ENG   ES   УКР  РУС   GER  
міжнародні вантажоперевезення / TBN company
tel:    +38 093 047 16 63        for call to Ukraine:    +38 067 551 27 74
menu

00:50
З України почалися авіаперевезення в Гонконг швидкопсувних вантажів

З України почалися авіаперевезення в Гонконг швидкопсувних вантажів

З України почалися комерційні авіаперевезення швидкопсувних вантажів в Гонконг. З аеропорту Бориспіль була відправлена партія свіжої черешні, вага вантажу становить 10 тонн.

Це вже друга партія українських фруктів, яка була відправлена в Гонконг. Пробна партія, вага якої склала 2 тонни, була відправлена ще на початку червня. Очевидно, замовник залишився задоволений якістю продукції і тепер авіаперевезення в Гонконг будуть виконуватися на регулярній основі – близько трьох рейсів на тиждень протягом трьох місяців. Вантажні авіаперевезення в Гонконг будуть виконуватися літаками Turkish Cargo – це вантажний підрозділ авіакомпанії Turkish Airlines. Раніше поставки в Гонконг української черешні не виконувалися, в основному ринок був поділений між постачальниками з Туреччини і Чилі.

Зростаючі авіаперевезення вантажів, в тому числі – і відправки вантажів, що швидко псуються, з новою силою позначили проблему нестачі потужностей вантажного терміналу аеропорту Бориспіль. Його гранична потужність – не більше 100 тонн на добу, адже будівлі вантажного терміналу побудовані ще в 1968 році. Але при цьому щодня авіаперевезення вантажів становлять близько 300 тонн, потенційно аеропорт може приймати і відправляти значно більше. Аеропорт вже припиняв імпортні вантажні авіаперевезення в піковий період – з 24 грудня 2018 по 4 січня 2019 року, служби просто не встигали прийняти і обробити обсяги авіа вантажів, що різко зросли.

Перш за все, необхідний термінал для прийому і зберігання швидкопсувних вантажів – це один з найбільш динамічно зростаючих сегментів глобальних вантажних авіаперевезень. Зараз розглядається кілька варіантів будівництва нового вантажного терміналу на умовах державно-приватного партнерства. Зацікавлення інвестувати в проект, розвиваючі вантажні авіаперевезення в/з України, вже висловили кілька великих вантажних авіакомпаній.

Категория: Avia news | Просмотров: 731 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar