ENG   ES   УКР  РУС   GER  
міжнародні вантажоперевезення / TBN company
tel:    +38 093 047 16 63        for call to Ukraine:    +38 067 551 27 74
menu

Перевезення Бельгія Україна. Доставка з/в Бельгію

 

перевезення україна бельгія доставка україна бельгія авіавантажі україна беліз

Інформація для вантажовласників. За популярних маршрутах вантажоперевезень з України до Бельгії. Маршрут з Києва до Брюсселя дві тисячі вісімдесят дві км, з Одеси в Антверпен 2397 км, з Харкова в Гент 2581 км, з Дніпра в Шарлеруа 2577 км, зі Львова в Льєж тисячі п'ятсот тридцять шість км. Вартість перевезення в Бельгію з України і в зворотному напрямку розраховується за запитом у менеджера на дату перевезення по формулі грн / км.

 • Автомобільні перевезення збірних вантажів
 • Повітряні вантажоперевезення
 • Документарна підтримка і консалтинг ЗЕД клієнта
 • Залізничні перевезення
 • Морські перевезення збірних вантажів (LCL)
 • Морські контейнерні перевезення (FCL)
 • Мультимодальні перевезення
 • Обслуговування на консолідаційних складах
 • Проектні перевезення
 • Перевезення небезпечних вантажів
 • Перевезення вантажів на будь-яких умовах INCOTERMS від EXW до DDP
 • Страхування вантажів
 • Експортне та імпортне митне оформлення

Важливо! Попередньо ознайомтеся з обмеженнями, правилами митного оформлення, митних платежів та перевезень при експорті/імпорті Бельгії. Проконсультуйтеся у фахівця по напрямку як вирішити Ваші запитання (інформація на сторінці нижче). Це дозволить уникнути тяганини з митними органами при доставці і зайвих витрат з транспортними компаніями.

 Автомобільні перевезення Бельгія

Автоперевезення вантажів в Бельгії. Об'єднує декількох перевізників під однією експедицією, що дозволяє поставити від 5 авто під навантаження одночасно при необхідності. Логістичний та митний супровід. Надаємо необхідний автотранспорт для перевезення Бельгія Україна. Партнерська мережа дозволяє доставити вантаж, товари з Бельгії автомобільним транспортом за вказівкою замовника. Також маємо можливість прийняти вантаж за адресою на склад тимчасового зберігання (малі партії товару) для обробки, зберігання, митного оформлення й виконання формальностей подальшої доставки з Бельгії.

 

Збірні вантажі. Доставка збірних вантажів Бельгія Україна. Робимо митне оформлення вантажів. Відправка авто щосуботи. Перевезення збірних вантажів в Бельгію і в зворотному напрямку за термінами 5-7 днів. Транспортна компанія, збірні вантажі якої проходять постійно і без затримок, за низькими тарифами завдяки високому обороту перевезень.

Перевізники України в Бельгію забезпечують безперебійну доставку вантажів і товарів. Надаємо окремі малотоннажні авто, фури 5- 20 т, на вимогу рефрижератори з температурним режимом.

Вартість. Замовлення авто. ПОДЗВОНІТЬ ☎ +38 068 684 6962  ✓VIBER  ✓WhatsApp ✓Telegram або напишіть запит

 Авіаперевезення Бельгія

Авіадоставка з Бельгії - найшвидший спосіб перевезення вантажів. При відправці Вашого карго з Бельгії наші агенти заберуть вантаж у відправника, кваліфікований персонал обробить і оформить експортні декларації, а також всі необхідні документи в аеропорту. По прибуттю вантаж приймається в аеропорту України з повним митним очищенням. В результаті клієнт отримує вантаж без необхідності самостійно оформляти документи. Ми використовуємо прямий експорт від місцевих авіакомпаній в Бельгії, тому тарифи мінімальні. Відправка вантажів в Бельгію проходить за аналогічною схемою. Ми забираємо вантаж у клієнта, оформляємо і відправляємо вантажоодержувачу. Виконуємо попередній прорахунок, оперативне бронювання, реальний запит статусу знаходження вантажу. 

Проконсультуйтесь в аеропорту Бориспіль: +38 067 551 27 74 чи оформіть простий запит нижче

Морські перевезення Бельгія

Доставка контейнера з Бельгії: ми можемо доставити як повний контейнер з Бельгії (FCL), так і збірні вантажі з Бельгії (неповний контейнер LCL), що істотно заощадить вартість доставки з Бельгії. Морські перевезення вантажів виконуються провідними судноплавними компаніями CSCL, COSCO, WANHAI, OOCL, MSC, YANGMING, PIL, EVER GREEN, MAERSK, CMA, ZIM та ін. Можливі варіанти швидкого, за помірними цінами перевезення морським транспортом, економнішого - тривалішого. Ми можемо організувати обслуговування від дверей до дверей з Бельгії в порти Європи, Чорного моря, Середземного моря. Спеціальними контейнерами: перевезення заморожених вантажів рефрижераторними контейнерами (рефконтейнер), компаніями EVERGREEN, COSCO, MOL, APL, YML і MSC, які включають в себе перевезення м'яса, овочів, фруктів, морських продуктів. Детальніше ознайомитися з правилами як перевозять контейнер.

Склади Бельгія

Складська логістика в Бельгії, складські термінали для консолідації та обробки вантажу. Послуги складу в Бельгії: ми можемо надати клієнтам широкий спектр послуг складського зберігання та складування різних товарів, транспортування, розподілу, упаковки, маркування, зважування, вимірювання, упаковки плівкою та інші послуги для подальшої відправки, прийому вантажу в Бельгії.

Митні послуги Бельгія

Митне оформлення в Бельгії (замитнення, розмитнення). Документація імпорту, експортного митного очищення, санітарні інспекції, сертифікат походження, інші спеціальні послуги митного очищення в Бельгії. Послуги митного брокера в Бельгії: подача заявки на імпорт і експорт товарів, огляд товару та інші послуги пов'язані з митними формальностями, послуги з транзиту без безпосередньої присутності замовника. Детально ознайомитися із правилами та послугами: митне оформлення.

Скільки коштує доставка з Бельгії оперативно порахує менеджер по Вашому запиту:

Як до Вас звертатись *:
Ваш E-mail для зв'язку *:
Контактний телефон:
Зміст запиту *:

 

Імпорт з Бельгії. Послуги імпортера/експортера 

При необхідності ввезти вантаж (товар) з Бельгії одноразово або на постійній основі виконується повний комплекс зовнішньоекономічної діяльності. Сприяння з постачальниками в Бельгії: пошук, перевірка постачальників за заданими параметрами. Складання зовнішньоекономічних контрактів, оформлення товаросупровідних документів (інвойси, специфікації, пакувальні листи). Здійснюємо розрахунок з постачальниками, валютні банківські операції, купівлю валюти. Виконуємо митне оформлення імпорту, без акредитації замовником на митниці, що також виключить необхідність спілкування з представниками митних органів та контролюючих інстанцій. Ця послуга прискорить процедуру і правильне оформлення зовнішньоекономічної операції. Здійснюємо найменш витратне транспортування вантажу (товару) маючи можливість використовувати всі доступні види транспортування (авто, авіа, море). Ми доставляємо одиничні (зразки) і повні партії. У комплексі, після проходження формальних митних процедур вантаж доставляється клієнту юридично «готовим» до передачі в торгівлю чи у виробництво.

Експорт в Бельгію

Оформлення та відправка вантажу (товару) нерезиденту. Пошук постачальників в Україні, сприяння українським виробникам (постачальникам) в зовнішньоекономічній діяльності. Взаєморозрахунки, всі валютні банківські операції, купівля/продаж валюти. Складання зовнішньоекономічного контракту, оформлення товаросупровідних документів (інвойси, специфікації, пакувальні листи). Митне оформлення експорту, без акредитації замовником на митниці, оформлення дозвільних документів експорту, процедури і правильне оформлення зовнішньоекономічної операції. Транспортування вантажу (товару), підбір та виконання найменш витратного перевезення - використовуючи консолідаційні склади доставляємо як одиничні партії (зразки), так і повні - маючи можливість використовувати всі доступні види транспортування (авто, авіа, море). 

Доставка з Бельгії для приватних осіб

Як відбувається доставка: Вантаж (куплений товар в Бельгії) відправляється на найближчий склад. Виконується перевезення з Бельгії на склад в Україні. Замовник може забрати вантаж (товар) самостійно або виконується відправка будь-якою кур'єрською службою України на найближче відділення зручне для Замовника.

Купити в Бельгії

Ми можемо купити з доставкою в Бельгії товари, запчастини, обладнання та інше, розрахуватися з Вашим постачальником (оплатити товар), доставити в Україну у відповідності з усіма законами і правилами митного контролю та оформлення, із закриттям експортних і транзитних документів (EX, T1), з оплатою всіх податків та мит і, що важливо для Вашого продавця, поверненням ПДВ (VAT), що заощадить Вам істотно вартість покупки в Бельгії. Можливе перевезення особистих речей без зайвих незручностей для Замовника: замитнити / розмитнити вантаж, як перевезення для приватної особи.

Доставка в Бельгію для приватних осіб

Як відбувається перевезення в Бельгію: Замовник доставляє вантаж (товар) на склад самостійно або відправляє будь-якою зручною кур'єрською службою України на склад TBNcom. При необхідності виконується митне оформлення вантажу та перевезення з України в Бельгію, з доставкою курєрською службою Бельгію за адресою Замовника.

Пошта Бельгії

Відстежування посилок з Бельгії

Brucargo Air Freight
Державний експрес оператор Бельгії. ЕМС Бельгії. Відстеження ЕМС відправлень Бельгії: підтримується
Bpost

Державний поштовий оператор Бельгії. Пошта Бельгії. Відстеження поштових відправлень Бельгії: підтримується

Представництва регіональних партнерів з вантажоперевезень всіма видами транспорту в Бельгії: Брюссель, Антверпен, Гент, Льєж, Шарлеруа, Брюгге.

Карта Бельгії по квадратах