ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel: +38 093 047 16 63       for call to Ukraine: +38 067 551 27 74
menu

Умови поставки DAP

DAP

“DАP” – поставка в місці призначення. Термін DAP може позначати перевезення товару будь-яким видом транспорту, в тому числі і змішане транспортування. Умови такої поставки наступні: продавець зобов’язаний доставити товар в обумовлене місце, поки вантаж туди не прибув, продавець несе всі ризики. Тому в умовах контракту потрібно чітко позначити пункт призначення, і як тільки товар туди прибуде, продавець більше не відповідає за нього. Крім того, якщо в угоді йдеться про те, що продавець бере на себе ще й розвантаження товару, то він не має права вимагати від покупця оплату за таку послугу. Покупець починає нести всі ризики по втраті вантажу або його псування з того моменту, як товар був доставлений в пункт призначення.

Згідно DAP, продавець також повинен виконати всі митні формальності по вивозу, якщо такі необхідні. Але ось при ввезенні товару витрати і турботи по оплаті мит і оформлення інших митних документів – це не обов’язок продавця. Продавцю потрібно надати клієнту товар і підтвердження, що він відповідає всім характеристикам, прописаним в договорі купівлі-продажу. Це може бути документ – рахунок-інвойс або ж еквівалентний електронний запис. Покупець же повинен заплатити за товар ту суму, яка вказана в договорі.

Продавцю також доведеться оплачувати витрати, які можуть з’явитися в результаті перевірки вантажу (якість, вага, розмір), а також інспектування товару перед відвантаженням згідно приписів властей країни, з якої вивозиться товар. Також продавець зобов’язаний взяти на себе турботи по упаковці товару і забезпечити упаковку згідно характеристик вантажу. Якщо ж покупцеві потрібна специфічна упаковка вантажу, то він зобов’язаний попередити про це продавця заздалегідь.

Продавцю необхідно проінформувати покупця про відправку товару, щоб той встиг підготуватися та здійснити належним чином його прийом. Покупець зобов’язаний проінформувати продавця про дату і часові рамки, які він визначив для поставки товару.

Якщо покупцеві знадобиться, то продавець зобов’язаний допомогти йому в отриманні необхідних документів, які видаються в країні, де виробляється товар. Це папери і характеристики, які потрібні покупцеві для подальшого імпорту вантажу або транзиту його через інші країни. Продавець зобов’язаний дати всю необхідну інформацію про товар для того, щоб його можна було застрахувати. Покупець же бере на себе витрати, які можуть знадобитися для оформлення документів, а також відшкодувати витрати продавця, які він міг понести, допомагаючи покупцеві.

Проконсультируйтесь : +38 067 551 27 74, или оформите простой запрос ниже

 

Сколько стоит доставка, сроки доставки DAP

оперативно посчитает менеджер по Вашему запросу:

E-mail Заказчика *:
Как к Вам обращаться *:
Контактный телефон:
Страна отправления/получения *:
Содержание заказа *:


Когда вам  требуется быстрое, надежное и персональное обслуживание, мы здесь, чтобы ответить.АВИАПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

МОРСКИЕ ПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

АВТОПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

ТАМОЖЕННОЕ ОФОРМЛЕНИЕ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

ИМПОРТ/ЭКСПОРТ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net