ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel: +38 093 047 16 63       for call to Ukraine: +38 067 551 27 74
menu

Карго з Китаю в Україну: авіатранспорт або морські перевезення - що вибрати

Карго з Китаю в Україну:

авіатранспорт або морські перевезення - що обрати

Продаж товарів з Китаю - популярний на сьогоднішній день вид бізнесу в Україні, яким займаються багато підприємців за допомогою послуг мувінгової компанії TBN . Китайські товари, що б про них не говорили, досить ходовий товар. Вони коштують порівняно дешево, а їх якість з року в рік зростає і здатне задовольнити запити українського покупця.

У Китаї працює ціла індустрія, розрахована на співпрацю з російськомовними замовниками. Тамтешні підприємства готові виготовити практично будь-який товар - одяг, взуття, побутову техніку, іграшки. Уже навіть українські «сорочки-вишиванки» і традиційні писанки шиють і розфарбовують на китайських фабриках.

Залишається тільки доставити цей товар в Україну. Карго з Китаю в Україну - важливий момент, від якого залежить ведення успішної торгівлі речами, зробленими в КНР.

Карго з Китаю в Україну: авіаційний транспорт або морські перевезення - що вибрати?
З усіх видів вантажоперевезень в випадку з доставкою вантажів з Китаю в Україну використовують два: доставку авіаційним транспортом та доставку морським транспортом.

Почнемо з останнього. Зазвичай українські підприємці використовують саме морський транспорт . Міжнародні морські контейнерні перевезення  - зручний і відносно недорогий спосіб доставки вантажів з Китаю в Україну. Вантажовласник може або орендувати цілий контейнер, або лише частина його обсягу під свій вантаж. Другий варіант більш економний, так як платити потрібно тільки за зайняте місце, а не за весь двадцяти або сорокафутових контейнер.

Відправлення збірних вантажів передує процедура консолідації на спеціальних складах, яких в Китаї налічується ціле безліч. Там вантажі упорядковано таким чином, щоб в одному контейнері знаходився однотипний вантаж. Це займає деякий час.

Сама перевезення вантажу морським транспортом займає чимало часу. Іноді кілька тижнів. Тому для швидкопсувних вантажів карго з Китаю в Україну по воді не дуже підходить.

Для таких вантажів оптимально використовувати авіаперевезення. Ціни на такий тип доставки вище, ніж на морські перевезення, але зате вантаж не зіпсується в дорозі. За допомогою авіаційного транспорту доставка товарів з Китаю можлива в найкоротші терміни, буквально за кілька днів.

Крім оперативності, гідністю авіаперевезень є безпека вантажів. Це дозволяє відправляти літаком, зокрема, різні цінні вантажі. Авіакомпанії ретельно контролюють вантаж на всіх етапах транспортування. До нього не допускають сторонніх людей. Так що ризик втрати товару в шляху зведений до мінімуму. Але, щоб власник вантажу був повністю спокійний, він може скористатися послугою « Страхування вантажів ».

 


Источник: Карго з Китаю в Україну: авіатранспорт або морські перевезення - що вибрати
Категория: Авиаперевозки, Air cargo, Airlines | Добавил: maks_kashtan (01.05.2020)
Просмотров: 501 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar