ENG   ES   УКР  РУС   GER  
міжнародні вантажоперевезення / TBN company
tel:    +38 093 047 16 63        for call to Ukraine:    +38 067 551 27 74
menu

Перевезення Антигуа і Барбуда Україна. Доставка з/в Антигуа і Барбуду

 

перевезення україна антигуа і барбуда доставка україна антигуа і барбуда вантажі антигуа і барбуда україна

 • Автомобільні перевезення збірних вантажів
 • Повітряні вантажоперевезення
 • Документарна підтримка і консалтинг ЗЕД клієнта
 • Залізничні перевезенняМорські перевезення збірних вантажів (LCL)
 • Морські контейнерні перевезення (FCL)
 • Мультимодальні перевезення
 • Обслуговування на консолідаційних складах
 • Проектні перевезення
 • Перевезення небезпечних вантажів
 • Перевезення вантажів на будь-яких умовах INCOTERMS від EXW до DDP
 • Страхування вантажів
 • Експортне та імпортне митне оформлення

Важливо! Попередньо ознайомтеся з обмеженнями, правилами митного оформлення, митних платежів та перевезень при експорті/імпорті Антигуа і Барбуди. Проконсультуйтеся у фахівця по напрямку як вирішити Ваші запитання (інформація на сторінці нижче). Це дозволить уникнути тяганини з митними органами при доставці і зайвих витрат з транспортними компаніями.

 Авіаперевезення Антигуа і Барбуда

Авіадоставка з Антигуа і Барбуди - найшвидший спосіб перевезення вантажів. При відправці Вашого карго з Антигуа і Барбуди наші агенти заберуть вантаж у відправника, кваліфікований персонал обробить і оформить експортні декларації, а також всі необхідні документи в аеропорту. По прибуттю вантаж приймається в аеропорту України з повним митним очищенням. У результаті клієнт отримує вантаж без необхідності самостійно оформляти документи. Ми використовуємо прямий експорт від місцевих авіакомпаній у Антигуа і Барбуді, тому тарифи мінімальні. Відправка вантажів у Антигуа і Барбуду проходить за аналогічною схемою. Ми забираємо вантаж у клієнта, оформляємо і відправляємо вантажоодержувачу. Виконуємо попередній прорахунок, оперативне бронювання, реальний запит статусу знаходження вантажу. 

Проконсультуйтесь в аеропорту Бориспіль: +38 098 684 69 62 

 Морські перевезення Антигуа і Барбуда

Доставка контейнера з Антигуа і Барбуди: ми можемо доставити як повний контейнер з Антигуа і Барбуди (FCL), так і збірні вантажі з Антигуа і Барбуди (неповний контейнер LCL), що істотно заощадить вартість доставки з Антигуа і Барбуди. Морські перевезення вантажів виконуються провідними судноплавними компаніями CSCL, COSCO, WANHAI, OOCL, MSC, YANGMING, PIL, EVER GREEN, MAERSK, CMA, ZIM та ін. Можливі варіанти швидкого, за помірними цінами перевезення морським транспортом, економнішого - тривалішого. Ми можемо організувати обслуговування від дверей до дверей із Антигуа і Барбуди в порти Європи, Чорного моря, Середземного моря. Спеціальними контейнерами: перевезення заморожених вантажів рефрижераторними контейнерами (рефконтейнер), компаніями EVERGREEN, COSCO, MOL, APL, YML і MSC, які включають в себе перевезення м'яса, овочів, фруктів, морських продуктів. Детальніше ознайомитися з правилами як перевозять контейнер.

 Автомобільні перевезення Антигуа і Барбуда

Автоперевезення вантажів у Антигуа і Барбуді. Партнерська мережа дозволяє доставити вантаж у Антигуа і Барбуді автомобільним транспортом в будь-яку точку за вказівкою замовника. Також маємо можливість прийняти вантаж за адресою на склад тимчасового зберігання для митного оформлення та виконання формальностей подальшої доставки з Антигуа і Барбуди.

Митні послуги Антигуа і Барбуда

Митне оформлення у Антигуа і Барбуді (замитнення, розмитнення). Документація імпорту, експортного митного очищення, санітарні інспекції, сертифікат походження, інші спеціальні послуги митного очищення у Антигуа і Барбуді. Послуги митного брокера у Антигуа і Барбуді: подача заявки на імпорт і експорт товарів, огляд товару та інші послуги пов'язані з митними формальностями, послуги з транзиту без безпосередньої присутності замовника. Детально ознайомитися з правилами та послугами: митне оформлення.

Склад Антигуа і Барбуда

Складська логістика у Антигуа і Барбуді, складські термінали для консолідації та обробки вантажу. Послуги складу у Антигуа і Барбуді: ми можемо надати клієнтам широкий спектр послуг складського зберігання та складування різних товарів, транспортування, розподілу, упаковки, маркування, зважування, вимірювання, упаковки плівкою та інші послуги для подальшої відправки, прийому вантажу у Антигуа і Барбуді.

Імпорт з Антигуа і Барбуди. Послуги імпортера/експортера

При необхідності ввезти вантаж (товар) з Антигуа і Барбуди одноразово або на постійній основі виконується повний комплекс зовнішньоекономічної діяльності. Сприяння з постачальниками у Антигуа і Барбуді: пошук, перевірка постачальників за заданими параметрами. Складання зовнішньоекономічних контрактів, оформлення товаросупровідних документів (інвойси, специфікації, пакувальні листи). Здійснюємо розрахунок з постачальниками, валютні банківські операції, купівлю валюти. Виконуємо митне оформлення імпорту, без акредитації замовником на митниці, що також виключить необхідність спілкування з представниками митних органів та контролюючих інстанцій. Ця послуга прискорить процедуру і правильне оформлення зовнішньоекономічної операції. Здійснюємо найменш витратне транспортування вантажу (товару) маючи можливість використовувати всі доступні види транспортування (авто, авіа, море). Ми доставляємо одиничні (зразки) і повні партії. У комплексі, після проходження формальних митних процедур вантаж доставляється клієнту юридично «готовим» до передачі в торгівлю чи у виробництво. 

Експорт в Антигуа і Барбуду

Оформлення та відправка вантажу (товару) нерезиденту. Пошук постачальників в Україні, сприяння українським виробникам (постачальникам) в зовнішньоекономічній діяльності. Взаєморозрахунки, всі валютні банківські операції, купівля / продаж валюти. Складання зовнішньоекономічного контракту, оформлення товаросупровідних документів (інвойси, специфікації, пакувальні листи). Митне оформлення експорту, без акредитації замовником на митниці, оформлення дозвільних документів експорту, процедури і правильне оформлення зовнішньоекономічної операції. Транспортування вантажу (товару), підбір та виконання найменш витратного перевезення - використовуючи консолідаційні склади доставляємо як одиничні партії (зразки), так і повні - маючи можливість використовувати всі доступні види транспортування (авто, авіа, море). 

Доставка із Антигуа і Барбуди для приватних осіб

Як відбувається доставка: Вантаж (куплений товар у Антигуа і Барбуді) відправляється на найближчий склад. Виконується перевезення із Антигуа і Барбуди на склад в Україні. Замовник може забрати вантаж (товар) самостійно або виконується відправка будь-якою кур'єрською службою України на найближче відділення зручне для Замовника.

Доставка у Антигуа і Барбуду для приватних осіб

Як відбувається перевезення у Антигуа і Барбуду: Замовник доставляє вантаж (товар) на склад самостійно або відправляє будь-якою зручною кур'єрською службою України на склад TBNcom. При необхідності виконується митне оформлення вантажу та перевезення з України у Антигуа і Барбуду, з доставкою курєрською службою Антигуа і Барбуди за адресою Замовника.

Пошта Антигуа і Барбуди
Відстеження із Антигуа і Барбуди посилок

Морські контейнерні перевезення Антигуа і Барбуди. Відстеження контейнерів.

Ocean Tracing

Кур'єрські служби Антигуа і Барбуди

Співпраця в Антигуа і Барбуді