ENG   ES   УКР  РУС   GER  
міжнародні вантажоперевезення / TBN company
tel:    +38 093 047 16 63        for call to Ukraine:    +38 067 551 27 74
menu

17:19
Ставки на повітряні перевезення продовжують падати, китайські перевізники захоплюють нові ринки

Ставки на повітряні перевезення продовжують падати, китайські перевізники захоплюють нові ринки

Боротьба в сфері цін на вантажні авіаперевезення змушує перевізників і посередників знижувати прибуток. Великий вплив на стан ринку надає надлишок пропозиції і низький попит. У такій ситуації китайські авіалінії пропонують низьку вартість авіадоставки вантажів .

Китайці конкурують з бізнесом Гонконгу, відкривши Шеньчжень і Гуанчжоу. Міжнародні транспортні компанії Китаю надійні і деякі з них мають доступ до дуже дешевого палива.

Популярністю у перевізників користується China Southern, яка нещодавно відкрила кілька маршрутів до Європи. Чистий дохід компанії за перше півріччя 2015 року з попередніми підрахунками складе близько 550 млн. Доларів США завдяки високому попиту і низькими цінами на паливо. За цей же період в минулому році компанія зазнала збитків у розмірі 160 млн. Доларів США.

Адміністрація цивільної авіації КНР повідомляє про зростання на 6,6% до 2,99 млн. Тонн авіаперевезень вантажів в материковій частині країни в першій половині року. Доходи авіакомпаній досягли історичного максимуму.

Китайські авіаперевізники захоплюють частину ринку у європейських колег. Травневі дані Міжнародної асоціації повітряного транспорту IATA показують, що обсяги перевезень європейськими авіалініями скоротилися на 1,3% протягом року.

Згідно звіту Lufthansa Cargo бізнес в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні в фінансовому вираженні скоротився на 3,2%, а в натуральному - на 1,3%. В цілому, в першому півріччі спостерігалося збільшення обсягів міжнародних вантажних перевезень на 0,5%, проте коефіцієнт завантаження скоротився на 2,5%.

На цьому тлі збільшуються обсяги перевезень російських транспортних компаній: показники AirBridgeCargo збільшилися в натуральному вираженні на 16% за перші п'ять місяців 2015 року.

Експерти галузі пояснюють, що вся справа в тарифах - відбулося різке падіння цін за останні два місяці. Перевізники значно знижують ціни.

Ціни знижені повсюдно, що безпосередньо впливає на зниження прибутку.

Можливості вантажних авіаперевезень зросли в цьому році завдяки збільшенню пасажиропотоку, однак попит на ринку дуже низький.

Складна ситуація і на ринку Латинської Америки. Обсяги вантажоперевезень Latam Airlines впали на 9,9% в червні, а коефіцієнт завантаження - на 52,5%. Дуже слабкий попит показує Бразилія - ​​найбільший ринок регіону.

Категория: Avia news | Просмотров: 688 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar