ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel: +38 093 047 16 63       for call to Ukraine: +38 067 551 27 74
menu

Відправка речей в Італію: поради професіоналів

Відправка речей в Італію: поради професіоналів

Відправка речей в Італію здійснюється не так часто, як, наприклад, перевезення вантажів в іншу сторону, з Апеннінського півострова в Україні. Коли заходить мова про міжнародні перевезення між Україною та Італією, відразу згадується історія про те, як італійці в минулому році відкрили «полювання» на мікроавтобуси, якими українські «заробітчани» відправляли передачі своїм рідним і близьким на батьківщину.

Претензія італійців полягала в тому, що «намисто» не мали ліцензії на перевезення вантажів. Перевізники огризались, що ніде більше в Європі такої ліцензії не вимагають у транспортних засобів вагою до 3,5 тонн. Але все-таки змушені були платити чималі штрафи.

В Італії, тільки за офіційними даними, налічується чверть мільйона українців. За більш ніж двадцять років вони звикли до «Бусової» поштою, тому дії представників італійської влади викликали серйозний резонанс. Згодом конфлікт зійшов нанівець, проте, як то кажуть, осад залишився.

Ймовірно, і читачам цього матеріалу, якщо вони зібралися на постійне або тимчасове проживання в Італію, доведеться колись скористатися послугами тих же «бусів». Однак зараз їх, швидше за все, цікавить питання, як відбувається відправка речей в Італію .

Відправка речей в Італію: поради професіоналів

Для початку варто визначитися, які речі перевозити. В принципі, якщо бюджет на перевезення нічим не обмежений, то можна перевезти все особисті речі з України в Італію. Якщо ж фінанси обмежені, то подумайте, які з речей знадобляться на новому місці, без яких неможливо обійтися на перших порах. Решта - розпродати або віддайте знайомим. Принаймні так радять багато з тих, хто вже переселився в Італію. У деяких випадках, розповідають, перевезення однієї речі з України може обійтися дорожче, ніж вона коштує в Італії.

Після того, як визначилися з необхідною, зважте всі речі, які плануєте відправити в Італію, а також їх обсяг. Ці дані важливі, коли ви перейдете до наступного етапу - вибору способу перевезення речей в Італію. Частково питання перевезення речей з України ми вже піднімали в одній з попередніх публікацій.

Якщо речі важать небагато і обсяг їх незначний, то цілком можна перевезти їх до Італії літаком. Врахуйте, що авіаперевізник, визначаючи суму оплати за доставку, виходить з ваги і обсягу речей. Розділяють реальний і об'ємна вага вантажу. Реальний - це вага брутто, а об'ємний - це обсяг в кубічних метрах помножений на 167. По тому вазі, що виявиться більше, авіакомпанія і виставить ціну за авіафрахт.

Коли речей дійсно багато, можна скористатися послугами залізниці. Як альтернатива - відправка речей в Італію вантажним автомобілем. Часто особисті речі автотранспортом відправляють збірними вантажами. Врахуйте, в дорозі з України в Італію фура з вантажем перебуває мінімум два тижні.

Перш ніж відправляти речі в Італію, не зайвим буде уточнити, що можна ввозити на територію цієї країни, а що - ні.

Відправка речей в Італію: що заборонено?

  • наркотики і наркосодержащие препарати;
  • зброю;
  • вибухівку;
  • порнографію;
  • рослини;
  • диких тварин і птахів;
  • м'ясо-молочні продукти, навіть молочний шоколад.

Складно буде в Італію перевезти твори мистецтва , музичні інструменти, ювелірні вироби, антикваріат. Наприклад, на картини знадобиться спеціальний дозвіл від Міністерства культури.

Речі, призначені для відправки до Італії, доречно ретельно описати і застрахувати , оскільки трапляється, що в дорозі вони можуть пошкодити або навіть зникнути.

А ще доведеться придбати спеціальну упаковку і правильно упакувати всі речі. Упаковка речей - це ціла наука, тому, щоб речі досягли місця призначення цілими, слід доручити цю справу професіоналам.

Щоб відправка речей в Італію не була настільки клопіткою, рекомендуємо скористатися послугами мувінгової компанії. В Україні одним з лідерів на мувінгова ринку є TBN.

 


Источник: Відправка речей в Італію: поради професіоналів
Категория: Авиаперевозки, Air cargo, Airlines | Добавил: maks_kashtan (01.05.2020)
Просмотров: 461 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar