Упаковка вантажу при міжнародних перевезеннях: що потрібно знати
Види зовнішніх впливів при проведенні вантажно-розвантажувальних робіт, а також під час зберігання і транспортування:
механічні – вібрація, поштовхи, удари, тертя, статичні навантаження;
кліматичні – вологість повітря, перепади температури, сонячна радіація, атмосферні опади, тумани тощо;
біологічні – комахи, гризуни і інші організми, які своєю життєдіяльністю можуть погіршити характеристики вантажу.
Правильно підібрана упаковка (тара) дозволяє нейтралізувати негативний вплив всіх зазначених факторів при проведенні міжнародних вантажоперевезень, що дозволить забезпечити доставку вантажу в кінцевий пункт в такому ж стані, якому він був відправлений. Незалежно від умов перевезення, погоди, тривалості перевезення та інших зовнішніх факторів. Правильно підібрана упаковка забезпечує не тільки транспортабельність вантажу, але сукупність пакувальних матеріалів і тари, а так само використання спеціальних засобів повинні полегшувати кріплення вантажу і проведення вантажно-розвантажувальних робіт.
В залежності від способу упаковки, поділяють:
- транспортуються без упаковки (тари);
- транспортуються в тарі (упаковці);
- транспортуються з частковою упаковкою (захистом) деяких деталей.
Види упаковки вантажу:
Тара – виріб, в якому розміщують сировину, напівфабрикати або готовий виріб для кількісної та якісної схоронності для проведення різних типів транспортування або зберігання.
Тару підрозділяють на наступні види:
- споживча – тара, в яку розфасовані товари для безпосередньої доставки (продажу) споживачеві (пачки, коробки, банки, коробки, пляшки, флакони тощо);
- додаткова (групова або бар’єрна) – використовується для виробів, які вже попередньо були упаковані в споживчу тару. Її завдання – не тільки захистити вироби від агресивних кліматичних і, в меншій мірі, механічних зовнішніх впливів, зберігши привабливий зовнішній вигляд споживчої тари, а й дозволити укрупнити і скомплектувати партію виробів. Додаткова тара дозволяє економно і ефективно використовувати простір для зберігання і транспортування вантажів, задіюючи весь обсяг складу (машини). До цього виду тари відносять картонні ящики, мішки, чохли, коробки і т.д.;
- транспортна – служить для остаточної упаковки вантажу, який вже попередньо упакований в додаткову і споживчу тару. Головне завдання транспортної тари – захистити вантаж, головним чином, від значних механічних пошкоджень, вібрацій і ударів при транспортуванні і здійсненні вантажно-розвантажувальних робіт. До транспортної тари відносять картонні, дерев’яні та металеві ящики, бочки, мішки, фляги і ящики з полімерних матеріалів.
Упаковка вантажу при перевезеннях має велике значення для якості транспортування.
За способом виготовлення і використовуваними при цьому матеріалами упаковку (тару) підрозділяють на три типи:
- жорстка – виготовлена з дерева, металу, скла, пластмаси, ДВП або жорсткого картону. Вона використовується для пакування крихких матеріалів, які потребують особливого захисту від зовнішнього впливу;
- напівжостка – її виготовляють з паперу, деяких сортів картону, пластмаси та полімерних матеріалів;
- м’яка – виготовлена з плівки, паперу, тканини, комбінованих і полімерних матеріалів.
При цьому слід розуміти, що саме поняття «тара» не включає в себе піддони і контейнери, які лише частково беруть на себе її функції. Пакувальні матеріали (тара), а також служать для твердого укладання та амортизації вантажу при розміщенні його безпосередньо в контейнері, для захисту вантажу від пошкодження при транспортуванні.
Повітряно-бульбашкова плівка – останнім часом одним з найбільш популярних пакувальних матеріалів, використовуваних при міжнародних вантажних перевезеннях. Це кращий матеріал для транспортування крихких вантажів, вона здатна повністю замінити складну по конструкції транспортувальну тару, істотно заощадивши час на підготовку вантажу до перевезення.
Стрейч-плівка дозволяє не тільки захистити вантаж від бруду і пилу, але і ще щільно зафіксувати його на палеті.
Пінопласт – ще один популярний матеріал, який може використовувати і як основний для всього вантажу, і як перегородка між його частинами.
Міжнародні перевезення вантажів: як упакувати вантаж
Упакований вантаж може бути допущений до транспортування лише в тому випадку, якщо тара повністю відповідає всім технічним вимогам, які визначені міжнародними та державними стандартами. За міцність тари, а також розташування всередині її вантажу, його стійкість, відповідальність несе відправник вантажу. Проводячи міжнародні вантажоперевезення, при виборі тари необхідно обов’язково враховувати кліматичні умови, як по шляху проходження, так і в місці прибуття.
Фахівці компанії TBN company ще на етапі підготовки вантажу можуть визначити, який саме вид упаковки (тари) краще використовувати, крім того, ми готові повністю провести підготовку будь-якого типу вантажів до відправки. Якщо доставлений на склад вантаж не відповідає нормам транспортування, він може бути перепакований на складі компанії.
Проконсультируйтесь : +38 067 551 27 74, или оформите простой запрос ниже
Сколько стоит доставка, сроки доставки
оперативно посчитает менеджер по Вашему запросу:
Когда вам требуется быстрое, надежное и персональное обслуживание, мы здесь, чтобы ответить.
АВИАПЕРЕВОЗКИ Менеджер направления скайп: tbncom12 эл. адрес: tbncom12@ukr.net | |
МОРСКИЕ ПЕРЕВОЗКИ Менеджер направления скайп: tbncom12 эл. адрес: tbncom12@ukr.net | |
АВТОПЕРЕВОЗКИ Менеджер направления скайп: tbncom12 эл. адрес: tbncom12@ukr.net | |
ТАМОЖЕННОЕ ОФОРМЛЕНИЕ Менеджер направления скайп: tbncom12 эл. адрес: tbncom12@ukr.net | |
ИМПОРТ/ЭКСПОРТ Менеджер направления скайп: tbncom12 эл. адрес: tbncom12@ukr.net |