ENG   ES   УКР  РУС   GER  
міжнародні вантажоперевезення / TBN company
tel:    +38 093 047 16 63     +38 067 583 38 24       for call to Ukraine:    +38 067 551 27 74
menu

Доставка вантажів з Казахстану


Казахстан – один з найбільш важливих зовнішньоекономічних партнерів України. За підсумками 2015 року з обсягами зовнішньоекономічної діяльності Казахстан серед інших країн зайняв 9 місце, хоча при цьому імпорт товарів з Казахстану в грошовому еквіваленті скоротився майже в два рази. При цьому доставка вантажів з Казахстану ось уже довгий час практично не змінює свою структуру – велика частина перевезених вантажів припадає на нафту і нафтопродукти (майже 48% від загального обсягу). За нею йдуть чорні метали (15%), сіль і сірка (10%), продукти неорганічної хімії (майже 10%), цинк і цинкові вироби (4%), тютюн (3%). Останнім часом казахські вантажоперевізники-експортери виявилися в більш вигідному становищі, адже доставка вантажів з Казахстану в Україну проходить транзитом через Росію. Це дозволяє істотно знизити витрати на транспортування, якщо порівнювати вантажоперевезення з України в Казахстан щодо Транскаспійського маршруту.

Доставка вантажів з Казахстану: що обрати- авіаперевезення, автомобільним транспортом, залізничним?
На сьогоднішній день доставка вантажів з Казахстану проводиться трьома провідними видами транспорту: авіаційним, автомобільним і залізничним. Оцінимо достоїнства і недоліки кожного з шляхів транспортування вантажів:

Авіаційні вантажоперевезення
Два безсумнівної переваги авіаперевезення вантажів з Казахстану – швидкість і безпека. І хоча фактично переліт займає 3-4 години, насправді доставка вантажів з Казахстану авіатранспортом займе 1-2 дні – це якщо врахувати термінальну обробку вантажу в порту, час доставки вантажу в аеропорт / з аеропорту, проходження митних процедур і т.д. Але одночасно з цим – авіадоставка вантажу і найдорожчий вид транспортування, її вартість майже в 5 разів вище, ніж трансфер аналогічного вантажу автотранспортом. Економічно виправдані авіаперевезення невеликих, але при цьому цінних і крихких вантажів, невеликих за обсягом: предмети розкоші, ювелірні вироби, дрібну техніку, використовувану в стоматології. Крім того, доставка літаком підходить для швидкопсувних і термінових вантажів, які треба перевезти на великі відстані.

Залізничні перевезення
Залізнична доставка вантажів з Казахстану відрізняється добре відкладеною логістикою, великий плюс – рівність ширини колії залізниць Казахстану, Росії і України, немає необхідності в заміні візків або перевантаження / перевалки вагонів. Залізничні перевезення – оптимальний варіант, коли необхідно перевезти особливо великі партії насипного / наливного вантажу на великі відстані. При цьому слід передбачити подальшу доставку вантажу від вантажної залізничної станції безпосередньо до замовника / споживачеві.

Доставка вантажів з Казахстану залізницею займе 7-10 днів, плюс – час на завантажувально-розвантажувальні операції, а також на можливі в дорозі (особливо характерно для РЖД). Головна перевага залізниці – можливість доставки важких і об’ємних вантажів, в тому числі негабаритних, при досить оптимальному співвідношенні вага/ціна.

Автомобільні перевезення
Відстань від Києва до Астани складає 3441 км, вантажний автомобіль може подолати його за 4-7 днів, хоча свої корективи може внести погода і дорожня обстановка. Автомобільні вантажоперевезення – майже універсальний спосіб транспортування, він дозволяє доставити практично будь-які види вантажів, але особливо вигідний для доставки збірних вантажів. Вибір спеціальних автомобілів настільки великий, що дозволяє доставити з Казахстану практично будь-які види вантажів. Крім того, перевезення вантажу, Казахстану дозволяють реалізувати доставку за принципом «від дверей до дверей».

При транспортуванні вантажів з Казахстану практично не використовується Транскаспійський маршрут, адже транзит через Росію дозволяє прискорити доставку, заощадивши на її вартості. Зверніться в компанію TBN company і наші менеджери підберуть оптимальний варіант, щоб доставка вантажів з Казахстану пройшла чітко, вчасно і за прийнятною ціною.

 

Проконсультируйтесь : +38 067 551 27 74, или оформите простой запрос ниже

 

Сколько стоит доставка, сроки доставки 

оперативно посчитает менеджер по Вашему запросу:

E-mail Заказчика *:
Как к Вам обращаться *:
Контактный телефон:
Страна отправления/получения *:
Содержание заказа *:


Когда вам  требуется быстрое, надежное и персональное обслуживание, мы здесь, чтобы ответить.АВІАПЕРЕВЕЗЕННЯ
Менеджер напрямку
ел. адреса: tbncom12@ukr.net

МОРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
Менеджер напрямку
ел. адреса: tbncom12@ukr.net

АВТОПЕРЕВЕЗЕННЯ
Менеджер напрямку
ел. адреса: tbncom12@ukr.net

МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ
Менеджер напрямку
ел. адреса: tbncom12@ukr.net

ІМПОРТ/ЕКСПОРТ
Менеджер напрямку
ел. адреса: tbncom12@ukr.net