ENG   ES   УКР  РУС   GER  
міжнародні вантажоперевезення / TBN company
tel:    +38 093 047 16 63     +38 067 583 38 24       for call to Ukraine:    +38 067 551 27 74
menu

Україна буде розвивати мультимодальні перевезення в Чорноморському регіоні


Україна розглядає мультимодальні перевезення як один із пріоритетних напрямків розвитку транспортного сполучення з країнами Чорноморського регіону. Зростання торгівлі з причорноморськими державами вимагає кількісного і якостого підвищення транспортних послуг, скорочення термінів доставки і розширення послуг, які надаються вантажоперевізниками.

У Міністерстві інфраструктури України велику увагу приділяють розвитку дорожньої інфраструктури, йдеться, насамперед, про створення автомобільного транспортного коридору з Одеси через Румунію і Болгарію до Греції. Ця траса, яка є частиною окружної чорноморської автомагістралі, повинна стати частиною Транс-Європейської мережі TEN-T. Крім того, з її допомогою можна наростити автомобільні вантажоперевезення в Туреччину. Уже зараз досягнута попередня домовленість про зняття всіх обмежень на перевезення до Туреччини (і в зворотному напрямку, в Україну) автомобільним транспортом. Підписано договір, спрямований на лібералізацію транзитного та двостороннього повідомлення з Молдовою, аналогічні переговори йдуть з Румунією і Болгарією.

Мультимодальні перевезення морським транспортом
Заборона на вантажоперевезення в Казахстан транзитом через Росію призвела до того, що значно зросли мультимодальні перевезення по Транскаспійському маршруту – з порту Чорноморськ через Чорне море, транзитом через Грузію і Азербайджан, паром через Каспійське море в Казахстан і далі – в Китай. За підсумками 9 місяців цього року, мультимодальні перевезення по Транскаспійському міжнародному транспортному коридору збільшилися на 60%. Україна, Грузія, Азербайджан і Китай і Казахстан налаштовані продовжити роботу, щоб забезпечити однаковий уніфікований підхід до обслуговування клієнтів. Крім того, щоб підвищити відповідальність вантажоперевізників, прийнято рішення встановити терміни доставки вантажів для кожної конкретної ділянки маршруту. Це повинно збільшити довіру вантажовідправників і наростити мультимодальні перевезення.

Важливий напрямок – це розвиток міжнародного поромної-залізничного сполучення з країнами Чорноморського регіону. Мультимодальні перевезення з використанням контейнерних поїздів дозволять налагодити вантажоперевезення з Туреччини в країни Європи і Балтії.

 

Проконсультируйтесь : +38 067 551 27 74, или оформите простой запрос ниже

 

Сколько стоит доставка, сроки доставки 

оперативно посчитает менеджер по Вашему запросу:

E-mail Заказчика *:
Как к Вам обращаться *:
Контактный телефон:
Страна отправления/получения *:
Содержание заказа *:


Когда вам  требуется быстрое, надежное и персональное обслуживание, мы здесь, чтобы ответить.АВИАПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

МОРСКИЕ ПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

АВТОПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

ТАМОЖЕННОЕ ОФОРМЛЕНИЕ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

ИМПОРТ/ЭКСПОРТ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net