ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel: +38 093 047 16 63       for call to Ukraine: +38 067 551 27 74
menu

Мовного в Україні. особливості перевезень

Мовного в Україні. особливості перевезень

Зміна місця роботи, переселення з сім'єю в інше житло, розширення офісу - ось часті причини звернення до мувінгової компанії . Ринок мувінгових послуг досить розвинений в США, де населення мобільне.

МОВНОГО В УКРАЇНІ. ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕВЕЗЕНЬ

Мовного в Україні динамічно розвивається, що зобов'язує фірми вдосконалювати свої послуги. До оборотів ринку США ще далеко, але все більша частка населення потребує послуг спеціалізованих компаній.

Сьогодні неможливо обмежитися лише транспортуванням багажу. Компаніям слід мати у своєму арсеналі комплекс послуг, щоб максимально позбавити клієнта клопоту, пов'язаних з переселенням.

Замовити послуги мувінгової компанії коштує мінімум за два-три дні до дати переїзду. Особисто для себе можна скласти перелік речей, які необхідно зібрати і визначити їх черговість. Якщо у вас велика площа, багато меблів і техніки, компанія направить до вас оцінювача, який назве вартість перевезення і підбере необхідний транспорт.

В основному вказується загальна ціна послуги, яка включає вартість оренди автомобіля, роботу вантажників, доставку речей і т.п .. Однак є компанії, які вважають окремо. У таких випадках потрібно заздалегідь уточнити всі тарифи: скільки буде коштувати розбирання / збирання меблів (тарифікація погодинна), доставка майна на конкретний поверх (тарифікується кожен поверх окремо), упаковка. Часто окремі тарифи діють і при перенесенні дуже важких речей - понад 100 кг.

У разі необхідності мувінгова компанія буде працювати цілодобово або у свята, але в таких випадках вартість послуг може зрости.

Щоб ви не бігали по супермаркетам і складах в пошуках коробок, співробітники компанії мають кошти для того, щоб упакувати ваші речі: коробки різних розмірів, скотч, стрейч -плівка, бульбашкова плівка, яка захищає від розбивання і т.д.

Відповідальність за пошкодження речей прописується в договорі між вами і компанією. Мувінгові фірми зобов'язуються виплатити компенсацію в разі пошкодження.

З розвитком мувинга в Україні компанії почали страхувати майно. Якщо вантаж зламався, розбився, незалежний оцінювач встановлює вартість компенсації, яку виплачує страхова компанія.

Мувінг в Україні став окремою галуззю. З середини 2000-х років кількість компаній на ринку почала рости. Свою увагу варто зосередити на тих, хто комплексно підходять до вирішення питання переїзду і зможе організувати безпечний переїзд в будь-яке місто або країну.

 


Источник: Мовного в Україні. особливості перевезень
Категория: Общие положения | Добавил: maks_kashtan (30.04.2020)
Просмотров: 423 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar