ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel: +38 093 047 16 63       for call to Ukraine: +38 067 551 27 74
menu

Різноманітність вантажів азіатських і австралійських авіакомпаній

Різноманітність вантажів азіатських і австралійських авіакомпаній

Комерційні авіакомпанії перевозять дитинчат акул, живих омарів, золоті злитки і гоночні автомобілі. Список того, що вони не перевозять у вантажних відсіках, досить короткий.

Авіаперевезення вантажів є важливою частиною бізнесу авіакомпаній. Вони забезпечують багатомільярдні доходи. Більшість пасажирських авіарейсів перевозять від 2,5 до 35 тонн вантажів по всьому світу.

Літаки з Сіднея часто перевозять свіжі продукти з центральних і південних районів Нового Південного Уельсу, а також виставкові експонати і важку техніку.

Свіжий тунець часто зустрічається на рейсах з Аделаїди в Японію і Китай, а живі омари - з Перта.

Жива риба експортується для акваріумів та ресторанів Азії і Близького Сходу з Кернса і Брісбена. Продукція фармацевтичної промисловості бере участь в авіадоставка вантажів з Мельбурна в Північну Америку, Європу і на Близький Схід. Закрилки авіасудів Boeing перевозяться з Австралії в США, а морепродукти і свіжі продукти - в Китай, Гонконг і на Тайвань.

Пошта є головним вантажем авіасудів всередині Австралії, після неї йдуть свіжі фрукти і овочі, рослини і квіти.

Іншим популярним авіавантажами є домашні тварини - авіакомпанія Virgin Australia перевозить понад 70 тис. Собак і кішок в рік, а Qantas - близько 40 тис.

Одна з найбільших компаній міжнародних авіаперевезень вантажів знаходиться в Еміратах. Рейси виконуються в 140 напрямках. Найбільш незвичайними вантажами компанія SkyCargo виділяє спортивні і гоночні машини, скакові коні, тварини з зоопарків, вертольоти і кермо морського судна. Компанія не перевозить літій-іонні акумулятори, плавники акул і мисливські трофеї, в тому числі з носорогів, слонів, тигрів і левів.

Флот найбільшої гонконгської авіакомпанії Cathay Pacific складається з 23 вантажних авіасудів, здатних перевозити велику рогату худобу і велика кількість коней для гри в поло і кінного спорту.

У вітрильний сезон часто надходять термінові замовлення на авіаперевезення щогл з Азії в Європу і Північну Америку.

Авіалінії зобов'язані дотримуватися суворих міжнародні правила авіаперевезення і упаковки вантажів , однак іноді ситуація виходить з під контролю.

У 2012 році крокодил виліз із пластикового контейнера на рейсі Qantas з Брісбена в Мельбурн. Його виявили вільно пересуваються в вантажному відсіку літака після посадки.

У квітні 2015 року вантажник заснув в багажному відділенні рейсу Alaska Air в США. Він підняв шум після зльоту, змусивши пілотів здійснити екстрену посадку.

Авіадоставку небезпечних вантажів звинувачують в декількох нещасних випадках аварії авіасудів зі смертельними наслідками. До сих пір не з'ясована зв'язок між катастрофою і зникненням на півдні Індійського океану в 2014 році рейсу MH370 малазійських авіаліній та перевезенням 221 кг літій-іонних батарей на його борту.

 


Источник: Різноманітність вантажів азіатських і австралійських авіакомпаній
Категория: Авиаперевозки, Air cargo, Airlines | Добавил: maks_kashtan (02.05.2020)
Просмотров: 498 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar