google-site-verification=nlqEb5bYAyo79Ym4WQ_tK2iaPajrkSwonzlXfsOIHWg
Ммеждународная доставка сборных грузов ENG  международная доставка сборных грузов  ES  международная доставка сборных грузов  УКР международная доставка сборных грузов  РУС  международная доставка сборных грузов GER  
Ммеждународная доставка сборных грузов
Контакты TBN company: международная доставка сборных грузов
Доставка из Украины в Казахстан
+38 067 551 27 74 (for calls to Ukraine)
+38 044 209 17 85 (звонки в Украине)
menu
. Спецпредложение смотри здесь Доставка в Китай из Киева
Международные грузоперевозки и международная перевозка грузов

TBN company USA

expand your business with our experts

Перевезення Австрія Україна. Доставка з/в Австрію. Імпорт, експорт Австрії. Вантажоперевезення комерційних вантажів будь-якої складності, оперативно і надійно

 • Автомобільні перевезення збірних вантажів
 • Повітряні вантажоперевезення
 • Документарна підтримка і консалтинг ЗЕД клієнта
 • Залізничні перевезення
 • Морські перевезення збірних вантажів (LCL)
 • Морські контейнерні перевезення (FCL)
 • Мультимодальні перевезення
 • Обслуговування на консолідаційних складах
 • Проектні перевезення
 • Перевезення небезпечних вантажів
 • Перевезення вантажів на будь-яких умовах INCOTERMS від EXW до DDP
 • Страхування вантажів
 • Експортне та імпортне митне оформлення

Важливо! Попередньо ознайомтеся з обмеженнями, правилами митного оформлення, митних платежів та перевезень при експорті/імпорті Австрії. Проконсультуйтеся у фахівця по напрямку як вирішити Ваші запитання (інформація на сторінці нижче). Це дозволить уникнути тяганини з митними органами при доставці і зайвих витрат з транспортними компаніями.

Автомобільні перевезення Австрія Україна

 Об'єднує декількох перевізників під однією експедицією, що дозволяє поставити від 5 авто під навантаження одночасно при необхідності. З логістами супроводу 24/7. І митним брокером для оперативного вирішення питань. Автоперевезення вантажів в Австрії: Відень, Грац, Лінц, Зальцбург, Інсбрук, інші міста. Надаємо необхідний автотранспорт для перевезення Австрія Україна. Партнерська мережа дозволяє доставити вантаж, товари з Австрії автомобільним транспортом за вказівкою замовника. Також маємо можливість прийняти вантаж за адресою на склад тимчасового зберігання (малі партії товару) для обробки, зберігання, митного оформлення й виконання формальностей подальшої доставки з Австрії.

Замовте авто, проконсультируйтесь:+38 067 583 3824 , чи оформіть простий запит нижче

Авіаперевезення Австрія Україна

  Авіадоставка з Австрії - найшвидший спосіб перевезення вантажів. При відправці Вашого карго з Австрії наші агенти заберуть вантаж у відправника, кваліфікований персонал обробить і оформить експортні декларації, а також всі необхідні документи в аеропорту. По прибуттю вантаж приймається в аеропорту України з повним митним очищенням. У результаті клієнт отримує вантаж без необхідності самостійно оформляти документи. Ми використовуємо прямий експорт від місцевих авіакомпаній в Австрії, тому тарифи мінімальні. Відправка вантажів в Австрію проходить за аналогічною схемою. Ми забираємо вантаж у клієнта, оформляємо і відправляємо вантажоодержувачу. Виконуємо попередній прорахунок, оперативне бронювання, реальний запит статусу знаходження вантажу. 

Проконсультуйтесь в аеропорту Бориспіль: +38 098 014 85 25, чи оформіть простий запит нижче

Морські перевезення Австрія 

  Доставка контейнера з Австрії: ми можемо доставити як повний контейнер з Австрії (FCL), так і збірні вантажі з Австрії (неповний контейнер LCL), що істотно заощадить вартість доставки з Австрії. Морські перевезення вантажів виконуються провідними судноплавними компаніями CSCL, COSCO, WANHAI, OOCL, MSC, YANGMING, PIL, EVER GREEN, MAERSK, CMA, ZIM та ін. Можливі варіанти швидкого, за помірними цінами перевезення морським транспортом, економнішого - тривалішого. Ми можемо організувати обслуговування від дверей до дверей з Австрії в порти Європи, Чорного моря, Середземного моря. Спеціальними контейнерами: перевезення заморожених вантажів рефрижераторними контейнерами (рефконтейнер), компаніями EVERGREEN, COSCO, MOL, APL, YML і MSC, які включають в себе перевезення м'яса, овочів, фруктів, морських продуктів. Детальніше ознайомитися з правилами як перевозять контейнер.

Консолідаційні склади Австрія

   Складська логістика в Австрії, складські термінали для консолідації та обробки вантажу. Послуги складу в Австрії: ми можемо надати клієнтам широкий спектр послуг складського зберігання та складування різних товарів, транспортування, розподілу, упаковки, маркування, зважування, вимірювання, упаковки плівкою та інші послуги для подальшої відправки, прийому вантажу в Австрії.

Мультимодальні перевезення Австрія

  Мультимодальні вантажоперевезення з Австрії в Східну Європу (Естонія, Латвія, Литва, Білорусь, Україна, Молдова), Росію, Центральну Азію (Узбекистан, Киргизстан, Туркменістан, Таджикистан), Північну Європу (Данія, Норвегія, Швеція, Фінляндія), Грузію, Вірменію, Азербайджан. Мультимодальні перевезення вантажів виконуються від дверей до дверей: перевезення морським і залізничним транспортом, морські та автоперевезення, морським і річковим транспортом. Виконуються за схемою: пункт відправки в Австріі - Одеса порт, Іллічівськ порт, Південний, Херсон, Миколаїв, Маріуполь; або Гдиня / Гданськ порт - пункт призначення, Київ, Кишинів, Мінськ, інші міста Європи; або - порт Санкт-Петербург, Москва, Твер, Кишинів, Тихвін, Великий Новгород, інші міста Росії. або - Котка / Рига / Таллінн порти міст Росії; або порт Поті в Грузію, Вірменію, Азербайджан, Казахстан.

Імпорт з Австрії. Послуги імпортера/експортера 

  При необхідності ввезти вантаж (товар) з Австрії одноразово або на постійній основі виконується повний комплекс зовнішньоекономічної діяльності. Сприяння з постачальниками в Австрії: пошук, перевірка постачальників за заданими параметрами. Складання зовнішньоекономічних контрактів, оформлення товаросупровідних документів (інвойси, специфікації, пакувальні листи). Здійснюємо розрахунок з постачальниками, валютні банківські операції, купівлю валюти. Виконуємо митне оформлення імпорту, без акредитації замовником на митниці, що також виключить необхідність спілкування з представниками митних органів та контролюючих інстанцій. Ця послуга прискорить процедуру і правильне оформлення зовнішньоекономічної операції. Здійснюємо найменш витратне транспортування вантажу (товару) маючи можливість використовувати всі доступні види транспортування (авто, авіа, море, ж\д). Ми доставляємо одиничні (зразки) і повні партії. У комплексі, після проходження формальних митних процедур вантаж доставляється клієнту юридично «готовим» до передачі в торгівлю чи у виробництво. Проконсультуйтеся: +38 (067) 446 75 30, Сергій Терлецький.

Експорт в Австрію

  Оформлення та відправка вантажу (товару) нерезиденту. Пошук постачальників в Україні, сприяння українським виробникам (постачальникам) в зовнішньоекономічній діяльності. Взаєморозрахунки, всі валютні банківські операції, купівля / продаж валюти. Складання зовнішньоекономічного контракту, оформлення товаросупровідних документів (інвойси, специфікації, пакувальні листи). Митне оформлення експорту, без акредитації замовником на митниці, оформлення дозвільних документів експорту, процедури і правильне оформлення зовнішньоекономічної операції. Транспортування вантажу (товару), підбір та виконання найменш витратного перевезення - використовуючи консолідаційні склади доставляємо як одиничні партії (зразки), так і повні - маючи можливість використовувати всі доступні види транспортування (авто, авіа, море, ж\д). Проконсультуйтесь: +38 (067) 446 75 30, Сергій Терлецький.

Доставка з Австрії для приватних осіб

  Як відбувається доставка: Вантаж (куплений товар в Австрії) відправляється на найближчий склад. Виконується перевезення з Австрії на склад в Україні. Замовник може забрати вантаж (товар) самостійно або виконується відправка будь-якою кур'єрською службою України на найближче відділення зручне для Замовника.

Купити в Австрії

  Ми можемо купити з доставкою в Австрії товари, запчастини, обладнання та інше, розрахуватися з Вашим постачальником (оплатити товар), доставити в Україну у відповідності з усіма законами і правилами митного контролю та оформлення, із закриттям експортних і транзитних документів (EX, T1), з оплатою всіх податків та мит і, що важливо для Вашого продавця, поверненням ПДВ (VAT), що заощадить Вам істотно вартість покупки в Австрії. Можливе перевезення особистих речей без зайвих незручностей для Замовника: замитнити / розмитнити вантаж, як перевезення для приватної особи.

Доставка в Австрію для приватних осіб

  Як відбувається перевезення в Австрію: Замовник доставляє вантаж (товар) на склад самостійно або відправляє будь-якою зручною кур'єрською службою України на склад TBNcom в Києві. При необхідності виконується митне оформлення вантажу та перевезення з України в Австрію, з доставкою курєрською службою Австрії за адресою Замовника.

Митні послуги Австрія Україна, юридичні особи

  Для доставки (перевезення) в / з Австрії для юридичних осіб необхідне митне оформлення (замитнення, розмитнення) в Україні. Підготовка необхідних супровідних та дозвільних документів, правильне декларування товару та оформлення в митних органах. Можуть знадобитися: документація імпорту, експортного митного очищення, санітарні інспекції, сертифікат походження, інші формальності митного очищення. Послуги митного брокера: подача заявки на імпорт і експорт товарів, огляд товару та інші послуги пов'язані з митними формальностями, можливі послуги з транзиту з або без безпосередньої присутності замовника. Для прорахунку вартості послуг митного оформлення необхідний інвойс на вантаж, його докладний опис, включаючи коди ТН ЗЕД. Попередній прорахунок митних зборів і платежів(консультація безкоштовна) - зверніться до фахівця: +38 (044) 209 75 47, Сергій Терлецький. Детально ознайомившись із загальними правилами і послугами: митне оформлення.

Вартість перевезення з/в Австрії вантажів, вартість доставки з/в Австрії товару. Терміни доставки з Австрії. 

Скільки коштує доставка з Австрії оперативно порахує менеджер по Вашому запиту:

Як до Вас звертатись *:
Ваш E-mail для зв'язку *:
Контактний телефон:
Зміст запиту *:


Авиаперевозки
АВИАПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net
Морские перевозки
МОРСКИЕ ПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net
Автоперевозки
АВТОПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net
Таможенное оформление
ТАМОЖЕННОЕ ОФОРМЛЕНИЕ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net
Импорт/экспорт
ИМПОРТ/ЭКСПОРТ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

 

Представництва регіональних партнерів по вантажоперевезенням усіма видами транспорту в Австрії: Відень, Грац, Лінц, Зальцбург, Інсбрук.

Коли вам потрібне швидке, надійне і персональне обслуговування - ми тут, щоб відповісти.
Пошта Австрії
Відстеження з Австрії посилок

 Cargo-partner

Австрійська транспортна компанія. Партнер GDA/Aramex. Відстеження відправок Cargo-partner: не підтримується

 Austrian Post (Österreichische Post AG)

Державний поштовий оператор Австрії. Пошта Австрії. Відстеження поштових відправлень Австрії: підтримується
 X1 Express

Австрійський місцевий експрес кур'єр. Відстеження відправлень X1 Express: підтримується

Морські контейнерні перевезення Австрії. Відстеження контейнерів.

Ocean Tracing

Кур'єрські служби Австрії

Співпраця в Австрії

Митні правила Австрії. (що можна ввозити \ вивозити в Австрію самостійно) (що можна ввозити \ вивозити в Австрію самостійно)

google-site-verification=nlqEb5bYAyo79Ym4WQ_tK2iaPajrkSwonzlXfsOIHWg