ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel: +38 093 047 16 63       for call to Ukraine: +38 067 551 27 74
menu

Товари з Китаю оптом – як доставити покупки в Україну

Товари з Китаю оптом – як доставити покупки в Україну

Товари з Китаю оптом – це можливість отримати продукцію за дуже вигідною вартістю:

 • оптові покупки завжди дешевше, ніж роздрібний продаж – це закон ринку
 • низька ціна виходить за рахунок прямого співробітництва з виробником, минаючи посередників і уникаючи накруток
 • це можливість замовити товари з власною упаковкою і логотипом
 • багато великих виробників співпрацюють виключно з оптовими покупцями.

Щоб зберегти привабливу вартість товару і поліпшити його конкурентоспроможність на українському ринку, дуже важливо знайти правильне рішення – як доставити покупки в Україну з Китаю.

 

Товари оптом з Китаю: варіанти доставки

Вибір варіанту, як доставити покупки в Україну з Китаю, залежить від кількох факторів:

 • морські контейнерні перевезення – вартість доставки, мабуть, головний фактор, що впливає на визначення способу, як доставити товари з Китаю оптом. За цим показником морські контейнерні перевезення – поза конкуренцією, вони дозволяють доставити в Україну великі партії товарів з мінімальною націнкою. Він підходить для відправки дуже важких і об’ємних вантажів – від 30 до 70 кубічних метрів. У цьому випадку товари з Китаю відправляються у вигляді генерального вантажу в одному контейнері.
 • авіаперевезення з Китаю – дуже дорогий спосіб доставити товари з Китаю, але він повністю виправданий, коли вантаж треба перевезти дуже терміново. Крім того, він оптимально підходить для перевезення брендів з Китаю, адже логістичні витрати незначно позначаться на загальній кінцевій вартості продукції. Крім того, авіаперевезення – це найбезпечніший і охороняється вид перевезень, при якому вантаж знаходиться під постійним пильним контролем працівників аеропорту. Це практично повністю виключає можливість розкрадання, втрати або псування дорогого вантажу, що відправляється літаком.

Якщо кількості товару недостатньо, щоб повністю заповнити контейнер, його можна відправити в складі збірного вантажу. Економія полягає в тому, що відправнику доводиться оплачувати відправку всього контейнера, він платить тільки за той обсяг, який зайняв його вантаж. Решту вартості оплачують інші відправники, чий вантаж також буде перевозитися в цьому контейнері.

Як доставити покупки в Україну: довіряйте кращим на ринку

Правильний вибір перевізника – це ще один важливий фактор, щоб доставити товари з Китаю оптом з мінімальними витратами. TBN пропонує своїм клієнтам комплексний підхід, при якому бере на себе всі питання, як доставити покупки в Україну:

 • спільно з клієнтом, оцінивши обсяг вантажу, його вартість і особливості перевезення, підберемо оптимальний варіант, як доставити вантаж з Китаю в Україну
 • оформлення всіх необхідних документів, в тому числі – сертифікатів для проходження митного контролю – якщо в документах будуть неточності або вони будуть оформлені невірно, це не тільки призведе до затримки доставки вантажу, але контейнер може бути поміщений на митний склад, а відправнику доведеться оплачувати його перебування там. Крім того, будь-які затримки – це завжди збитки
 • підготовка вантажу до відправки, його правильна навантаження і розміщення, щоб товар був доставлений без пошкоджень
 • співпраця з регулярними контейнерними сервісами дозволяє гарантувати дотримання термінів доставки вантажів. Це особливо важливо для тих, хто замовляє дрібнооптову доставку товарів з Китаю – співпрацюючи з нами, ви можете бути впевнені в тому, що наступна партія товару прибуде вчасно, а ваші гроші постійно знаходяться в обороті
 • ми готові забезпечити доставку товару по Україні, при необхідності – надати свій склад для зберігання вантажу протягом тижня.

 Источник: Товари з Китаю оптом – як доставити покупки в Україну
Категория: Авиаперевозки, Air cargo, Airlines | Добавил: maks_kashtan (31.03.2020)
Просмотров: 520 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar