ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel: +38 093 047 16 63       for call to Ukraine: +38 067 551 27 74
menu

Мультимодальні перевезення дозволили скоротити час доставки

вантажів з Японії в Європу майже на 30%

Японська логістична компанія «Ніппон Експерес» відкрила мультимодальні перевезення з Японії в Європу через Тайцан (Китай). Спочатку контейнери з великих портів в Японії (Токіо, Йокогама, Кобе, Осака) по морю доставляються в китайський порт Тайцан. Звідки залізничним складом доставляються до Німеччини (Дуйсбург або Гамбург), а також до Польщі (Малашевич).

У порівнянні з традиційними морськими контейнерними перевезеннями, мультимодальні перевезення з Японії мають цілий ряд переваг:

значне скорочення термінів доставки вантажів з Японії, якщо морські контейнерні перевезення в Європу тривають не менше 40 діб, то комбінування морського і залізничного транспорту дозволило зменшити термін доставки контейнера до 26-28 днів (залежить від порту відправлення і місця прибуття)

контейнерні поїзди виконують рейси на регулярній основі, вирушаючи з Європи двічі в тиждень (по середах і п’ятницях), що дозволяє гнучко планувати відправки і стикування з морськими контейнеровозами в китайському порту

пряме сполучення між японськими та німецькими портами через порт Тайцан дозволило знизити вартість транспортування контейнерів майже на 40% в порівнянні з раніше діючим маршрутом, коли контейнери спочатку доставлялися з Європи в Далянь.

Японська компанія Nippon Express розвиває мультимодальні контейнерні перевезення з Китаю в Європу з 2015. На сьогоднішній день компанія має консолідаційний склад в місті Сіан, звідки три рази на тиждень відправляються контейнерні поїзди в Польщу і Німеччину. Крім того, компанія розвиває транспортну службу, здійснюючи відправку збірних вантажів з Шанхая, де спостерігається зростання попиту на відправлення дрібних вантажів в країни Європи. Інтермодальні перевезення з Японії через китайський порт Далянь в Європу були відкриті в травні 2018 року. Переконавшись у перспективності розвитку цього напрямку транспортування контейнерних вантажів, компанія відкрила ще один маршрут – через порт Сяминь.

 

Проконсультируйтесь : +38 067 551 27 74, или оформите простой запрос ниже

 

Сколько стоит доставка, сроки доставки 

оперативно посчитает менеджер по Вашему запросу:

E-mail Заказчика *:
Как к Вам обращаться *:
Контактный телефон:
Страна отправления/получения *:
Содержание заказа *:


Когда вам  требуется быстрое, надежное и персональное обслуживание, мы здесь, чтобы ответить.АВИАПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

МОРСКИЕ ПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

АВТОПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

ТАМОЖЕННОЕ ОФОРМЛЕНИЕ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

ИМПОРТ/ЭКСПОРТ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net