налагоджуються і стрімко розвиваються. Світова торгівля не стоїть на місці і з кожним роком виходить на новий рівень, робить наступний оборот свого розвитку.

Послуги міжнародного перевезення вантажів

Послуги перевізника стають як ніколи актуальними і потрібними, коли мова йде про доставку економічно вигідного вантажу з іншої країни. Очевидно, що тип і обсяг вантажу може бути різним, як і віддаленість країни-виробника. Вид транспорту, яким доцільно буде скористатися, безпосередньо залежить від цих двох критеріїв. Підприємства, які потребують постачання будь-якої продукції або сировини, найчастіше поняття не мають, яким же чином організувати і здійснити перевезення вантажу. І тоді виникає таке питання: хто зможе в комплексі взятися за перевезення, оформлення, підготовку документації і транспортування вантажу в місце призначення?

На ринку перевезень існує безліч компаній, які заявляють про себе, як про професійних перевізників. Часто буває так, що ці компанії правда знавці своєї справи і цілком надійні, але тільки в межах країни. Якщо говорити про міжнародні вантажоперевезеннях, то тут необхідні додаткові знання в сфері правового регулювання перевезень, стандартів оформлення документів, небезпечних або специфічних вантажів та іншого, адже кожна держава має свої правила і обмеження, санкції і лояльні сторони. Для того, щоб уникнути непоправних ситуацій, додаткових витрат і штрафів, то вибір гідної і досвідченої транспортно-експедиційної компанії –перше рішення, яке Ви повинні прийняти перед тим, як починати думати про будь-які перевезення.

Як вибрати компанію для міжнародного перевезення і не помилитися?

Як вибрати перевізника? Існує кілька критеріїв, за якими вибрати транспортну компанію буде набагато легше. Ми пропонуємо аналізувати перевізників по 6 пунктам, зважити всю інформацію і сформулювати певне уявлення, думку про компанію. Тільки після цього можна прийняти рішення про співпрацю. Отже, зберіть інформацію про компанію за такими пунктами:

 • Ціна перевезення. Часто цей критерій є ключовим при виборі перевізника, так як сума витрат включається у вартість кінцевого продукту. Так, транспортно-експедиційні послуги часто вибираються за принципом найнижчої ціни. Міжнародні перевезення мають свою вартість і занижена ціна найчастіше говорить про те, що ця сума далеко не остаточна. Варто також відзначити, що низька вартість послуг може говорити і про хорошу організацію перевезення, мінімізацію витрат і сумлінну організацію цінової політики компанії в цілому.
 • Технічні можливості. Заявляючи про можливість здійснити той чи інший вид перевезення, компанія повинна мати у своєму розпорядженні відповідні транспортні засоби. Наявність сучасного обладнаного транспорту, яким можна доставити вантаж різними способами і шляхами – те, чим варто поцікавитися у перевізника при обговоренні плану перевезення.
 • Система напрямків перевезень. Довгий список напрямків перевезень компанії і наявність практичного досвіду в їх проведенні покаже перевізника в сприятливому світлі. Підготовленість до проведення різнопланових далеких перевезень стає вигідною перевагою компанії.
 • Терміни доставки. Можливість забезпечити потрібну швидкість перевезення часто має вирішальне значення для вибору транспортної компанії.
 • Комплексний підхід. Здатність перевізника забезпечити надання всебічної організації міжнародного перевезення на всіх його етапах стає вагомою причиною для замовника, щоб вибрати саме цю компанію. Так, перевізник може взяти на себе повну організацію доставки вантажу.
 • Відгуки клієнтів. Довіра з боку клієнтів і їх позитивні відгуки грають свою роль в будь-якій сфері. Ринок перевезень не виняток. Підприємствам, які вже працюють або працювали з перевізником, можуть розповісти, наприклад, про те, як вирішувалися скрутні ситуації, які проблеми виникали і багато іншого.

 

Міжнародний логістичний оператор TBN company утримує лідируючі позиції на ринку перевезень завдяки тому, що:

Вже 10 років наша команда сумлінно, відповідально і якісно здійснює масштабні перевезення різної складності і дальності по всьому світу. Ми пропонуємо оптимальні рішення для перевезень будь-яких типів вантажів, підбираємо найбільш доцільні рішення для кожного замовника індивідуально.

Безпека, своєчасність і продумана фінансова сторона – те, про що ми думаємо насамперед при розробці плану перевезення.

Ми страхуємо вантаж від різних видів його псування, в тому числі в результаті крадіжки або аварії, від несвоєчасної доставки швидкопсувного вантажу.

Ми надаємо повний спектр супутніх перевезенням послуг, включаючи митне оформлення, вантажно-розвантажувальні роботи, підготовку вантажу, його упаковку і т.д.

Ми контролюємо кожен з етапів перевезення і доповідаємо Вам про їх хід.

 

Якщо Ваша професійна діяльність вимагає організації міжнародних перевезень, транспортно-експедиційна TBN company стане для Вас надійним партнером, порадником, помічником і кваліфікованим консультантом в здійсненні і налагодженні масштабних вантажних перевезень.