ENG   ES   УКР  РУС   GER  
міжнародні вантажоперевезення / TBN company
tel:    +38 093 047 16 63     +38 067 583 38 24       for call to Ukraine:    +38 067 551 27 74
menu

Мультимодальні міжнародні вантажоперевезення: особливості та переваги


Мультимодальні (комбіновані, змішані) перевезення – це доставка (транспортування) вантажів з комплексним (почерговим) використанням, як мінімум, двох різних видів транспорту: автомобільного, залізничного, морського, авіаційного, річкового і т.д. Головна особливість і перевага міжнародних вантажоперевезень мультимодального типу – вони проводяться під контролем всього однієї  транспортної (логістичної) компанії. Вона відповідає всім етапам  транспортування, починаючи від упаковки вантажу в країні, де проводилася закупівля товару, і закінчуючи вивантаженням його на склад одержувача. При цьому компанія відповідає за оформлення всіх документів (товаросупровідних та дозвільних) і оплату послуг по всьому логістичному ланцюжку, наприклад, за морський фрахт, проходження митниці (навіть якщо вантаж прямує транзитом через кілька країн), перевалку / перевантаження і т.д. Використання мультимодальних перевезень дозволяє вибрати оптимальний маршрут, при якому скорочується термін доставки вантажу і витрати на його транспортування.

З інших переваг мультимодальних вантажоперевезень слід зазначити:

скорочення витрат – співпраця всього з однією компанією обійдеться в підсумку дешевше, ніж укладання договорів з декількома різними перевізниками;
зниження термінів – об’єднання різних видів транспорту дозволяє значно скоротити час проходження вантажу;
простота оформлення – замовник оформляє всього один договір;
безпеку вантажу – впродовж  проходження,  за безпеку і стан вантажу відповідає один перевізник. У разі недотримання термінів, пошкодження (втрати) вантажу і т.д. відправнику не доведеться довго розбиратися, з кого вимагати компенсацію. В іншому випадку, якщо в транспортуванні брало участь кілька перевізників, розгляд може зайняти кілька місяців, а в деяких випадках – зовсім не принести бажаних результатів;
можливість доставки вантажу в будь-яку, необхідну замовнику / відправнику точку світу, незалежно від відстані та континенту. При цьому підбір транспорту дозволить оптимізувати співвідношення час / вартість доставки.
Оптимальний варіант для мультимодального транспортування – перевезення контейнерних вантажів, вони оптимально підходять для швидкого проведення вантажно-розвантажувальних робіт, забезпечуючи найвищу швидкість доставки.

Мультимодальні міжнародні вантажоперевезення фактично мають один недолік – успіх процесу транспортування безпосередньо і повністю залежить від досвідченості і компетентності транспортної компанії. Адже організувати мультимодальне  перевезення, узгодивши всі етапи транспортування різними компаніями і видами транспорту – процес дуже складний, особливо, коли мова йде про швидкопсувниі, негабаритні і великовагові вантажаі. Будь-які неточності при плануванні маршруту приведуть до простою і збитків, а неправильне складання документів (а в різних країнах законодавство може відрізнятися дуже суттєво) – не просто до штрафу, а й навіть арешту вантажу. Саме тому укладати договір варто з TBN company – компанією, де працюють справжні професіонали, які якісно підберуть маршрут організують супровід вантажу, дозволивши уникнути накладок і зберегти гроші, час і нерви.

 

Проконсультируйтесь : +38 067 551 27 74, или оформите простой запрос ниже

 

Сколько стоит доставка, сроки доставки 

оперативно посчитает менеджер по Вашему запросу:

E-mail Заказчика *:
Как к Вам обращаться *:
Контактный телефон:
Страна отправления/получения *:
Содержание заказа *:


Когда вам  требуется быстрое, надежное и персональное обслуживание, мы здесь, чтобы ответить.АВІАПЕРЕВЕЗЕННЯ
Менеджер напрямку
ел. адреса: tbncom12@ukr.net

МОРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
Менеджер напрямку
ел. адреса: tbncom12@ukr.net

АВТОПЕРЕВЕЗЕННЯ
Менеджер напрямку
ел. адреса: tbncom12@ukr.net

МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ
Менеджер напрямку
ел. адреса: tbncom12@ukr.net

ІМПОРТ/ЕКСПОРТ
Менеджер напрямку
ел. адреса: tbncom12@ukr.net