международная доставка грузов ENG  международная доставка грузов  ES  международная доставка грузов  УКР международная доставка грузов  РУС  международная доставка грузов GER  
международные грузоперевозки / TBN company
Контакты TBN company: авиадоставка грузов из Киева
Доставка из Украины в Китай
+38 067 551 27 74 (for calls to Ukraine)
+38 044 209 17 85 (звонки в Украине)
menu
авиадоставка грузов из Киева

TBN company UKRAINE

авиадоставка грузов из Киева
авиадоставка грузов из Киева

TBN company USA

expand your business with our experts
. Спецпредложение смотри здесь Доставка в Китай из Киева

01:00
Плани зведення нового порту на Чорному морі

Плани зведення нового порту на Чорному морі

На Чорному морі в районі Дніпровсько-Бузького лиману планується спорудження нового морського порту для рейдової перевалки вантажів. Цю новину повідомило Міністерство інфраструктури 25 листопада 2015 року.

За словами керівництва Міністерства порт призначений для накопичення вантажів, які будуть спускатися малотоннажним річковим транспортом до моря для навантаження на великі морські судна. Інфраструктура нового порту дозволить виконувати морські перевезення вантажів на судах типу панамакс, постпанамакс і кейпсайз вантажопідйомністю до 100 тис. Тонн. Схема роботи порту покликана виконувати рейдову перевалку без заходу малих суден в порт для економії коштів і часу.

На думку Міністерства рейдова перевалка в новому порту зможе стимулювати розвиток річкового транспорту на Дніпрі, а також галузь кораблебудування і розвиток експортних перевезень в Україні.

З точки зору захисту навколишнього середовища Міністерство заявило, що порт буде обробляти безпечні для флори і фауни зернові, метали, насипні вантажі і контейнери.

За планом Міністерства, який скоро буде переданий на узгодження в Кабінет Міністрів України, новий порт буде введений в експлуатацію влітку 2016 року. На даний момент вирішуються питання відведення акваторії та організації технологічної інфраструктури. Для обслуговування морських вантажних перевезень знадобиться окремий флот кораблів змішаного типу, буксирів та інших додаткових судів.

Для фінансування будівництва нового порту будуть потрібні інвестиції з державного бюджету в розмірі 33 млн. Гривень.

За розпорядженням Адміністрації морських портів України тривають роботи з днопоглиблення Дніпровсько-Бузького Лиманського каналу, що забезпечує водне транспортне сполучення між Миколаєвом і Чорним морем.

Проведення робіт сприяє безпеці судноплавства і підтримки заявлених глибин.

Категория: Shipping news | Просмотров: 180 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar