ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel:    +38 093 047 16 63     +38 067 583 38 24       for call to Ukraine:    +38 067 551 27 74
menu
class="wide-page">

Морські перевезення з Китаю: вигідно і якісно

Міцні економічні зв’язки, які склалися в останні десятиліття між Україною і Китаєм, зробили вельми затребуваною таку послугу, як морські перевезення з Китаю. Доставка різних споживчих товарів з Піднебесної і перевезення морським транспортом інших видів вантажів – це та сфера, в якій наша компанія має багаторічний досвід.

 

Морські перевезення з Китаю здійснюються на регулярній основі. Кожен рейс триває близько місяця. При цьому перевезення морським транспортом має важливу перевагу перед доставкою залізничним транспортом, яка полягає в тому, що не доводиться перетинати територію Російської Федерації або інших країн на шляху проходження вантажів, а значить у відправника виникає менше проблем з митним оформленням. Морські перевезення з Китаю здійснюються в форматі прямого транспортного сполучення з Україною. Відправлення та отримання вантажів, власники яких скористалися такою послугою, як перевезення морським транспортом, здійснюється в морських портах Одеси, Іллічівська та ін. Звідти вантаж надходить прямо в порт призначення на території Китаю.

 

... Читать дальше »

Категория: Shipping news | Просмотров: 624 | Дата: 24.04.2020 | Комментарии (0)

Попит на міжнародні морські перевезення зростає з кожним роком

Міжнародні морські перевезення в наш час є найважливішим елементом глобальної транспортної системи, яка обслуговує зовнішньоторговельні зв'язки різних країн світу. В даний час 4/5 світового обсягу перевезення вантажів здійснюється саме морськими шляхами, до числа найбільш популярних послуг відносяться, зокрема міжнародні контейнерні перевезення ... Читать дальше »

Категория: Shipping news | Просмотров: 650 | Дата: 24.04.2020 | Комментарии (0)