ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel: +38 093 047 16 63       for call to Ukraine: +38 067 551 27 74
menu

Короновірус не перешкода:

Lufthansa нарощує вантажні авіаперевезення з Китаю

Відразу три компанії планують наростити вантажні авіаперевезення з Китаю, щоб заповнити дефіцит, що виник на ринку через скорочення кількості пасажирських рейсів, викликаний епідемією короновіруса. За підрахунками аналітиків, уже зараз скорочення доступних потужностей для забезпечення вантажних авіаперевезень з Китаю склало близько 5000 тонн щодня. Дефіцит буде рости, як тільки китайська економіка почне збільшувати виробництво після закінчення новорічних свят і простою, викликаного спалахом короновіруса.

Lufthansa Cargo збільшила вантажні авіаперевезення з Китаю до 7 рейсів на тиждень. Польоти з Франкфурта будуть виконуватися в Шанхай 4 рази на тиждень (до цього було 3 рейси), в Пекін – 2 рази на тиждень, в Ченду – один раз в тиждень.

Датська DSV Panalpina з 25 фефраля почала виконувати вантажні авіаперевезення з Шанхая в Хантсвіл (США, Алабама) вантажним літаком Boing 747-8 три рази в тиждень. Вибір Хантсвіла обумовлений тим, що компанія використовує його в якості хаба, звідки вантажі з Китаю доставлятимуться далі в Канаду і країни Латинської Америки.

До збільшення кількості рейсів готується і компанія Cargolux, аналітики якої моніторять стан ринку в Китаї, щоб адаптувати свій розклад до мінливої  ринкової ситуації. При цьому в компанії відзначають, що всі рейси будуть виконуватися з точним дотриманням рекомендацій ВООЗ та інших регулюючих органів. Крім того, компанія вводить і власні обмеження, наприклад, екіпаж не буде залишати межі аеропорту, а всі навантажувальні процедури будуть скорочені до мінімально можливого часу. Компанія вже відправила 75 000 масок для обличчя і 44 000 гігієнічних серветок в Чженчжоу для поширення серед партнерів авіакомпанії в аеропорту цього міста.

Короновірус негативно позначився на вартості авіаперевезень, тільки в січні ставки знизилися на 5% (на 16 центів) в порівнянні з груднем 2019 року, і на 11% – в порівнянні з січнем 2019 року. В середньому, індекс цін на авіаперевезення вантажів становить 2,59 доларів за кілограм.

 

Проконсультируйтесь : +38 067 551 27 74, или оформите простой запрос ниже

 

Сколько стоит доставка, сроки доставки 

оперативно посчитает менеджер по Вашему запросу:

E-mail Заказчика *:
Как к Вам обращаться *:
Контактный телефон:
Страна отправления/получения *:
Содержание заказа *:


Когда вам  требуется быстрое, надежное и персональное обслуживание, мы здесь, чтобы ответить.АВИАПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

МОРСКИЕ ПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

АВТОПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

ТАМОЖЕННОЕ ОФОРМЛЕНИЕ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

ИМПОРТ/ЭКСПОРТ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net