международная доставка грузов из Киева ENG  международная доставка грузов из Киева  ES  международная доставка грузов из Киева  УКР международная доставка грузов из Киева  РУС  международная доставка грузов из Киева GER  
международные грузоперевозки / TBN company
Контакты TBN company: грузоперевозки грузов в Киев
Доставка из Украины в Армения
+38 067 551 27 74 (for calls to Ukraine)
+38 044 209 17 85 (звонки в Украине)
menu
грузоперевозки грузов в Киев

TBN company UKRAINE

грузоперевозки грузов в Киев
грузоперевозки грузов в Киев

TBN company USA

expand your business with our experts
. Спецпредложение смотри здесь Доставка в Китай из Киева

18:32
У Нідерландах обговорюють тему «відкритого неба» в столичному Схіпхол

У Нідерландах обговорюють тему «відкритого неба» в столичному Схіпхол

На Третій національній конференції з питань авіаперевезень вантажів , організованої нідерландським галузевим виданням Nieuwsblad Transport, учасники розкритикували необхідність захисту KLM Cargo.

Рішення про скорочення флоту вантажних повітряних суден перевізника Martinair означає, що інтереси національного перевізника йдуть в розріз з розвитком галузі вантажних авіаперевезень .

З огляду на, що 80% акцій KLM належать Air France, рішення уряду складно зрозуміти. Учасники конференції підкреслили, що Схіпхол в значній мірі залежить від транзитної торгівлі. Захист KLM з боку держави знижує роль столичного аеропорту в якості третьої найбільшого в Європі вузла авіадоставки вантажів .

Представник союзу пілотів Нідерландів погодився з висловленою думкою і вважає, що якщо відкрите небо необхідно впровадити в Схіпхол, ініціатива повинна бути не тільки відкритою, але і справедливою. На його думку рішення про скорочення флоту вантажних повітряних суден є нерозсудливим і недалекоглядним.

Схіпхол втратить 16% міжнародних вантажних перевезень . Дослідники Університету Амстердама підрахували, що в 2016 році кількість вантажних авіарейсів в аеропорту зменшиться на 13%. Цю втрату неможливо буде заповнити завантаженням товарів в пасажирські судна, тому що деякі вантажні літаки Martinair літають на маршрутах, які не обслуговуються пасажирськими рейсами.

Представник AirBridgeCargo заявив, що більша частина експортних, імпортних і транзитних перевезень буде обслуговуватися авіалініями, які вкладають кошти в нові вантажні авіасудів.

Представники KLM Cargo і Schiphol Cargo захід не відвідували.

В Україні в столичному Борисполі в експлуатацію ввели обладнання для завантаження контейнерів надвеликих розмірів. Інноваційна техніка дозволяє виконувати авіаперевезення вантажів вагою до 14 тонн і довжиною до 6 метрів.

Нове обладнання розширює спектр вантажів, що обробляються аеропортом, і збільшує швидкість обслуговування рейсів.

На початок грудня 2015 року аеропорт Бориспіль виконав річний план по доходах і пасажирських перевезень.

Категория: Avia news | Просмотров: 184 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar