ENG   ES   УКР  РУС   GER  
міжнародні вантажоперевезення / TBN company
tel:    +38 093 047 16 63     +38 067 583 38 24       for call to Ukraine:    +38 067 551 27 74
menu

Перевезення Папуа-Нова Гвінея Україна. Доставка з/у Папуа-Нову Гвінею. Імпорт, експорт Папуа-Нової Гвінеї. Вантажоперевезення комерційних вантажів будь-якої складності, оперативно і надійно

 

 • Автомобільні перевезення збірних вантажів
 • Повітряні вантажоперевезення
 • Документарна підтримка і консалтинг ЗЕД клієнта
 • Залізничні перевезення
 • Морські перевезення збірних вантажів (LCL)
 • Морські контейнерні перевезення (FCL)
 • Мультимодальні перевезення
 • Обслуговування на консолідаційних складах
 • Проектні перевезення
 • Перевезення небезпечних вантажів
 • Перевезення вантажів на будь-яких умовах INCOTERMS від EXW до DDP
 • Страхування вантажів
 • Експортне та імпортне митне оформлення

Важливо! Попередньо ознайомтеся з обмеженнями, правилами митного оформлення, митних платежів та перевезень при експорті/імпорті Папуа-Нової Гвінеї. Проконсультуйтеся у фахівця по напрямку як вирішити Ваші запитання (інформація на сторінці нижче). Це дозволить уникнути тяганини з митними органами при доставці і зайвих витрат з транспортними компаніями.

Автомобільні перевезення Папуа-Нова Гвінея

   Автоперевезення вантажів Папуа-Нова Гвінея. Партнерська мережа дозволяє доставити вантаж у Папуа-Нову Гвінею автомобільним транспортом в будь-яку точку за вказівкою замовника. Також маємо можливість прийняти вантаж за адресою на склад тимчасового зберігання для митного оформлення та виконання формальностей подальшої доставки з Папуа-Нової Гвінеї.

Авіаперевезення Папуа-Нова Гвінея Україна

  Авіадоставка з Папуа-Нової Гвінеї - найшвидший спосіб перевезення вантажів. При відправці Вашого карго з Папуа-Нової Гвінеї наші агенти заберуть вантаж у відправника, кваліфікований персонал обробить і оформить експортні декларації, а також всі необхідні документи в аеропорту. По прибуттю вантаж приймається в аеропорту України з повним митним очищенням. У результаті клієнт отримує вантаж без необхідності самостійно оформляти документи. Ми використовуємо прямий експорт від місцевих авіакомпаній у Папуа-Нову Гвінею, тому тарифи мінімальні. Відправка вантажів у Папуа-Нову Гвінею проходить за аналогічною схемою. Ми забираємо вантаж у клієнта, оформляємо і відправляємо вантажоодержувачу. Виконуємо попередній прорахунок, оперативне бронювання, реальний запит статусу знаходження вантажу. 

Проконсультуйтесь в аеропорту Бориспіль: +38 067 511 27 74  чи зробіть простий запит нижче

Морські перевезення Папуа-Нова Гвінея 

  Доставка контейнера з Папуа-Нової Гвінеї: ми можемо доставити як повний контейнер з Папуа-Нової Гвінеї (FCL), так і збірні вантажі з Папуа-Нової Гвінеї(неповний контейнер LCL), що істотно заощадить вартість доставки з Папуа-Нової Гвінеї. Морські перевезення вантажів виконуються провідними судноплавними компаніями CSCL, COSCO, WANHAI, OOCL, MSC, YANGMING, PIL, EVER GREEN, MAERSK, CMA, ZIM та ін. Можливі варіанти швидкого, за помірними цінами перевезення морським транспортом, економнішого - тривалішого. Ми можемо організувати обслуговування від дверей до дверей із Папуа-Нової Гвінеї в порти Європи, Чорного моря, Середземного моря. Спеціальними контейнерами: перевезення заморожених вантажів рефрижераторними контейнерами (рефконтейнер), компаніями EVERGREEN, COSCO, MOL, APL, YML і MSC, які включають в себе перевезення м'яса, овочів, фруктів, морських продуктів. Детальніше ознайомитися з правилами як перевозять контейнер.

Митні послуги Папуа-Нова Гвінея

  Митне оформлення у Папуа-Нову Гвінею(замитнення, розмитнення). Документація імпорту, експортного митного очищення, санітарні інспекції, сертифікат походження, інші спеціальні послуги митного очищення у Папуа-Нову Гвінею. Послуги митного брокера в Папуа-Новії Гвінеї: подача заявки на імпорт і експорт товарів, огляд товару та інші послуги пов'язані з митними формальностями, послуги з транзиту без безпосередньої присутності замовника. Детально ознайомитися з правилами та послугами: митне оформлення.

Склад Папуа-Нова Гвінея

  Складська логістика у Папуа-Нову Гвінею, складські термінали для консолідації та обробки вантажу. Послуги складу у Папуа-Нову Гвінею: ми можемо надати клієнтам широкий спектр послуг складського зберігання та складування різних товарів, транспортування, розподілу, упаковки, маркування, зважування, вимірювання, упаковки плівкою та інші послуги для подальшої відправки, прийому вантажу у Папуа-Нову Гвінею.

Мультимодальні перевезення Папуа-Нова Гвінея. Морські + Автоперевезення Папуа-Нова Гвінея. Морські + Залізничні перевезення Папуа-Нова Гвінея

Вартість перевезення з / у Папуа-Нову Гвінею вантажів, вартість доставки з / у Папуа-Нову Гвінею товару. Терміни доставки з Папуа-Нової Гвінеї.

Скільки коштує доставка з Папуа-Нової Гвінеї оперативно порахує менеджер по Вашому запиту:

Як до Вас звертатись *:
Ваш E-mail для зв'язку *:
Контактний телефон:
Зміст запиту *:АВІАПЕРЕВЕЗЕННЯ
Менеджер напрямку
ел. адреса: tbncom12@ukr.net

МОРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
Менеджер напрямку
ел. адреса: tbncom12@ukr.net

АВТОПЕРЕВЕЗЕННЯ
Менеджер напрямку
ел. адреса: tbncom12@ukr.net

МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ
Менеджер напрямку
ел. адреса: tbncom12@ukr.net

ІМПОРТ/ЕКСПОРТ
Менеджер напрямку
ел. адреса: tbncom12@ukr.net
 

Імпорт з Папуа-Нової Гвінеї. Послуги імпортера/експортера 

  При необхідності ввезти вантаж (товар) з Папуа-Нової Гвінеї одноразово або на постійній основі виконується повний комплекс зовнішньоекономічної діяльності. Сприяння з постачальниками у Папуа-Нову Гвінею: пошук, перевірка постачальників за заданими параметрами. Складання зовнішньоекономічних контрактів, оформлення товаросупровідних документів (інвойси, специфікації, пакувальні листи). Здійснюємо розрахунок з постачальниками, валютні банківські операції, купівлю валюти. Виконуємо митне оформлення імпорту, без акредитації замовником на митниці, що також виключить необхідність спілкування з представниками митних органів та контролюючих інстанцій. Ця послуга прискорить процедуру і правильне оформлення зовнішньоекономічної операції. Здійснюємо найменш витратне транспортування вантажу (товару) маючи можливість використовувати всі доступні види транспортування (авто, авіа, море, ж\д). Ми доставляємо одиничні (зразки) і повні партії. У комплексі, після проходження формальних митних процедур вантаж доставляється клієнту юридично «готовим» до передачі в торгівлю чи у виробництво. Проконсультуйтеся: +38 (067) 446 75 30, Сергій Терлецький.

Експорт у Папуа-Нову Гвінею

  Оформлення та відправка вантажу (товару) нерезиденту. Пошук постачальників в Україні, сприяння українським виробникам (постачальникам) в зовнішньоекономічній діяльності. Взаєморозрахунки, всі валютні банківські операції, купівля / продаж валюти. Складання зовнішньоекономічного контракту, оформлення товаросупровідних документів (інвойси, специфікації, пакувальні листи). Митне оформлення експорту, без акредитації замовником на митниці, оформлення дозвільних документів експорту, процедури і правильне оформлення зовнішньоекономічної операції. Транспортування вантажу (товару), підбір та виконання найменш витратного перевезення - використовуючи консолідаційні склади доставляємо як одиничні партії (зразки), так і повні - маючи можливість використовувати всі доступні види транспортування (авто, авіа, море, ж\д). Проконсультуйтесь: +38 (067) 446 75 30, Сергій Терлецький.

Доставка із Папуа-Нової Гвінеї для приватних осіб

  Як відбувається доставка: Вантаж (куплений товар у Папуа-Нову Гвінею) відправляється на найближчий склад. Виконується перевезення із Папуа-Нової Гвінеї на склад в Україні. Замовник може забрати вантаж (товар) самостійно або виконується відправка будь-якою кур'єрською службою України на найближче відділення зручне для Замовника.

Купити у Папуа-Нову Гвінею

  Ми можемо купити з доставкою у Папуа-Нову Гвінею товари, запчастини, обладнання та інше, розрахуватися з Вашим постачальником (оплатити товар), доставити в Україну у відповідності з усіма законами і правилами митного контролю та оформлення, із закриттям експортних і транзитних документів (EX, T1), з оплатою всіх податків та мит і, що важливо для Вашого продавця, поверненням ПДВ (VAT), що заощадить Вам істотно вартість покупки у Папуа-Нову Гвінею. Можливе перевезення особистих речей без зайвих незручностей для Замовника: замитнити / розмитнити вантаж, як перевезення для приватної особи.

Доставка у Папуа-Нову Гвінеюдля приватних осіб

  Як відбувається перевезення у Папуа-Нову Гвінею: Замовник доставляє вантаж (товар) на склад самостійно або відправляє будь-якою зручною кур'єрською службою України на склад TBNcom. При необхідності виконується митне оформлення вантажу та перевезення з України у Папуа-Нову Гвінею, з доставкою курєрською службою Папуа-Нової Гвінеї за адресою Замовника.