ENG   ES   УКР  РУС   GER  
міжнародні вантажоперевезення / TBN company
tel:    +38 093 047 16 63        for call to Ukraine:    +38 067 551 27 74
menu

Як не переплатити. Від чого залежить вартість переїзду


Вартість переїзду залежить від багатьох факторів. І не в останню чергу – від величини багажу. Всім нам знайомо, наскільки непростим процесом може бути просте збирання у відпустку на тиждень. В основному хочеться взяти весь одяг з думкою: «а раптом знадобиться». І тільки коли набита вся сумка, замислюємося, а може від чогось відмовитися? При переселенні за кордон виникає та ж проблема, але рішення прийняти в мільйон разів важче. До слова, згідно зі свіжими опитуванням, 93% офісних працівників в Україні замислюються про виїзд на роботу за кордон. Значно менша кількість задають собі питання про те, скільки це буде коштувати.

Від чого залежить вартість переїзду за кордон?

Уявіть собі, що всі шафи, ліжка, столи, які є у вашому будинку, необхідно зібрати разом з іншими речами і наприклад, переселитися в Італію. Кращий спосіб, якщо замість вас все це зробить хтось інший. Багато компаній сьогодні пропонують подібне переселення «під ключ». Приходять фахівці, оцінюють ваше майно, вартість його зборки / розбирання, визначають разом з вами оптимальний маршрут і обчислюють остаточну вартість переселення. Цей спосіб зручний, оскільки ви витрачаєте мінімум зусиль. Однак доведеться трохи розщедритися.

Перший крок, який вам допоможе зменшити вартість переїзду: заздалегідь визначити, що вам дійсно необхідно взяти з собою, а від чого можна відмовитися. На відміну від відпустки, при переїзді не варто розраховувати на те, що ви спочатку «упакуйте всю сумку», а потім будете витягувати зайве. З шафами і побутовою технікою, такий варіант не пройде.

Вартість переїзду закордон

Чому речі варто розділити на ті, які потрібно брати з собою і ті, які можна залишити? Скажімо, ви хочете забрати з собою все, а у вас: дві шафи, ліжко, холодильник, пральна машинка і ще особисті речі. Вартість переїзду з таким вантажем, наприклад, в Неаполь, складе приблизно 2,5-3 тисячі євро. Це сума автомобільного перевезення і митного оформлення, яку назвуть в компанії карго, не надто вникаючи в проблему. Звичайно, варто задуматися над тим, як можна заощадити.

Наприклад, скористатися авіаперевезенням. В такому випадку встановлено ваговий тариф: близько 3-4 доларів за кілограм (вартість залежить від сумарної ваги). Якщо ваші меблі не є витвором мистецтва передавалася від діда-прадіда у спадок з 18 століття, то можна обійтися без неї. Купівля меблів в Європі буде дешевше, ніж її перевезення з України.

Однак під час перевезення особистих речей повітряним шляхом існують норми габаритів однієї одиниці вантажу: не більше 200 кг і не вище 0,8 м. Тому з холодильником в такому випадку доведеться попрощатися. Можливо, доцільніше буде його продати в Україні, а на місці придбати новий.

Для доставки «під двері» компанії, яка займається карго, необхідно вказати список речей, який ви берете, контакти і точну адресу людини на місці. В такому випадку компанія подбає, щоб ваші речі доставили до квартири або будинку.

Однак, якщо у вас речей трохи, то їх в аеропорту можна зустріти самому. В основному люди, які зважилися на переїзд, що не вперше відвідують країну, в якій вибрали жити. Тому домовитися на місці з вантажним таксі, в разі невеликої кількості багажу – не проблема.

Аналогічно потрібно вирішити для себе питання перевезення при виїзді. Професійна компанія самостійно упакує ваші речі і доставить в аеропорт. Але при невеликій кількості вантажу можна скористатися послугами кур’єрської служби, яка привезе все до аеропорту. Звідти компанія-карго доставить речі в країну призначення. Вартість кур’єрської служби: 1-4 грн за кг, в залежності від тарифної зони.

Від чого залежить вартість послуг переїзду:

Габарити (вага, висота, об’єм і т.д.);
Спосіб доставки (автомобільний, авіаційний, морський);
Відстань;
Метод доставки ( «від дверей до дверей», «від аеропорту до дверей» «від аеропорту до аеропорту» та ін.);

 

Проконсультируйтесь : +38 067 551 27 74, или оформите простой запрос ниже

 

Сколько стоит доставка, сроки доставки 

оперативно посчитает менеджер по Вашему запросу:

E-mail Заказчика *:
Как к Вам обращаться *:
Контактный телефон:
Страна отправления/получения *:
Содержание заказа *:


Когда вам  требуется быстрое, надежное и персональное обслуживание, мы здесь, чтобы ответить.АВІАПЕРЕВЕЗЕННЯ
Менеджер напрямку
ел. адреса: tbncom12@ukr.net

МОРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
Менеджер напрямку
ел. адреса: tbncom12@ukr.net

АВТОПЕРЕВЕЗЕННЯ
Менеджер напрямку
ел. адреса: tbncom12@ukr.net

МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ
Менеджер напрямку
ел. адреса: tbncom12@ukr.net

ІМПОРТ/ЕКСПОРТ
Менеджер напрямку
ел. адреса: tbncom12@ukr.net