ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel:    +38 093 047 16 63     +38 067 583 38 24       for call to Ukraine:    +38 067 551 27 74
menu

17:19
Китай формує нового лідера ринку вантажних авіаперевезень

Китай формує нового лідера ринку вантажних авіаперевезень

Китай планує об'єднати свої три найбільші вантажні авіакомпанії і створити нове підприємство - найбільшого в Азії оператора повітряних вантажних авіаперевезень .

Офіційне інформаційне агентство уряду КНР «Сіньхуа» цитує заступника директора Адміністрації цивільної авіації КНР Чжоу Лайжена, який виступив на галузевому форумі з заявою: «На даний момент активно просуваються роботи по злиттю».

Трьома найбільшими китайськими вантажними авіакомпаніями є: вантажний підрозділ головного пекінського авіаперевізника Air China, шанхайська China Cargo Airlines і China Southern Airlines Cargo з Гуанчжоу в Південному Китаї.

Система авіатранспорту Китаю за розмірами займає друге місце в світі, а її обсяги авіадоставки вантажів зросли в 2014 році тільки на 7,8% до 135,6 млн. Тонн.

Згідно зі статистичними даними Міжнародної асоціації повітряного транспорту найзавантаженішій вантажний авіалінією Азії за рівнем вантажообігу (млн. Тонно-кілометрів) в 2014 році була гонконгська Cathay Pacific. Друге місце зайняла Korean Air з Південної Кореї. У всесвітньому рейтингу ці компанії займають відповідно друге і третє місця після глобального лідера Emirates з Дубай (ОАЕ).

Дохід від міжнародних вантажних перевезень Китаю склав лише 17% від загального торговельного обороту в 2014 році (в глобальних масштабах цей показник становить 35%).

Імпорт з Китаю впав майже на 18% в травні 2015 року з порівнянні з даними попереднього року. Спад триває сьомий місяць поспіль. Показники експорту також зменшуються протягом останніх трьох місяців.

Зростання другої за розмірами економіки світу скоротився до 7,4% в 2014 році - найнижчі темпи за останню чверть століття. Тенденції цього року не показують швидких змін до стрімкого збільшення обсягів міжнародних авіаперевезень вантажів з Китаю .

Категория: Avia news | Просмотров: 772 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar