ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel: +38 093 047 16 63       for call to Ukraine: +38 067 551 27 74
menu

Умови поставки FAS | TBN Company

FAS

FAS – вільно вздовж борту судна (free alongside ship). Це один з пунктів контракту, який використовується виключно в сфері морських перевезень. Продавець повинен за свій рахунок привезти товар в порт відвантаження, який вказаний в контракті, а також на його плечі лягають всі витрати в порту. Ризик втрати або пошкодження товару переходить від продавця, коли товар розташований уздовж борта судна, з цього моменту покупець несе всі витрати. Покупець повинен оплатити перевезення і повідомите продавця, в яке місце має бути доставлений вантаж, вказавши назву судна, термін доставки товару, умови відвантаження. В обов’язки покупця також входить відвантаження товару на борт і оплата витрат, які можуть виникнути, якщо продавцеві невчасно повідомили всі нюанси, а також якщо перевізник порушив свої зобов’язання.

Покупець за свій рахунок отримує не тільки імпортні, але і експортні ліцензії, а також зобов’язаний дотримати всі митні формальності як для ввезення, так і для вивозу товару. Якщо ж покупець хоче отримати товар вздовж борту, то при проходженні митних процедур в умови FAS слід внести додатковий пункт – “зі сплатою митних зборів для вивезення”.

Продавець повинен сплатити всі витрати, пов’язані з тим, щоб надати покупцеві транспортні документи, які є доказом того, що вантаж доставлений вздовж борту. Якщо ж продавець і покупець домовилися про те, що будуть використовуватися засоби електронного зв’язку, то документи можуть бути замінені електронними месседжами.

Продавець оплачує послуги з перевірки товару: зважування, тест на якість, позначення розмірів, а також бере на себе витрати з пакування та маркування вантажу. Зобов’язання покупця – оплатити витрати по огляду вантажу перед його завантаженням на борт судна. Виняток – якщо такий огляд потрібно владі країни експорту.

Якщо попросить покупець, то продавець повинен посприяти в отриманні необхідних документів, які видаються в країні, де виробляється товар. Це папери і характеристики, які можуть знадобитися покупцеві для подальшого імпорту вантажу або транзиту його через інші країни. Продавець повинен також надати всю необхідну інформацію для страховки товару. Покупець же бере на себе витрати, які можуть знадобитися на оформлення документів, а також відшкодувати витрати продавця, які він міг понести, допомагаючи покупцеві.

Проконсультируйтесь : +38 067 551 27 74, или оформите простой запрос ниже

 

Сколько стоит доставка, сроки доставки FAS

оперативно посчитает менеджер по Вашему запросу:

E-mail Заказчика *:
Как к Вам обращаться *:
Контактный телефон:
Страна отправления/получения *:
Содержание заказа *:


Когда вам  требуется быстрое, надежное и персональное обслуживание, мы здесь, чтобы ответить.АВИАПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

МОРСКИЕ ПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

АВТОПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

ТАМОЖЕННОЕ ОФОРМЛЕНИЕ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

ИМПОРТ/ЭКСПОРТ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net
 

п