ENG   ES   УКР  РУС   GER  
міжнародні вантажоперевезення / TBN company
tel:    +38 093 047 16 63        for call to Ukraine:    +38 067 551 27 74
menu

01:28
Старі країни-члени ЄС посилює правила на вантажні перевезення по Європі

Старі країни-члени ЄС посилює правила на вантажні перевезення по Європі

Літо принесло неприємні новини східноєвропейським перевізникам: ряд європейських країн, з тих, що раніше стали членами Європейського Союзу, оголосили про зміну вимог до автодорожнім каботажних перевезень вантажів. За недотримання нових правил порушників обіцяють серйозні штрафи і санкції.

І це все відбувається на тлі заяв представників ЄС про скорочення обмежень на вантажні перевезення по Європі .

Експерти відзначають, що метою таких дій з боку старих країн-членів ЄС є боротьба з так званим «соціальним демпінгом», хоча відкрито про це ніхто з чиновників не говорить.

«Соціальний демпінг» проявляється в тому, що у перевізників з країн Східної Європи, які нещодавно вступили в ЄС, занадто скромні вимоги і при цьому невеликі за мірками Європи витрати на роботу, за рахунок чого вони готові працювати за копійки і тим самим витісняють з ринку місцевих перевізників.

Найбільше за своїх перевізників печуться Бельгія, Франція, Нідерланди, Швеція, Італія . Вони не прямо забороняють працювати на своїй території східноєвропейським вантажоперевізникам, однак висунуті ними вимоги повинні привести до подорожчання їх послуг і, відповідно, до того, щоб вони конкурували з західноєвропейськими перевізниками більш-менш на рівних.

За недотримання правил на вантажні перевезення по Європі - штраф і кримінальна відповідальність

Головне нововведення - це заборона проведення щотижневого (по крайней мере, 45 годин) відпочинку водіїв в кабіні транспортного засобу. Про нього вже заявила Бельгія, а незабаром заявить і Франція. Це означає, що водій вже не зможе ночувати просто в кабіні вантажівки, а повинен буде шукати нічліг в готелі. Відповідно, витрати на перевезення вантажів виростуть. У разі порушення цієї норми передбачено штраф у розмірі 1500 євро. Також жорсткі штрафи обіцяють французи. При тому, що за повторне порушення штраф становитиме 30 тис. Євро, а проти керівника фірми-перевізника відкриють кримінальну справу.

У Швеції та Нідерландах максимальний штраф за порушення правил каботажних вантажоперевезень сягатиме 4400 євро. А в Італії, можливо, і все 15000 євро.
Перевізники, які здійснюють вантажні перевезення по Європі, хвилюються, що через нові вимог до відпочинку водія може виникнути питання безпеки вантажів. Адже коли водій буде відпочивати в готелі, вантажівка можуть просто-напросто пограбувати. Звичайно, це не так страшно, коли вантаж застрахований , але все ж ...

Категория: Avto news | Просмотров: 713 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar