груз Китай перевозка ENG  груз Китай перевозка  ES  груз Китай перевозка  УКР груз Китай перевозка  РУС  груз Китай перевозка GER  
международные грузоперевозки / TBN company
Контакты TBN company:
Доставка из Украины в Турция
+38 067 551 27 74 (for calls to Ukraine)
+38 044 209 17 85 (звонки в Украине)
menu

TBN company USA

expand your business with our experts
. Спецпредложение смотри здесь Доставка в Китай из Киева
Грузоперевозки Беларусь-Украина Спецпредложение » » »

Перевезення Сент-Вінсент і Гренадіни Україна. Доставка з/у Сент-Вінсент і Гренадіни. Імпорт, експорт Сент-Вінсенту і Гренадіни. Вантажоперевезення комерційних вантажів будь-якої складності, оперативно і надійно

 

 • Автомобільні перевезення збірних вантажів
 • Повітряні вантажоперевезення
 • Документарна підтримка і консалтинг ЗЕД клієнта
 • Залізничні перевезення
 • Морські перевезення збірних вантажів (LCL)
 • Морські контейнерні перевезення (FCL)
 • Мультимодальні перевезення
 • Обслуговування на консолідаційних складах
 • Проектні перевезення
 • Перевезення небезпечних вантажів
 • Перевезення вантажів на будь-яких умовах INCOTERMS від EXW до DDP
 • Страхування вантажів
 • Експортне та імпортне митне оформлення

Важливо! Попередньо ознайомтеся з обмеженнями, правилами митного оформлення, митних платежів та перевезень при експорті/імпорті Сент-Вінсенту і Гренадіни. Проконсультуйтеся у фахівця по напрямку як вирішити Ваші запитання (інформація на сторінці нижче). Це дозволить уникнути тяганини з митними органами при доставці і зайвих витрат з транспортними компаніями.

Автомобільні перевезення Сент-Вінсент і Гренадіни

   Автоперевезення вантажів Сент-Вінсент і Гренадіни. Партнерська мережа дозволяє доставити вантаж у Сент-Вінсент і Гренадіни автомобільним транспортом в будь-яку точку за вказівкою замовника. Також маємо можливість прийняти вантаж за адресою на склад тимчасового зберігання для митного оформлення та виконання формальностей подальшої доставки з Сент-Вінсенту і Гренадіни.

Авіаперевезення Сент-Вінсент і Гренадіни  Україна

  Авіадоставка з Сент-Вінсенту і Гренадіни - найшвидший спосіб перевезення вантажів. При відправці Вашого карго з Сент-Вінсенту і Гренадіни наші агенти заберуть вантаж у відправника, кваліфікований персонал обробить і оформить експортні декларації, а також всі необхідні документи в аеропорту. По прибуттю вантаж приймається в аеропорту України з повним митним очищенням. У результаті клієнт отримує вантаж без необхідності самостійно оформляти документи. Ми використовуємо прямий експорт від місцевих авіакомпаній у Сент-Вінсент і Гренадіни, тому тарифи мінімальні. Відправка вантажів у Сент-Вінсент і Гренадіни проходить за аналогічною схемою. Ми забираємо вантаж у клієнта, оформляємо і відправляємо вантажоодержувачу. Виконуємо попередній прорахунок, оперативне бронювання, реальний запит статусу знаходження вантажу. 

Проконсультуйтесь в аеропорту Бориспіль: +38 098 014 85 25, чи оформіть простий запит нижче

Морські перевезення Сент-Вінсент і Гренадіни

  Доставка контейнера з Сент-Вінсенту і Гренадіни: ми можемо доставити як повний контейнер з Сент-Вінсенту і Гренадіни (FCL), так і збірні вантажі з Сент-Вінсенту і Гренадіни(неповний контейнер LCL), що істотно заощадить вартість доставки з Сент-Вінсенту і Гренадіни. Морські перевезення вантажів виконуються провідними судноплавними компаніями CSCL, COSCO, WANHAI, OOCL, MSC, YANGMING, PIL, EVER GREEN, MAERSK, CMA, ZIM та ін. Можливі варіанти швидкого, за помірними цінами перевезення морським транспортом, економнішого - тривалішого. Ми можемо організувати обслуговування від дверей до дверей із Сент-Вінсенту і Гренадіни в порти Європи, Чорного моря, Середземного моря. Спеціальними контейнерами: перевезення заморожених вантажів рефрижераторними контейнерами (рефконтейнер), компаніями EVERGREEN, COSCO, MOL, APL, YML і MSC, які включають в себе перевезення м'яса, овочів, фруктів, морських продуктів. Детальніше ознайомитися з правилами як перевозять контейнер.

Митні послуги Сент-Вінсент і Гренадіни 

  Митне оформлення у Сент-Вінсент і Гренадіни(замитнення, розмитнення). Документація імпорту, експортного митного очищення, санітарні інспекції, сертифікат походження, інші спеціальні послуги митного очищення у Сент-Вінсент і Гренадіни. Послуги митного брокера в Сент-Вінсенті і Гренадіні: подача заявки на імпорт і експорт товарів, огляд товару та інші послуги пов'язані з митними формальностями, послуги з транзиту без безпосередньої присутності замовника. Детально ознайомитися з правилами та послугами: митне оформлення.

Склад Сент-Вінсент і Гренадіни 

  Складська логістика у Сент-Вінсент і Гренадіни, складські термінали для консолідації та обробки вантажу. Послуги складу у Сент-Вінсент і Гренадіни: ми можемо надати клієнтам широкий спектр послуг складського зберігання та складування різних товарів, транспортування, розподілу, упаковки, маркування, зважування, вимірювання, упаковки плівкою та інші послуги для подальшої відправки, прийому вантажу у Сент-Вінсент і Гренадіни.

Мультимодальні перевезення Сент-Вінсент і Гренадіни. Морські + Автоперевезення Сент-Вінсент і Гренадіни. Морські + Залізничні перевезення Сент-Вінсент і Гренадіни

Вартість перевезення з / у Сент-Вінсент і Гренадіни вантажів, вартість доставки з / у Сент-Вінсент і Гренадіни товару. Терміни доставки з Сент-Вінсенту і Гренадіни.

Скільки коштує доставка з Сент-Вінсенту і Гренадіни оперативно порахує менеджер по Вашому запиту:

Як до Вас звертатись *:
Ваш E-mail для зв'язку *:
Контактний телефон:
Зміст запиту *:


Авиаперевозки
АВИАПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net
Морские перевозки
МОРСКИЕ ПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net
Автоперевозки
АВТОПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net
Таможенное оформление
ТАМОЖЕННОЕ ОФОРМЛЕНИЕ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net
Импорт/экспорт
ИМПОРТ/ЭКСПОРТ
Менеджер направления
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net
 

Імпорт з Сент-Вінсенту і Гренадіни. Послуги імпортера/експортера 

  При необхідності ввезти вантаж (товар) з Сент-Вінсенту і Гренадіни одноразово або на постійній основі виконується повний комплекс зовнішньоекономічної діяльності. Сприяння з постачальниками у Сент-Вінсент і Гренадіни: пошук, перевірка постачальників за заданими параметрами. Складання зовнішньоекономічних контрактів, оформлення товаросупровідних документів (інвойси, специфікації, пакувальні листи). Здійснюємо розрахунок з постачальниками, валютні банківські операції, купівлю валюти. Виконуємо митне оформлення імпорту, без акредитації замовником на митниці, що також виключить необхідність спілкування з представниками митних органів та контролюючих інстанцій. Ця послуга прискорить процедуру і правильне оформлення зовнішньоекономічної операції. Здійснюємо найменш витратне транспортування вантажу (товару) маючи можливість використовувати всі доступні види транспортування (авто, авіа, море, ж\д). Ми доставляємо одиничні (зразки) і повні партії. У комплексі, після проходження формальних митних процедур вантаж доставляється клієнту юридично «готовим» до передачі в торгівлю чи у виробництво. Проконсультуйтеся: +38 (067) 446 75 30, Сергій Терлецький.

Експорт у Сент-Вінсент і Гренадіни

  Оформлення та відправка вантажу (товару) нерезиденту. Пошук постачальників в Україні, сприяння українським виробникам (постачальникам) в зовнішньоекономічній діяльності. Взаєморозрахунки, всі валютні банківські операції, купівля / продаж валюти. Складання зовнішньоекономічного контракту, оформлення товаросупровідних документів (інвойси, специфікації, пакувальні листи). Митне оформлення експорту, без акредитації замовником на митниці, оформлення дозвільних документів експорту, процедури і правильне оформлення зовнішньоекономічної операції. Транспортування вантажу (товару), підбір та виконання найменш витратного перевезення - використовуючи консолідаційні склади доставляємо як одиничні партії (зразки), так і повні - маючи можливість використовувати всі доступні види транспортування (авто, авіа, море, ж\д). Проконсультуйтесь: +38 (067) 446 75 30, Сергій Терлецький.

Доставка із Сент-Вінсенту і Гренадіни для приватних осіб

  Як відбувається доставка: Вантаж (куплений товар у Сент-Вінсент і Гренадіни) відправляється на найближчий склад. Виконується перевезення із Сент-Вінсенту і Гренадіни на склад в Україні. Замовник може забрати вантаж (товар) самостійно або виконується відправка будь-якою кур'єрською службою України на найближче відділення зручне для Замовника.

Купити у Сент-Вінсент і Гренадіни

  Ми можемо купити з доставкою у Сент-Вінсент і Гренадіни товари, запчастини, обладнання та інше, розрахуватися з Вашим постачальником (оплатити товар), доставити в Україну у відповідності з усіма законами і правилами митного контролю та оформлення, із закриттям експортних і транзитних документів (EX, T1), з оплатою всіх податків та мит і, що важливо для Вашого продавця, поверненням ПДВ (VAT), що заощадить Вам істотно вартість покупки у Сент-Вінсент і Гренадіни. Можливе перевезення особистих речей без зайвих незручностей для Замовника: замитнити / розмитнити вантаж, як перевезення для приватної особи.

Доставка у Сент-Вінсент і Гренадіни для приватних осіб

  Як відбувається перевезення у Сент-Вінсент і Гренадіни: Замовник доставляє вантаж (товар) на склад самостійно або відправляє будь-якою зручною кур'єрською службою України на склад TBNcom. При необхідності виконується митне оформлення вантажу та перевезення з України у м, з доставкою курєрською службою Сент-Вінсенту і Гренадіни за адресою Замовника.

Грузоперевозки Украина-Беларусь Спецпредложение » » »