ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel: +38 093 047 16 63       for call to Ukraine: +38 067 551 27 74
menu

Несупроводжуваний багаж. Правила перевезення

Несупроводжуваний багаж. Правила перевезення

При переїздах або перельотах закордон у пасажирів є можливість скористатися перевезенням несупроводжуваного багажу. Це багаж, який перевізник погоджується транспортувати окремо від його власника.

Несупроводжуваний багаж. Правила перевезення

Несупроводжуваний багаж приймається компанією тільки в разі наявності у пасажира квитків для здійснення переїзду або перельоту. Відповідно до правил перевезень, несупроводжуваний багаж може відправлятися і доставлятися тільки між пунктами (наприклад, аеропортами), між якими, згідно з проїзними документами, курсує сам пасажир.

Згода на оформлення вантажу як несупроводжуваний багаж надає перевізник. Компанія-перевізник також визначає тарифи на транспортування.

Оформлення несупроводжуваного вантажу відбувається заздалегідь і не пізніше дати відправлення пасажира.

При перевезеннях в несупроводжуваний багаж дозволено включати тільки особисті речі та побутові предмети.Пассажиру необхідно заповнити митну декларацію про склад багажу в декількох примірниках, в якій вказати речі і цінності, які транспортуються окремо. Інспектор митної служби проводить опис речей в пунктах розвантаження або завантаження контейнерів з речами. У разі виявлення предметів не зазначених в описі пасажира складається відповідний протокол.

Пасажир повинен надати затверджену інспектором декларацію при отриманні багажу і заповнює іншу декларацію, в якій вказує всі предмети в багажі.

Якщо багаж отримує не власник, а інша особа, то необхідна довіреність. Про це також потрібно повідомити митницю.

Важливо пам’ятати, якщо при доставці несупроводжуємого вантажу, відправник багажу і одержувач – різні особи, тоді багаж вважається вантажним відправленням, яке підлягає оподаткуванню в разі, якщо перевищує межі, визначені законодавством.

При авіаперельотах авіакомпанія має право приймати рішення, на якому рейсі транспортувати несупроводжуваний багаж, але перевезення має відбутися в обумовлені з замовником терміни.Источник: Несупроводжуваний багаж. Правила перевезення
Категория: Авиаперевозки, Air cargo, Airlines | Добавил: maks_kashtan (24.04.2020)
Просмотров: 523 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar