ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel: +38 093 047 16 63       for call to Ukraine: +38 067 551 27 74
menu

Вплив проблеми біженців на інтерес до авіаперевезень і вартість логістики в Європі

Вплив проблеми біженців на інтерес до авіаперевезень

і вартість логістики в Європі

Ситуація з біженцями в Європі привела до збільшення вартості міжнародних транспортних перевезень . Це дозволило збільшити інтерес до перевезень повітряним транспортом з боку постачальників особливо термінових вантажів.

Деякі кордону раніше відкритої Шенгенської зони тепер закриті або проїзд через них обмежений збільшенням кількості перевірок. На кордонах Німеччини, Австрії, Угорщини, Сербії та Хорватії створюються черги з вантажівок.

Гігантський приплив іммігрантів призвело до збільшення вартості міжнародних вантажних перевезень . Проблема в серпні 2015 року зі тунелем під Ла-Маншем між Кале і Дувром зробила великий фінансовий вплив на транспортні компанії, які перевозять вантажі по цьому маршруту, і на доставку вантажів до Великобританії в цілому. Додаткові витрати викликані простоями і зниженням попиту з боку клієнтів.

Крім затримок на переїзді між Великобританією і материковою Європою, тепер логістичні компанії зіткнулися зі збільшенням простоїв на кордонах, викликаних перевірками влади. У галузі з дуже малою маржею ці додаткові витрати не рентабельні в довгостроковій перспективі. Деякі компанії почали вводити додаткову плату за простої з метою перенесення частини додаткових витрат на клієнтів.

Перевірки відчутно вдарили по конкурентоспроможності європейських компаній.

Автомобілебудівні компанії Туманного Альбіону використовували авіадоставку вантажів для забезпечення безперебійної роботи конвеєрних ліній, тому що зупинка або простий на заводі обходиться в 25 тис. Фунтів стерлінгів в хвилину.

Для налагодження стабільних поставок чартерні повітряні рейси до Великобританії були організовані з Німеччини, Чехії, Польщі та Іспанії. Вантажі в найкоротші терміни були консолідовані для доставки на повітряних судах більшої місткості з метою скорочення витрат клієнтів.

Основна проблема в Кале трохи ослабла, ситуація значно покращилася. Однак затримки все ще присутні при перетині Євротунель через додаткових заходів безпеки та періодичних пошкоджень огороджень.

Європа та інші країни світу повинні вирішити ситуацію з міжнародними вантажними перевезеннями . По-перше, з гуманітарної точки зору, Уряди повинні зібратися разом для розробки єдиного рішення. По-друге, проблеми біженців збільшують транспортні витрати на перевезення товарів.

 


Источник: Вплив проблеми біженців на інтерес до авіаперевезень і вартість логістики в Європі
Категория: Авиаперевозки, Air cargo, Airlines | Добавил: maks_kashtan (02.05.2020)
Просмотров: 493 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar