ENG   ES   УКР  РУС   GER  
міжнародні вантажоперевезення / TBN company
tel:    +38 093 047 16 63     +38 067 583 38 24       for call to Ukraine:    +38 067 551 27 74
menu

Вантажні перевезення Австрія Україна

перевезення україна австрія  доставка україна австрія авіадоставка україна австрія

 

 • Перевезення вантажів
 • Збірні вантажі
 • Митне оформлення
 • Повітряні вантажоперевезення
 • Страхування вантажів
 • Документарна підтримка і консалтинг ЗЕД клієнта
 • Мультимодальні перевезення
 • Обслуговування на консолідаційних складах
 • Перевезення небезпечних вантажів
 • Перевезення вантажів на умовах INCOTERMS від EXW до DDP

 

Вантажні перевезення Україна Австрія

Автоперевезення вантажів Австрія Україна. Об'єднує декількох перевізників під однією експедицією. Це дозволяє поставити від 5 авто під завантаження одночасно.

Збірні вантажі. Доставка збірних вантажів Австрія Україна. Відправка авто щосуботи. Перевезення збірних вантажів в Австрію за термінами 5-7 днів. Постійно і без затримок, за низькими тарифами завдяки високому обороту перевезень.

Малотоннажні авто, фури 5- 20 трефрижератори для перевезення в Грац, Лінц, Зальцбург, інші міста Австрії. Приймаємо вантаж за адресою на склад тимчасового зберігання для обробки, митного оформлення, доставки з Австрії.

Перевізники України в Австрію забезпечують безперебійну доставку товарів.

 Вартість. Замовлення. ПОДЗВОНІТЬ ☎ +38 098 684 69 62  ✓VIBER  ✓WhatsApp ✓Telegram або напишіть запит

 Авіаперевезення

Авіадоставка з Австрії - найшвидший спосіб перевезення вантажів. При відправці Вашого карго з Австрії наші агенти заберуть вантаж у відправника, кваліфікований персонал обробить і оформить експортні декларації, а також всі необхідні документи в аеропорту. По прибуттю вантаж приймається в аеропорту України з повним митним очищенням. У результаті клієнт отримує вантаж без необхідності самостійно оформляти документи. Ми використовуємо прямий експорт від місцевих авіакомпаній в Австрії, тому тарифи мінімальні. Відправка вантажів в Австрію проходить за аналогічною схемою. Ми забираємо вантаж у клієнта, оформляємо і відправляємо вантажоодержувачу. Виконуємо попередній прорахунок, оперативне бронювання, реальний запит статусу знаходження вантажу. 

Проконсультуйтесь в аеропорту Бориспіль: +38 067 551 2774 чи оформіть простий запит нижче

Митні послуги Австрія Україна, юридичні особи

Митне оформлення (замитнення, розмитнення) в Україні перевезень в/з Австрії.

Підготовка необхідних супровідних та дозвільних документів, правильне декларування товару та оформлення в митних органах.

Документація імпорту, експортного митного очищення, санітарні інспекції, сертифікат походження, інші формальності митного очищення.

Послуги митного брокера: подача заявки на імпорт і експорт товарів, огляд товару, інші послуги пов'язані з митними формальностями, можливі послуги з транзиту. Для прорахунку вартості послуг митного оформлення необхідний інвойс на вантаж, його докладний опис, включаючи коди УКТ ЗЕД.

Попередній прорахунок митних зборів і платежів (консультація безкоштовна)

Важливо!

 • Попередньо ознайомтесь з обмеженнями, правилами митного оформлення, митних платежів та перевезень при експорті/імпорті Австрії.
 • Проконсультуйтесь у фахівця по напрямку, як вирішити питання вашого перевезення.

Це дозволить уникнути тяганини з митними органами при доставці і зайвих витрат з транспортними компаніями.

 Консолідаційні склади

Складська логістика в Австрії, складські термінали для консолідації та обробки вантажу. Послуги складу в Австрії: ми можемо надати клієнтам широкий спектр послуг складського зберігання та складування різних товарів, транспортування, розподілу, упаковки, маркування, зважування, вимірювання, упаковки плівкою та інші послуги для подальшої відправки, прийому вантажу в Австрії.

Мультимодальні перевезення

Мультимодальні перевезення вантажів виконуються від дверей до дверей: перевезення морським і залізничним транспортом, морські та автоперевезення, морським і річковим транспортом. Виконуються за схемою: пункт відправки в Австріі - Одеса порт, Чорноморськ порт, Південний, Херсон, Миколаїв, Маріуполь; або Гдиня / Гданськ порт - пункт призначення, Київ, Кишинів, інші міста Європи; або - Котка / Рига / Таллінн; або порт Поті в Грузію, Вірменію, Азербайджан, Казахстан.

Імпорт з Австрії. Послуги імпортера/експортера 

При необхідності ввезти вантаж (товар) з Австрії одноразово або на постійній основі виконується повний комплекс зовнішньоекономічної діяльності. Сприяння з постачальниками в Австрії: пошук, перевірка постачальників за заданими параметрами. Складання зовнішньоекономічних контрактів, оформлення товаросупровідних документів (інвойси, специфікації, пакувальні листи). Здійснюємо розрахунок з постачальниками, валютні банківські операції, купівлю валюти. Виконуємо митне оформлення імпорту, без акредитації замовником на митниці, що також виключить необхідність спілкування з представниками митних органів та контролюючих інстанцій. Ця послуга прискорить процедуру і правильне оформлення зовнішньоекономічної операції. Здійснюємо найменш витратне транспортування вантажу (товару) маючи можливість використовувати всі доступні види транспортування (авто, авіа, море). Ми доставляємо одиничні (зразки) і повні партії. У комплексі, після проходження формальних митних процедур вантаж доставляється клієнту юридично «готовим» до передачі в торгівлю чи у виробництво.

Експорт в Австрію

Оформлення та відправка вантажу (товару) нерезиденту. Пошук постачальників в Україні, сприяння українським виробникам (постачальникам) в зовнішньоекономічній діяльності. Взаєморозрахунки, всі валютні банківські операції, купівля / продаж валюти. Складання зовнішньоекономічного контракту, оформлення товаросупровідних документів (інвойси, специфікації, пакувальні листи). Митне оформлення експорту, без акредитації замовником на митниці, оформлення дозвільних документів експорту, процедури і правильне оформлення зовнішньоекономічної операції. Транспортування вантажу (товару), підбір та виконання найменш витратного перевезення - використовуючи консолідаційні склади доставляємо як одиничні партії (зразки), так і повні - маючи можливість використовувати всі доступні види транспортування (авто, авіа, море). 

Доставка з Австрії для приватних осіб

Як відбувається доставка: Вантаж (куплений товар в Австрії) відправляється на найближчий склад. Виконується перевезення з Австрії на склад в Україні. Замовник може забрати вантаж (товар) самостійно або виконується відправка будь-якою кур'єрською службою України на найближче відділення зручне для Замовника.

Купити в Австрії

Ми можемо купити з доставкою в Австрії товари, запчастини, обладнання та інше, розрахуватися з Вашим постачальником (оплатити товар), доставити в Україну у відповідності з усіма законами і правилами митного контролю та оформлення, із закриттям експортних і транзитних документів (EX, T1), з оплатою всіх податків та мит і, що важливо для Вашого продавця, поверненням ПДВ (VAT), що заощадить Вам істотно вартість покупки в Австрії. Можливе перевезення особистих речей без зайвих незручностей для Замовника: замитнити / розмитнити вантаж, як перевезення для приватної особи.

Доставка в Австрію для приватних осіб

Як відбувається перевезення в Австрію: Замовник доставляє вантаж (товар) на склад самостійно або відправляє будь-якою зручною кур'єрською службою України на склад TBNcom в Києві. При необхідності виконується митне оформлення вантажу та перевезення з України в Австрію, з доставкою курєрською службою Австрії за адресою Замовника.

Митні послуги Австрія Україна, юридичні особи

Для доставки (перевезення) в / з Австрії для юридичних осіб необхідне митне оформлення (замитнення, розмитнення) в Україні. Підготовка необхідних супровідних та дозвільних документів, правильне декларування товару та оформлення в митних органах. Можуть знадобитися: документація імпорту, експортного митного очищення, санітарні інспекції, сертифікат походження, інші формальності митного очищення. Послуги митного брокера: подача заявки на імпорт і експорт товарів, огляд товару та інші послуги пов'язані з митними формальностями, можливі послуги з транзиту з або без безпосередньої присутності замовника. Для прорахунку вартості послуг митного оформлення необхідний інвойс на вантаж, його докладний опис, включаючи коди УКТ ЗЕД. Попередній прорахунок митних зборів і платежів (консультація безкоштовна)

Вартість перевезення вантажів, вартість доставки, терміни доставки з Австрії

Представництва регіональних партнерів по вантажоперевезенням усіма видами транспорту в Австрії: Відень, Грац, Лінц, Зальцбург, Інсбрук.

Коли вам потрібне швидке, надійне і персональне обслуговування - ми тут, щоб відповісти
 

Пошта Австрії
Відстеження з Австрії посилок

 Cargo-partner

Австрійська транспортна компанія. Партнер GDA/Aramex. Відстеження відправок Cargo-partner: не підтримується

 Austrian Post (Österreichische Post AG)

Державний поштовий оператор Австрії. Пошта Австрії. Відстеження поштових відправлень Австрії: підтримується
 X1 Express

Австрійський місцевий експрес кур'єр. Відстеження відправлень X1 Express: підтримується