ENG   ES   УКР  РУС   GER  
міжнародні вантажоперевезення / TBN company
tel:    +38 093 047 16 63     +38 067 583 38 24       for call to Ukraine:    +38 067 551 27 74
menu

Доставка великогабаритних вантажів

ДОСТАВКА ВЕЛИКОГАБАРИТНИХ ВАНТАЖІВ  З УКРАЇНИ

Доставка великогабаритних вантажів в Малайзію з України пов’язана з безліччю організаційних і бюрократичних складнощів, викликаних специфікою вантажу. Спираючись на свій багаторічний досвід роботи, ми готові забезпечити для наших клієнтів перевезення промислового обладнання, великовагової техніки, довгомірного, об’ємного та інших вантажів, що з будь-яких параметрів (розмір, вага або об’єм) не відповідають встановленим стандартам та обмеженням.

Перевезення промислового обладнання, транспортних засобів, будівельної техніки, обладнання для нафтогазової галузі – завжди може бути визначено як «перевезення великогабаритного вантажу». Доставка таких вантажів вимагає ретельної підготовки як самого транспортного засобу, так і документів:

підготовка великогабаритного вантажу до перевезення – розробка схеми кріплення, схеми встановлення вантажу і схеми навантаження, підготовка необхідного транспортного оснащення. Виходячи зі специфіки і типу вантажу, що перевозиться, може знадобитися додатковий захист (упаковка) його окремих елементів
отримання дозволу на проведення перевезення великогабаритного вантажу в Малайзію з України. При проведенні транспортування по території декількох держав, потрібно отримання дозволу та погодження маршруту з контролюючими органами кожної країни
розробка маршруту – переміщення великогабаритного вантажу повинно створювати мінімум труднощів для інших учасників руху. Крім того, при проходженні по маршруту транспорт повинен уникати складних для доставки негабаритного вантажу місць – естакад, низьких мостів, крутих спусків і підйомів.
Залежно від терміновості доставки і типу вантажу, наші менеджери підберуть варіант для перевезення великогабаритних вантажів в Малайзію з України:

 авіаперевезення – можливість максимально швидко доставити великогабаритний вантаж до Малайзії з України. У цьому випадку велике значення має ретельне опрацювання кріплення вантажу на вантажній палубі літака. Такий спосіб відправки має деякі обмеження за розміром і вагою вантажу, який може доставлятися літаком
морські вантажоперевезення – особливогабаритний карго може бути відправлений з України до Малайзії як методом палубного перевезення (таким чином виконується доставка особливо великогабаритного і важкого вантажу), так і з використанням спеціальних (з відкритим верхом, платформа без стінок) контейнерів.

 

Проконсультируйтесь : +38 067 551 27 74, или оформите простой запрос ниже

 

Сколько стоит доставка, сроки доставки в/из Малайзии

оперативно посчитает менеджер по Вашему запросу:

E-mail Заказчика *:
Как к Вам обращаться *:
Контактный телефон:
Страна отправления/получения *:
Содержание заказа *:


Когда вам  требуется быстрое, надежное и персональное обслуживание, мы здесь, чтобы ответить.АВИАПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

МОРСКИЕ ПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

АВТОПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

ТАМОЖЕННОЕ ОФОРМЛЕНИЕ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

ИМПОРТ/ЭКСПОРТ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net