ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel:    +38 093 047 16 63     +38 067 583 38 24       for call to Ukraine:    +38 067 551 27 74
menu

Доставка продуктів, що швидко псуються

з Тайваню до України

 

ДОСТАВКА ШВИДКОПСУВНИХ ПРОДУКТІВ В ТАЙВАНЬ З УКРАЇНИ: ЯК УНИКНУТИ ЗАТРИМКИ ВАНТАЖУ

Доставка швидкопсувних продуктів в Тайвань з України – це значна частка українського експорту, українські виробники поставляють на тайванський ринок велику кількість сільськогосподарської продукції. У тому числі тієї, яка вимагає дотримання особливих вимог при перевезенні.

Доставка швидкопсувних продуктів до Тайваню з України вимагає ретельної підготовки, при якій будуть враховані всі деталі. План перевезення повинен забезпечити швидкість і безперервність переміщення вантажу, адже перевезення швидкопсувних вантажів мають дуже суворі обмеження по часу Чим швидше буде виконана доставка швидкопсувних продуктів до Тайваню з України, тим більше часу буде на їх переробку і реалізацію.

Ретельна, що враховує всі нюанси, організація перевезення швидкопсувних вантажів – запорука транспортування продукції без затримок:

  • правильна класифікація вантажу необхідна для точного визначення умов (вологість, температура), які необхідно витримати при перевезенні продуктів
  • підготовка тари і контейнера – перевірка на працездатність систем, що відповідають за кліматичні (температурні) параметри, а також цілісність конструкції контейнера і відсутність різких запахів, які можуть вплинути на якість продукції
  • контроль правильності завантаження – розміщення тари (ящиків) в контейнері повинно забезпечувати встановлений режим вентиляції і циркуляції повітря
  • підготовка документів – своєчасне отримання необхідних фітосанітарних сертифікатів та дозволів дає можливість скоротити до мінімуму час виконання митних процедур. Тривала затримка вантажу на митниці може привести не тільки до збільшення витрат на його доставку, а й стати причиною значного погіршення його якості аж до повної непридатності до подальшого використання або реалізації.

Вантажні авіаперевезення дозволяють доставити швидкопсувні продукти до Тайваню з України в мінімальні терміни і забезпечити при цьому максимальну якість і збереження товару.

 

Проконсультируйтесь : +38 067 551 27 74, или оформите простой запрос ниже

 

Сколько стоит доставка, сроки доставки в/из Тайваня

оперативно посчитает менеджер по Вашему запросу:

E-mail Заказчика *:
Как к Вам обращаться *:
Контактный телефон:
Страна отправления/получения *:
Содержание заказа *:


Когда вам  требуется быстрое, надежное и персональное обслуживание, мы здесь, чтобы ответить.АВИАПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

МОРСКИЕ ПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

АВТОПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

ТАМОЖЕННОЕ ОФОРМЛЕНИЕ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

ИМПОРТ/ЭКСПОРТ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net
 

п