ENG   ES   УКР  РУС   GER  
міжнародні вантажоперевезення / TBN company
tel:    +38 093 047 16 63     +38 067 583 38 24       for call to Ukraine:    +38 067 551 27 74
menu

Доставка одягу

в Канаду з України

 

ДОСТАВКА ОДЯГУ В КАНАДУ З УКРАЇНИ

Доставка одягу в Канаду з України у співпраці з TBN company – це можливість перевезти вантаж за максимально вигідною ціною. Скориставшись послугами від TBN company, ви зможете зберегти конкурентоспроможність вашої продукції, адже вартість перевезення мінімально позначиться на кінцевій вартості продукції.

Доставка одягу в Канаду з України повинна враховувати кілька факторів:

  • доставка одягу в Канаду з України в складі збірного вантажу дозволить додатково заощадити кошти, при цьому наші менеджери простежать, щоб дотримувалася сумісність товарів, які будуть перевозитися разом в одному контейнері
  • при організації перевезення необхідно врахувати особливості тканини Для кожного типу тканини наші менеджери підберуть свій тип упаковки. Найсприятливіший спосіб – це перевезення одягу «на плічках» з додатковою упаковкою в целофановий мішок. Це допоможе не тільки повністю зберегти привабливість одягу, але і дозволить скоротити час для передпродажної підготовки, відмовившись від прасування (відпарювання)
  • захист від зовнішнього впливу – упаковка одягу повинна повністю захистити її від негативного зовнішнього впливу, перш за все – вологи і пилу, а також запахів
  • підготовка митних документів – помилки або неточності в заповненні документів можуть викликати затримку вантажу на митниці, що обернеться додатковими витратами. Менеджери TBN company перевірять повноту і правильність заповнення необхідних документів і оплату відповідних зборів, що є гарантією проведення митного очищення вантажу за мінімальний час.

Вантажні авіаперевезення – це можливість доставити одяг в Канаду з України в найкоротші терміни. Якщо ж замовник хоче доставити велику партію товарів, максимально заощадивши на його доставці, найкращим виходом в цьому випадку стануть морські контейнерні перевезення.

 

Проконсультируйтесь : +38 067 551 27 74, или оформите простой запрос ниже

 

Сколько стоит доставка, сроки доставки в/из Канады

оперативно посчитает менеджер по Вашему запросу:

E-mail Заказчика *:
Как к Вам обращаться *:
Контактный телефон:
Страна отправления/получения *:
Содержание заказа *:


Когда вам  требуется быстрое, надежное и персональное обслуживание, мы здесь, чтобы ответить.АВІАПЕРЕВЕЗЕННЯ
Менеджер напрямку
ел. адреса: tbncom12@ukr.net

МОРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
Менеджер напрямку
ел. адреса: tbncom12@ukr.net

АВТОПЕРЕВЕЗЕННЯ
Менеджер напрямку
ел. адреса: tbncom12@ukr.net

МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ
Менеджер напрямку
ел. адреса: tbncom12@ukr.net

ІМПОРТ/ЕКСПОРТ
Менеджер напрямку
ел. адреса: tbncom12@ukr.net
 

п