ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel: +38 093 047 16 63       for call to Ukraine: +38 067 551 27 74
menu

Умови поставки EXW

EXW

Термін Інкотермс EXW утворений в результаті скорочення виразу «Ex Works», яке буквально перекладається з англійської мови як «з заводу». По суті цьому терміну відповідає вираз «самовивезення».

Умови поставки EXW Інкотермс 2010 / «Франко завод» (вказана назва місця заводу або іншого підприємства) свідчить про те, що продавець/постачальник здійснює поставку/відвантаження товару , коли він передає його в розпорядження покупця в узгодженому раніше місці: на своєму виробництві (заводі або фабриці), на складі, в магазині і т.д.

При цьому відповідальність продавця закінчується в момент передачі товару, що поставляється безпосередньо покупцеві або залученної покупцем компанії-перевізнику.

За навантаження свого товару на транспортний засіб покупця продавець не відповідає.

Також в цьому випадку продавець не повинен виконувати формальності, що мають місце бути при вивезенні товару: сплата митних мит, митне оформлення товару, призначеного на експорт та ін.

Виходячи з вищезазначеного видно, що за умовами поставки EXW на продавця покладаються мінімальні обов’язки, а всі можливі ризики і витрати, пов’язані з переміщенням товару з території продавця до кінцевого пункту, несе виключно покупець.

Сторони, які беруть участь в угоді, можуть досягти угоди про те, що продавець погодиться зробити вантаження товару на транспортний засіб постачальника в точці відправлення та буде нести всі ризики і витрати, пов’язані з вантажними роботами. Такої домовленості повинна бути оформлена документально у вигляді відповідного доповнення до узгодженого сторонами договору купівлі-продажу.

Умови поставки EXW не можуть бути застосовані в тому випадку, якщо покупець в силу тих чи інших причин не здатний виконати прямо або побічно формальності, пов’язані з транспортуванням товару, що купується. Якщо виникає така ситуація, використовується термін FCA, за умови, що продавець згоден взяти на себе витрати і ризики з відвантаження товару.

Також не рекомендовано використовувати базис EXW, якщо покупець в силу суб’єктивних чи об’єктивних причин не матиме можливість виконати експортні митні формальності при вивезенні товару за кордон.

Проконсультируйтесь : +38 067 551 27 74, или оформите простой запрос ниже

 

Сколько стоит доставка, сроки доставки EXW

оперативно посчитает менеджер по Вашему запросу:

E-mail Заказчика *:
Как к Вам обращаться *:
Контактный телефон:
Страна отправления/получения *:
Содержание заказа *:


Когда вам  требуется быстрое, надежное и персональное обслуживание, мы здесь, чтобы ответить.АВИАПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

МОРСКИЕ ПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

АВТОПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

ТАМОЖЕННОЕ ОФОРМЛЕНИЕ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

ИМПОРТ/ЭКСПОРТ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net