ENG   ES   УКР  РУС   GER  
міжнародні вантажоперевезення / TBN company
tel:    +38 093 047 16 63     +38 067 583 38 24       for call to Ukraine:    +38 067 551 27 74
menu

Перевезення Україна. Вантажоперевезення комерційних вантажів

 • Автомобільні перевезення збірних вантажів
 • Повітряні вантажоперевезення
 • Документарна підтримка і консалтинг ЗЕД клієнта
 • Залізничні перевезення
 • Морські перевезення збірних вантажів (LCL)
 • Морські контейнерні перевезення (FCL)
 • Мультимодальні перевезення
 • Обслуговування на консолідаційних складах
 • Проектні перевезення
 • Перевезення небезпечних вантажів
 • Перевезення вантажів на будь-яких умовах INCOTERMS від EXW до DDP
 • Страхування вантажів
 • Експортне та імпортне митне оформлення

Важливо! Попередньо ознайомтеся з обмеженнями, правилами митного оформлення, митних платежів та перевезень при експорті/імпорті України. Проконсультуйтеся у фахівця по напрямку як вирішити Ваші запитання (інформація на сторінці нижче). Це дозволить уникнути тяганини з митними органами при доставці і зайвих витрат з транспортними компаніями.

Автомобільні перевезення Україні

Автоперевезення вантажів в Україні.Об'єднує декількох перевізників під однією експедицією, що дозволяє поставити від 5 авто під навантаження одночасно при необхідності. З логістичним супроводом і митним брокером для оперативного вирішення питань. Партнерська мережа дозволяє доставити вантаж в Україні автомобільним транспортом в будь-яку точку за вказівкою замовника. Також маємо можливість прийняти вантаж за адресою на склад тимчасового зберігання для митного оформлення та виконання формальностей подальшої доставки з України.

Замовлення авто. Вартість. Зателефонуйте ☎ +38 098 684 6962 ✓ VIBER  ✓WhatsApp ✓Telegram. Диспетчер-ЛОГІСТ (авто 1,5-20т, рефрижератори) або надішліть запит

Авіаперевезення Україна

Авіадоставка з України - найшвидший спосіб перевезення вантажів. При відправці Вашого карго з України наші агенти заберуть вантаж у відправника, кваліфікований персонал опрацює і оформить експортні декларації, а також всі необхідні документи в аеропорту. По прибуттю вантаж приймається в аеропорту з повним митним очищенням. У результаті клієнт отримує вантаж без необхідності самостійно оформляти документи. Ми використовуємо прямий експорт від місцевих авіакомпаній, тому тарифи мінімальні. Відправка вантажів в Україну проходить за аналогічною схемою. Ми забираємо вантаж у клієнта, оформляємо і відправляємо вантажоодержувачу. Виконуємо попередній прорахунок, оперативне бронювання, реальний запит статусу знаходження вантажу.

Морські перевезення Україна

Доставка контейнера з України: ми можемо доставити як повний контейнер з України (FCL), так і збірні вантажі з України (неповний контейнер LCL), що істотно заощадить вартість доставки з України. Морські перевезення вантажів виконуються провідними судноплавними компаніями CSCL, COSCO, WANHAI, OOCL, MSC, YANGMING, PIL, EVER GREEN, MAERSK, CMA, ZIM та ін. Можливі варіанти швидкого, за помірними цінами перевезення морським транспортом, економнішого - тривалішого. Ми можемо організувати обслуговування від дверей до дверей із України в порти Європи, Чорного моря, Середземного моря. Спеціальними контейнерами: перевезення заморожених вантажів рефрижераторними контейнерами (рефконтейнер), компаніями EVERGREEN, COSCO, MOL, APL, YML і MSC, які включають в себе перевезення м'яса, овочів, фруктів, морських продуктів. 

Склад Україна

Складська логістика в Україні, складські термінали для консолідації та обробки вантажу. Послуги складу в Україні: ми можемо надати клієнтам широкий спектр послуг складського зберігання та складування різних товарів, транспортування, розподілу, упаковки, маркування, зважування, вимірювання, упаковки плівкою та інші послуги для подальшої відправки, прийому вантажу в Україні.

Митні послуги Україна

Послуги митного брокера: подача заявки на імпорт і експорт товарів, митне оформлення, огляд товару та інші послуги пов'язані з митними формальностями, послуги з транзиту. Документація імпорту; експортного митного очищення, санітарні інспекції, сертифікат походження. Інші спеціальні послуги митного очищення.

Склад відповідального зберігання

Ангар "А". Площа 600 м2 Розміри приміщення: довжина - 54 м, ширина - 12м, висота складування до 5 м. Розстановка на стандартних палетах 0,80м х 1,20 м. На площі поміщається 380 «місце-палет», в 2 яруси - 760 «місце-палет». Розстановка на нестандартних палетах 1,00м х 1,20м. На площі поміщається 295 «місце-палет», у 2 яруси - 590 «місце-палет». Розстановка на нестандартних палетах 1,20м х 1,40м На площі поміщається 220 «місце-палет», у 2 яруси - 440 «місце-палет». Обладнаний кран-балкою вантажопідйомністю до 3 т, дозволяє виконувати навантажувально-розвантажувальні роботи з автотранспорту безпосередньо в приміщенні. Площа для складування на відкритих майданчиках становить 1600 кв. м, розрахований на зберігання 1200 «місце-палет»

Консолідаційний склад

Ангар "В". Площа 800 м2. Розміри будівлі: довжина - 68 м, ширина - 12м, висота складування до 5 метрів. Розстановка на стандартних палетах 0,80м х 1,20 м. На площі розміщається 400 «місце-палет», у 2 яруси - 800 «місце-палет». Розстановка на нестандартних палетах 1,00м х 1,20м. На площі розташовуються 310 «місце-палет», у 2 яруси - 620 «місце-палет». Розстановка на нестандартних палетах 1,20м х 1,40м. На площі розміщається 240 «місце-палет», у 2 яруси - 480 «місце-палет». Територія складського комплексу охороняється, діє пропускна система.

Скільки коштує доставка з України оперативно порахує менеджер по Вашому запиту:

Як до Вас звертатись *:
Ваш E-mail для зв'язку *:
Контактний телефон:
Зміст запиту *:

Доставка з України для приватних осіб

Як відбувається доставка: Вантаж (куплений товар в Україні) відправляється на найближчий склад. Виконується перевезення з України на склад в країні отримувача. Замовник може забрати вантаж (товар) самостійно або виконується відправка будь-якою кур'єрською службою на найближче відділення зручне для Замовника.

Доставка в Україну для приватних осіб

Як відбувається перевезення в Україну: Замовник доставляє вантаж (товар) на склад самостійно або відправляє будь-якою зручною кур'єрською службою на найближчий склад в країні відправника вантажу. Виконується при необхідності митне оформлення вантажу та перевезення з країни відправника вантажу в Україну, з доставкою кур'єрською службою за адресою Замовника.

Пошта України
Відстеження з України посилок

SESP (EMS Ukraine) (ДПСЗ (Ems Ukraine))
Державний експрес оператор України. ЕМС України. Відстеження ЕМС відправлень України підтримується.
Ukraine Express
Mail forward компанія Ukraine Express. Відстеження відправлень Ukraine Express підтримується
Ukrposhta (Укрпошта)
Державний поштовий оператор України. Пошта України. Відстеження поштових відправлень України підтримується