ENG   ES   УКР  РУС   GER  
міжнародні вантажоперевезення / TBN company
tel:    +38 093 047 16 63        for call to Ukraine:    +38 067 551 27 74
menu

13:53
Будівництво нового аеропорту в Пекіні

Будівництво нового аеропорту в Пекіні

У Пекіні почалося будівництво нового аеропорту. Як стало відомо кореспондентам компанії TBN , аеропорт планують здати в експлуатацію в 2019 році. Новий аеропорт у Пекіні - один з найголовніших проектів розвитку Китаю, оскільки перевезення вантажів з Китаю авіатранспортом постійно зростають.

Згідно з повідомленням Головного управління цивільної авіації КНР, зараз закінчують будівництво відрізка злітно-посадкової смуги. Це необхідно для підготовки основи для фундаменту нового аеропорту. А повномасштабні роботи почнуться в цьому році.

У Пекіні почалося будівництво нового аеропорту. Бюджет проекту - понад 13 мільярдів доларів, - TBN, перевезення вантажів з Китаю

Це вже третій аеропорт в Пекіні. За словами Чжоу Лайчжень, заступника голови ГУРА, принципами будівництва нового аеропорту є ефективність, комфорт і зручність. Уряд Китаю вважає, що аеропорт позитивно вплине на розвиток південних районів Пекіна.

У проекті нового пекінського аеропорту - 4 злітних смуги, 150 стоянок для пасажирських авіалайнерів і 24 для вантажних літаків. Загальна площа терміналів складе 700 тисяч квадратних метрів. Для економії та раціоналізації використання повітряного простору над Пекіном одна з чотирьох смуг буде перпендикулярної до інших трьох. Головну частину проекту нового аеропорту розробили Netherlands Airport Consultants.

Аеропорт буде розташований на кордоні Гуаньян (місто Ланфан, провінція Хейбей) і Дасін, південного району Пекіна. З центральною частиною китайської столиці аеропорт з'єднають лінією швидкісного залізничного транспорту. Дістатися до нового аеропорту від центру Пекіна буде можна тільки за 30 хвилин. Інші міста з'єднають з аеропортом автомагістралями. Також курсуватимуть потяги і електрички.

Новий аеропорт буде розташований на відстані понад 50 км від міжнародного аеропорту Шоуду.

Запланований бюджет будівництва аеропорту - 13,1 мільярда доларів (80 мільярдів юань). Ще 4 мільярди юань використовують для створення системи управління польотами, і ще 2,2 мільярда - для будівництва системи паливопостачання. Таким чином, цей проект стане найбільш витратним в історії цивільної авіації КНР.

Планується, що в аеропорту щорічно будуть обслуговувати 100 мільйонів пасажирів, понад 600 тисяч авіарейсів і обслуговувати перевезення вантажів з Китаю обсягом понад 2 мільйонів тонн.

Зараз в Пекіні функціонують два цивільних аеропорту. Діючі аеропорти вже не справляються з пасажиропотоком і перевалкою вантажу.

Категория: Avia news | Просмотров: 747 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar