ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel: +38 093 047 16 63       for call to Ukraine: +38 067 551 27 74
menu

Автодороги Украины. Бюллетень автодорог Украины.

Автодороги Украины. Бюллетень автодорог Украины

Дороги загального користування
Автомобільні дороги є національним надбанням українського народу і важливою складовою транспортної системи держави. Стан їх розвитку значною мірою впливає на соціально-економічний розвиток держави. Вони потребують постійного нагляду та ремонту з метою підтримання їх у належному стані, забезпечення безпечних і комфортних умов руху.
Державна служба автомобільних доріг України (Укравтодор) створена Указом Президента України від 8 листопада 2001 року № 1056/2001 "Про заходи щодо підвищення ефективності управління дорожнім господарством України" як центральний орган виконавчої влади для здійснення функцій управління дорожнім господарством України.
До сфери управління Державної служби автомобільних доріг входять служби автомобільних доріг в областях, державні проектні, технологічні та експертні підприємства, Державна акціонерна компанія "ВАТ "Автомобільні дороги України"" з дочірніми підприємствами в областях.
У віданні Укравтодору перебуває мережа автомобільних доріг загального користування протяжністю 169,1 тисяч кілометрів з яких 20,1 тисяч кілометрів це дороги державного значення. На автомобільних дорогах розташовано понад 16 тисяч мостів загальною протяжністю понад 364 кілометри.
Територією України пролягає сім автомобільних транспортних коридорів (міжнародні № 3, 5, 9 та національні Балтійське море – Чорне море, Європа–Азія, ЧЕС і Євроазіатський). Довжина доріг за напрямками транспортних коридорів становить 5240 кілометрів.

Скачать бюллетень автодорог Украины:



Источник: Автодороги Украины, Бюллетень автодорог Украины.
Категория: Автомобильные карты | Добавил: TBN (29.11.2010)
Просмотров: 2771 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar