ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel: +38 093 047 16 63       for call to Ukraine: +38 067 551 27 74
menu

Про компанію

Про компанію

TBN – українська транспортно-експедиторська компанія, що здійснює різноманітні міжнародні перевезення вантажу (автоперевезення, авіаперевезення та перевезення морем) по Україні під митним контролем, а також надає комплекс логістичних послуг з складського сервісу та митного оформлення. Спектр послуг, що їх пропонує наша компанія, дає змогу організувати міжнародні перевезення вантажу за схемою «аеропорт-аеропорт», «від дверей до дверей» чи будь-якою іншою схемою, яка підходить для Вас.

TBN  входить до складу концерну TBN  — найбільшого підприємства України на ринку продажу транспортних та туристичних послуг.

Надійна та своєчасна міжнародна доставка вантажу є основою успішної реалізації торгових проектів. Тому, обираючи компанію, якій доручити доставку вантажу, в першу чергу варто орієнтуватися на репутацію, досвід успішної реалізації проектів, наявність продуманих логістичних схем та міжнародні зв’язки.

TBN  є беззаперечним лідером серед українських транспортно-експедиторських компаній. Ми пропонуємо не лише безпосередню доставку вантажу, а й супровід, митну чистку, страхування від усіх ризиків та послуги кваліфікованих брокерів. Спеціалізація нашої компанії — міжнародна доставка вантажу та доставка вантажу Україною. Доставка вантажу Україною здійснюється усіма доступними видами транспорту. В межах нашої країни ми доправляємо негабаритний вантаж, збірний вантаж, попутний вантаж, перевезення речей та багажу, та транспортування інших видів вантажу.

Цінова політика TBN абсолютно прозора. На вартість транспортування вантажу впливає багато факторів, які обговорюється під час попереднього діалогу з клієнтом. Ви самостійно можете впливати на вартість доставки вантажу, варіюючи ті чи інші фактори. Дізнатися попередню вартість транспортування вантажу можна безпосередньо на нашому сайті в розділі «Запит тарифу» .Источник: Про компанію
Категория: Загальні положення | Добавил: maks_kashtan (01.05.2020)
Просмотров: 452 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar