ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel:    +38 093 047 16 63     +38 067 583 38 24       for call to Ukraine:    +38 067 551 27 74
menu

Доставка великогабаритних вантажів в Індонезію з України

що потрібно врахувати

 

ДОСТАВКА ВЕЛИКОГАБАРИТНИХ ВАНТАЖІВ В ІНДОНЕЗІЮ З УКРАЇНИ

Доставка великогабаритних вантажів до Індонезіїз України пов’язана з безліччю бюрократичних і організаційних складнощів, які викликані специфікою вантажу. Спираючись на свій багаторічний досвід роботи, компанія TBN company готова забезпечити міжнародні перевезення великогабаритного промислового обладнання і великовагової техніки, довгомірного, об’ємного та інших вантажів, які за яких-небудь параметрів (розмір, вага або об’єм) не відповідають встановленим стандартам і обмеженням.
Доставка промислового обладнання, будівельної техніки і транспортних засобів, обладнання для нафтогазової галузі – завжди може бути визначена як «перевезення великогабаритного вантажу». Міжнародний трансфер таких вантажів вимагає ретельної підготовки як самого транспортного засобу, так і документів:

  • підготовка великогабаритного вантажу до перевезення – необхідно розрахувати схему кріплення і установки вантажу, розробити план навантаження, підготувати необхідне такелажне оснащення. Виходячи зі специфіки і типу вантажу, що перевозиться, може знадобитися додатковий захист (упаковка) його окремих елементів
  • отримання дозвільних документів на проведення перевезення великогабаритного вантажу в Індонезію з України. При проведенні транспортування по території декількох держав, потрібно отримання дозволу та погодження маршруту з контролюючими органами кожної країни
  • розробка маршруту – транспортування великогабаритного вантажу повинно створювати мінімальні незручності для інших учасників руху. Крім того, при проходженні по маршруту транспорт повинен уникати складних для доставки негабаритного вантажу місць – естакад, низьких мостів, крутих спусків і підйомів.

Залежно від терміновості доставки і типу вантажу, наші менеджери підберуть варіант для перевезення великогабаритних вантажів в Індонезію з України:

  • авіаперевезення – можливість максимально швидко доставити великогабаритний вантаж з України в Індонезію. У цьому випадку велике значення має ретельне опрацювання кріплення вантажу на вантажній палубі літака. Вантаж, який може доставлятися літаком, має обмеження за розміром і вагою
  • морські вантажоперевезення – особливо габаритний карго може бути відправлений з України в Індонезію як методом палубного перевезення (таким чином виконується доставка особливо великогабаритного і важкого вантажу), так і з використанням спеціальних (з відкритим верхом, платформа без стінок) контейнерів.

 

Проконсультируйтесь : +38 067 551 27 74, или оформите простой запрос ниже

 

Сколько стоит доставка, сроки доставки в/из Индонезию

оперативно посчитает менеджер по Вашему запросу:

E-mail Заказчика *:
Как к Вам обращаться *:
Контактный телефон:
Страна отправления/получения *:
Содержание заказа *:


Когда вам  требуется быстрое, надежное и персональное обслуживание, мы здесь, чтобы ответить.АВИАПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

МОРСКИЕ ПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

АВТОПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

ТАМОЖЕННОЕ ОФОРМЛЕНИЕ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

ИМПОРТ/ЭКСПОРТ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net
 

п