ENG   ES   УКР  РУС   GER  
міжнародні вантажоперевезення / TBN company
tel:    +38 093 047 16 63        for call to Ukraine:    +38 067 551 27 74
menu

15:27
Затверджено план розширення міжнародного аеропорту Гонконгу

Затверджено план розширення міжнародного аеропорту Гонконгу

Аеропорт Міжнародний аеропорт Гонконгу (міжнародний аеропорт Гонконгу) був відкритий в 1998 році і являє собою важливий вантажний транспортний вузол Південно-Східної Азії. Він працює 24 години на добу і є одним з найбільш завантажених аеропортів з перевезення міжнародних вантажів в світі.

Аеропорт Міжнародний аеропорт Гонконгу - це унікальний міжнародний і регіональний центр авіації, який не тільки пов'язує Гонконг зі світом, але і робить значний соціальний та економічний внесок в життя міста.

Вести зовнішньоекономічну діяльність в Гонконзі дуже вигідно завдяки відсутності необхідності в митному оформленні. Безліч товарів з Китаю, Японії, Південної Кореї та інших країн регіону провозять через територію Гонконгу. Всі міжнародні перевезення з Гонконгу в Україну , що виконуються авіатранспортом, здійснюються з аеропорту Міжнародний аеропорт Гонконгу.

Фактичне зростання вантажопотоку аеропорту завжди випереджав прогнозований. На майбутні 20 років очікується постійне зростання попиту на авіаперевезення в Гонконзі. Для відповідності попиту в міжнародних перевезеннях і збереження конкурентних переваг аеропорту потрібно розширити свою пропускну здатність. За поточними прогнозами попит в авіаперевезеннях перевищить можливості двох злітно-посадкових смуг Міжнародний аеропорт Гонконгу до 2019 року.

Вже починається розширення діючих терміналів для забезпечення зростаючих вантажо- і пасажиропотоків. Однак це не змінить ситуацію кардинально, тому 17 березня 2015 року затверджені плани до 2023 року побудувати в аеропорту Міжнародний аеропорт Гонконгу третю злітно-посадкову смугу.

Система з трьох злітно-посадкових смуг дозволить аеропорту Гонконгу щороку обслуговувати 8,9 мільйона тонн вантажів. У 2014 році цей показник становив 4,38. Для порівняння в 2014 році міжнародний аеропорт Бориспіль обслужив понад 25 тисяч тонн вантажів. Під новою системою розуміється, не тільки додаткова смуга, початок будівництва якої заплановано на 2016 рік, але також намив 650 гектарів землі, будівництво нової смуги, під'їздів автотранспорту, паркувальних комплексів, залів очікування, модифікація діючих терміналів, будівництво іншої інфраструктури аеропорту.

У своєму прес-релізі управління аеропортом підкреслює, що розвиток нової системи з трьох злітно-посадкових смуг - тривалий процес. Однак це не стане перешкодою до створення кращого майбутнього для міста.

Розширення можливостей аеропорту дозволить залучити більше авіакомпаній для виконання регулярних рейсів. Залишається сподіватися, що деякі з них будуть виконувати прямі міжнародні перевезення вантажів в Київ.

Категория: Avia news | Просмотров: 730 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar