google-site-verification=nlqEb5bYAyo79Ym4WQ_tK2iaPajrkSwonzlXfsOIHWg
Мгруз доставка Китай ENG  груз доставка Китай  ES  груз доставка Китай  УКР груз доставка Китай  РУС  груз доставка Китай GER  
Мгруз доставка Китай
Контакты TBN company: груз доставка Китай
Доставка из Украины в Иран
+38 067 551 27 74 (for calls to Ukraine)
+38 044 209 17 85 (звонки в Украине)
menu
. Спецпредложение смотри здесь Доставка в Китай из Киева
Международные грузоперевозки и международная перевозка грузов

TBN company USA

expand your business with our experts

Перевезення Росія Україна. Доставка з/в Росію. Імпорт, експорт Росії. Вантажоперевезення комерційних вантажів будь-якої складності, оперативно і надійно

Важливо! Попередньо ознайомтеся з обмеженнями, правилами митного оформлення, митних платежів та перевезень при експорті/імпорті Росії. Проконсультуйтеся у фахівця по напрямку як вирішити Ваші запитання (інформація на сторінці нижче). Це дозволить уникнути тяганини з митними органами при доставці і зайвих витрат з транспортними компаніями.   

 • Міжнародна Кур'єрська Служба експрес доставки вантажів
 • Послуги імпортера/експортера, закупка/продаж товарів в Росії
 • Автомобільні перевезення збірних вантажів
 • Повітряні вантажоперевезення
 • Документарна підтримка і консалтинг ЗЕД клієнта
 • Залізничні перевезення
 • Морські перевезення збірних вантажів (LCL)
 • Морські контейнерні перевезення (FCL)
 • Мультимодальні перевезення
 • Обслуговування на консолідаційних складах
 • Проектні перевезення
 • Перевезення небезпечних вантажів
 • Перевезення вантажів на будь-яких умовах INCOTERMS від EXW до DDP
 • Страхування вантажів
 • Експортне та імпортне митне оформлення

  Представництва регіональних партнерів з вантажоперевезень всіма видами транспорту в Росії

Авіаперевезення Росія

  Авіадоставка з Росії - найшвидший спосіб перевезення вантажів. При відправці Вашого карго з Росії наші агенти заберуть вантаж у відправника, кваліфікований персонал обробить і оформить експортні декларації, а також всі необхідні документи в аеропорту. По прибуттю вантаж приймається в аеропорту України з повним митним очищенням. В результаті клієнт отримує вантаж без необхідності самостійно оформляти документи. Ми використовуємо прямий експорт від місцевих авіакомпаній в Росії, тому тарифи мінімальні. Відправка вантажів в Росію проходить за аналогічною схемою. Ми забираємо вантаж у клієнта, оформляємо і відправляємо вантажоодержувачу. Виконуємо попередній прорахунок, оперативне бронювання, реальний запит статусу знаходження вантажу. За консультацією та прорахунками зверніться за телефоном +38 (067) 825 51 51 або оформіть простий запит нижче.

Морські перевезення Росія 

  Доставка контейнера з Росії: ми можемо доставити як повний контейнер з Росії (FCL), так і збірні вантажі з Росії (неповний контейнер LCL), що істотно заощадить вартість доставки з Росії. Морські перевезення вантажів виконуються провідними судноплавними компаніями CSCL, COSCO, WANHAI, OOCL, MSC, YANGMING, PIL, EVER GREEN, MAERSK, CMA, ZIM та ін. Можливі варіанти швидкого, за помірними цінами перевезення морським транспортом, економнішого - тривалішого. Ми можемо організувати обслуговування від дверей до дверей з Росії в порти Європи, Чорного моря, Середземного моря. Спеціальними контейнерами: перевезення заморожених вантажів рефрижераторними контейнерами (рефконтейнер), компаніями EVERGREEN, COSCO, MOL, APL, YML і MSC, які включають в себе перевезення м'яса, овочів, фруктів, морських продуктів. Детальніше ознайомитися з правилами як перевозять контейнер.

Автомобільні перевезення Росія

  Вантажоперевезення в міста Росії. Залежно від характеру вантажу і побажань замовника ми можемо надати Вам тентовані і цільнометалічні автомобілі вантажопідйомністю від 2 до 20 тонн, ізотермічні і рефрижераторні фургони малої і великої тоннажності, контейнеровози, зерновози, лісовози, муковози, плитовози, самоскиди, коневози, кормовози, газовози, відкриті платформи для негабаритних вантажів, скотовози, різну спецтехніку, трубовози, цементовози, яхтовози, автовози, автоцистерни для перевезення наливних вантажів.

Залізничні перевезення Росії

  Експортні, імпортні, транзитні перевезення залізничним транспортом.

Мультимодальні перевезення Росія

  Мультимодальні вантажоперевезення з Росії в Східну Європу (Естонія, Латвія, Литва, Україна, Молдова, Білорусь), Центральну Азію (Узбекистан, Киргизстан, Туркменістан, Таджикистан), Північну Європу (Данія, Норвегія, Швеція, Фінляндія), Грузію, Вірменію, Азербайджан. Мультимодальні перевезення вантажів виконуються від дверей до дверей: перевезення морським і залізничним транспортом, морські та автоперевезення, морським і річковим транспортом.

Морські + Автоперевезення Росія

  Виконуються за схемою: пункт відправки в Росії - Одеса порт, Іллічівськ порт, Південний, Херсон, Миколаїв, Маріуполь; або Гдиня / Гданськ порт - пункт призначення, Київ, Кишинів, Мінськ, інші міста Європи; або - порт Санкт-Петербург, Москва, Твер, Кишинів, Тихвін, Великий Новгород, інші міста Росії. або - Котка / Рига / Таллінн порти міст Росії; або порт Поті в Грузію, Вірменію, Азербайджан, Казахстан. Включаючи перевезення по Росії

Консолідаційний склад Росія

  Складські термінали для консолідації в портах Європи. Ми можемо надати клієнтам широкий спектр послуг складського зберігання та складування різних товарів, транспортування, розподілу, упаковки, маркування, зважування, вимірювання, упаковки плівкою та інші послуги. Склади відповідального зберігання, консолідаційні склади.

Кур'єрська доставка в Росію

  Наші фахівці допоможуть привезти вантаж з України, Білорусі, Литви та Латвії, Польщі. Тепер ви можете не турбуватися про перевезення меблів, чоловічого, жіночого та дитячого одягу, парфумерії та косметики, аудіо та відео апаратури, телефонів і смартфонів. Ми доставимо подарунок вашим близьким безпосередньо до дня народження, весілля чи будь-якого іншого свята.

Митні послуги в Росії

  Послуги митного брокера: подача заявки на імпорт і експорт товарів, митне оформлення, огляд товару та інші послуги пов'язані з митними формальностями, послуги з транзиту. Документація імпорту; експортного митного очищення, санітарні інспекції, сертифікат походження. Інші спеціальні послуги митного очищення.

Вартість перевезення з / в Росії вантажів, вартість доставки з / в Росії товару. Терміни доставки з Росії.

Скільки коштує доставка з Росії оперативно порахує менеджер по Вашому запиту:

Як до Вас звертатись *:
Ваш E-mail для зв'язку *:
Контактний телефон:
Зміст запиту *:

 
АВТО, ІМПОРТ, ЕКСПОРТ АВІА, МОРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ   МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ
Менеджер по роботі з замовниками
Олександр Василюк
тел:            +38 044 209 75 47
тел:            +38 044 209 17 85 
скайп:         tbncom300
ел. адреса:  tbncom300@ukr.net
Менеджер по роботі з замовниками
Анатолій Тюрін
тел:             +38 067 446 75 30
тел:             +38 067 323 95 10
скайп:          tbncom200
ел. адреса:   tbncom@ukr.net
  Менеджер по роботі з замовниками
Роман Землянухин
тел:           +38 067 323 95 10 
тел:           +38 067 323 95 10 
скайп:         tbncom100
ел. адреса:  tbncom100@ukr.net
Коли вам потрібне швидке, надійне і персональне обслуговування - ми тут, щоб відповісти.

Імпорт з Росії. Послуги імпортера/експортера 

  При необхідності ввезти вантаж (товар) з Росії одноразово або на постійній основі виконується повний комплекс зовнішньоекономічної діяльності. Сприяння з постачальниками в Росії: пошук, перевірка постачальників за заданими параметрами. Складання зовнішньоекономічних контрактів, оформлення товаросупровідних документів (інвойси, специфікації, пакувальні листи). Здійснюємо розрахунок з постачальниками, валютні банківські операції, купівлю валюти. Виконуємо митне оформлення імпорту, без акредитації замовником на митниці, що також виключить необхідність спілкування з представниками митних органів та контролюючих інстанцій. Ця послуга прискорить процедуру і правильне оформлення зовнішньоекономічної операції. Здійснюємо найменш витратне транспортування вантажу (товару) маючи можливість використовувати всі доступні види транспортування (авто, авіа, море, ж\д). Ми доставляємо одиничні (зразки) і повні партії. У комплексі, після проходження формальних митних процедур вантаж доставляється клієнту юридично «готовим» до передачі в торгівлю чи у виробництво. Проконсультуйтеся: +38 (067) 446 75 30, Сергій Терлецький.

Експорт в Росію

  Оформлення та відправка вантажу (товару) нерезиденту. Пошук постачальників в Україні, сприяння українським виробникам (постачальникам) в зовнішньоекономічній діяльності. Взаєморозрахунки, всі валютні банківські операції, купівля/продаж валюти. Складання зовнішньоекономічного контракту, оформлення товаросупровідних документів (інвойси, специфікації, пакувальні листи). Митне оформлення експорту, без акредитації замовником на митниці, оформлення дозвільних документів експорту, процедури і правильне оформлення зовнішньоекономічної операції. Транспортування вантажу (товару), підбір та виконання найменш витратного перевезення - використовуючи консолідаційні склади доставляємо як одиничні партії (зразки), так і повні - маючи можливість використовувати всі доступні види транспортування (авто, авіа, море, ж\д). Проконсультуйтесь: +38 (067) 446 75 30, Сергій Терлецький.

Доставка з Росії для приватних осіб

  Як відбувається доставка з Росії: Вантаж, (куплений товар у Росії) відправляється на найближчий склад в Росії. Виконується перевезення з Росії на склад в Україні. Замовник може забрати вантаж (товар) самостійно або виконується відправка будь-якою кур'єрською службою України на найближче відділення зручне для Замовника.

Купити в Росії

  Ми можемо купити з доставкою в Росії товари, запчастини, обладнання та інше, розрахуватися з Вашим постачальником (оплатити товар), доставити в Україну у відповідності з усіма законами і правилами митного контролю та оформлення, із закриттям експортних і транзитних документів, з оплатою всіх податків і мит, що заощадить Вам істотно вартість покупки в Росії. Можливе перевезення особистих речей без зайвих незручностей для Замовника: затамажівать / розмитнювати вантаж, як перевезення для приватної особи.

Доставка в Росію для приватних осіб

  Як відбувається перевезення в Росію: Замовник доставляє вантаж (товар) на склад самостійно або відправляє будь-якою зручною кур'єрською службою України на склад TBNcom в Києві. Виконується при необхідності митне оформлення вантажу та перевезення з України в Росію, з доставкою курєрською службою Росії за адресою Замовника.

Пошта Росія

Відстеження з Росії посилок

Four SidesFour Sides   Кур'єрська служба експрес доставки документів і вантажів по Росії та за кордон. Відстеження відправлень Four Sides підтримується.

BoxberryBoxberry   Російський поштовий посередник доставки для магазинів і юридичних осіб. Відстеження відправлень Boxberry підтримується.

City ExpressCity Express   Російська кур'єрська компанія з доставкою по СНД. Відстеження відправлень City Express підтримується.

Courier Service ExpressCourier Service Express (Курьер Сервис Экспресс)   Російський місцевий оператор поштових експрес відправлень. Кур'єрська служба. Партнер Aramex в Росії. Відстеження відправлень Courier Service Express підтримується.

EMS GarantpostEMS Garantpost (ЕМС Гарантпост)   Російський міжнародний оператор поштових експрес відправлень, кур'єрська служба. Відстеження експрес відправлень Гарантпост підтримується.

Pony ExpressPony Express  Російський міжнародний оператор поштових експрес відправлень, кур'єрська служба. Відстеження відправлень Pony Express підтримується.

Russian PostRussian Post (Почта России)  Державний поштовий оператор Російської Федерації. Пошта Російської Федерації (Росії). Відстеження поштових відправлень Пошти Росії підтримується.

Морські контейнерні перевезення Росії. Відстеження контейнерів.

Ocean Tracing

Кур'єрські служби Росії

Співпраця в Росії

google-site-verification=nlqEb5bYAyo79Ym4WQ_tK2iaPajrkSwonzlXfsOIHWg