груз международный перевозка ENG  груз международный перевозка  ES  груз международный перевозка  УКР груз международный перевозка  РУС  груз международный перевозка GER  
международные грузоперевозки / TBN company
Контакты TBN company: авиадоставка грузов из Киева
Доставка из Украины в Азербайджан
+38 067 551 27 74 (for calls to Ukraine)
+38 044 209 17 85 (звонки в Украине)
menu
авиадоставка грузов из Киева

TBN company UKRAINE

авиадоставка грузов из Киева
авиадоставка грузов из Киева

TBN company USA

expand your business with our experts
. Спецпредложение смотри здесь Доставка в Китай из Киева

08:29
Євросоюз робить ставку на мультимодальні перевезення

Євросоюз робить ставку на мультимодальні перевезення

Нещодавно створений в липні Комітет Європарламенту з туризму і транспорту (TRAN) планує розвивати мультимодальні перевезення на європейському транспортному ринку, щоб вже в найближчий час значно наростити частку інтермодальних вантажоперевезень в загальній структурі вантажообігу.

Йдеться, перш за все, про інтенсифікацію розвитку змішаних автомобільно-залізничних перевезень. Нарощуючи інтермодальні перевезення, можна вирішити відразу кілька проблем:

скорочення викидів СО2 в атмосферу – транспорт залишається поки єдиним сектором економіки Євросоюзу, де з початку 90-х років минулого століття не вдалося значно знизити обсяги викиду вуглекислого газу в атмосферу
мультимодальні перевезення з упором на залізничний транспорт дозволяють знизити навантаження на автодорожню інфраструктуру, автомобільні пробки і т.д.
Згідно з розрахунками фахівців, вже до 2030 року залізничні перевезення в Європі повинні в два рази наростити свою частку в ринковому обсязі вантажоперевезень Євросоюзу. Таке зростання можливе, перш за все, за рахунок триразового збільшення частки мультимодальних автомобільно-залізничних перевезень в порівнянні з нинішнім рівнем інтермодальних перевезень.

Один із прикладів нової транспортної стратегії Євросоюзу – мультимодальні вантажоперевезення з Польщі в Люксембург, щотижня між країнами курсуватиме чотири поїзди із напівпричепами і контейнерами. Кожен поїзд буде доставляти на відстань понад тисячу кілометрів 37 інтермодальних одиниць вантажу.

З 4 липня виконується змішана доставка автомобілів з Китаю в Європу. Контейнерні перевезення автомобілів з Китаю виконується в Польщу, де відбувається перевантаження машин в криті двоповерхові вагони-автомобілевози. Кінцева точка маршруту – термінал Клюйзендок в Генті (Бельгія). Всього перевезення автомобілів з Китаю триває 18 діб. Планується, що до кінця 2109 року змішані перевезення дозволять перевезти з Китаю до 40 тисяч автомобілів VOLVO китайського виробництва з Сіаня (провінція Шеньсі).

Активно розвивати мультимодальні перевезення в Європі почали в 50-х роках 20 століття, перш за все, в районі Альп. Змішані залізнично-автомобільні перевезення дозволили вирішити питання низької пропускної здатності гірських перевалів, забезпечити зростання обсягів вантажоперевезень без збільшення числа вантажних автомобілів. Новий поштовх інтермодальні перевезення отримали в 1973, з початком світової енергетичної кризи. При цьому директива, що регулювала мультимодальні перевезення, наказувала звести до мінімуму протяжність автомобільного плеча.

 
Категория: Транспортные новости | Просмотров: 238 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar