ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel:    +38 093 047 16 63     +38 067 583 38 24       for call to Ukraine:    +38 067 551 27 74
menu

Міжнародна доставка вантажів

Міжнародна доставка вантажів – важлива складова міжнародної торгівлі і всієї світової промисловості. Транснаціональне перевезення вантажів пов’язане з перетинанням державних кордонів, а в багатьох випадках – навіть декількох. Все це накладає особливу відповідальність на організаторів транспортування, яким буде необхідно врахувати безліч юридичних і комерційних тонкощів і нюансів.

Міжнародна доставка вантажів: швидко, якісно, ​​надійно

Міжнародна доставка вантажів від TBN company – це комплексне рішення задачі підготовки, організації та супроводу транспортної операції:

  • вибір виду транспорту – в залежності від обсягу вантажу, його вартості, терміновості доставки, особливостей транспортування (вантаж який швидко псується, великогабаритний, великоваговий, небезпечний вантаж) наші менеджери підберуть оптимальний спосіб перевезення вантажу. Компанія надає послуги з перевезення вантажів авіаційним, автомобільним, залізничним і морським транспортом, а мультимодальні перевезення дозволять оптимізувати вартість і швидкість доставки вантажу
  • розробка маршруту – максимально точно і якісно розроблений маршрут дозволить доставити вантаж за мінімальний час, уникнувши затримок в дорозі і на митниці
  • підготовка митної документації – ми врахуємо всі особливості чинного митного законодавства, організувавши доставку вантажу з мінімальними митними виплатами (також митне оформлення швидкопсувних вантажів)
  • страхування вантажу – компанія готова запропонувати найвигідніші умови і тарифи страхування від нашого багаторічного партнера
  • інформаційна підтримка – ви завжди будете знати, як відбувається виконання вашого замовлення і де знаходиться ваш вантаж.

TBN company – це організація міжнародних переїздів і перевезення особистих речей практично в будь-яку точку земної кулі. Завдяки наявності великої транснаціональної мережі постійних партнерів і вантажних агентів, ми готові надати послуги з доставки вантажів за принципом «від дверей до дверей». TBN company має великий досвід організації перевезення культурних цінностей, антикваріату і музейних експонатів, а також музичних інструментів. Наша компанія забезпечує перевезення одягу для підприємств легкої промисловості і будинків моди для міжнародних показів, виставок і презентацій. Особлива сфера діяльності нашої компанії – це міжнародне перевезення автомобілів і доставка яхт, ми готові запропонувати спеціальні тарифи на перевезення промислового обладнання.

Міжнародне перевезення вантажів від компанії TBN company – вам достатньо вказати дві точки на карті, все інше ми беремо на себе.

Проконсультируйтесь : +38 067 551 27 74, или оформите простой запрос ниже

 

Сколько стоит доставка, сроки международной доставки

оперативно посчитает менеджер по Вашему запросу:

E-mail Заказчика *:
Как к Вам обращаться *:
Контактный телефон:
Страна отправления/получения *:
Содержание заказа *:


Когда вам  требуется быстрое, надежное и персональное обслуживание, мы здесь, чтобы ответить.АВИАПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

МОРСКИЕ ПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

АВТОПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

ТАМОЖЕННОЕ ОФОРМЛЕНИЕ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

ИМПОРТ/ЭКСПОРТ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net