международная доставка грузов ENG  международная доставка грузов  ES  международная доставка грузов  УКР международная доставка грузов  РУС  международная доставка грузов GER  
международные грузоперевозки / TBN company
Контакты TBN company: 
+38 067 551 27 74 (for calls to Ukraine)
+38 044 209 17 85 (звонки в Украине)
menu
авиадоставка грузов из Киева

TBN company UKRAINE

авиадоставка грузов из Киева
авиадоставка грузов из Киева

TBN company USA

expand your business with our experts
. Спецпредложение смотри здесь Доставка в Китай из Киева

Перевезення вантажу по Європі. Правила та особливості вантажоперевезень

Перевезення вантажу по Європі

Правила та особливості вантажоперевезень

Якщо Ви збираєтеся зайнятися вантажоперевезеннями всередині Європейського Союзу, то не зайвим буде дізнатися, що перевезення вантажу по Європі для резидентів ЄС здійснюється за іншими правилами, ніж для нерезидентів, зокрема перевізників з України.

Резидентам, звичайно ж, простіше. До них не пред'являються вимоги мати дозволу на в'їзд на територію тієї чи іншої країни. Ці всі процедури скасовані.

Перевізник, який отримав національну (уніфіковану) ліцензію на міжнародні перевезення вантажів , має повне право возити вантаж з однієї європейської країни в іншу, і не морочити собі голову додатковими дозвільними документами на вантажоперевезення. Наприклад, перевізник з Польщі не зобов'язаний надавати будь-які ще дозволу на вантажоперевезення з Франції до Німеччини і т.д.

Тому компанії з України, коли виникає необхідність перевезень вантажів по Європі, часто довіряють цю справу перевізникам «з європейською пропискою», підписуючи з ними відповідну угоду. Зокрема, з перевізниками з Польщі. Вони без проблем можуть доставити вантаж в будь-яку іншу країну ЄС. З поляками вже активно співпрацюють багато західних і міжнародні компанії. Перевізники з країн так званих нових членів Європейського Союзу привертають тим, що поки ще, як то кажуть, не розпещені зайвої рентабельністю і готові працювати з будь-якого графіку.

Перевезення вантажу по Європі: особлива Італія

Як виняток Італія , вона закриває свій ринок від перевезень вантажів в треті країни. Що це означає? А то, що у Вас не вийде возити вантажі з Італії в Україну. Той же польський перевізник скільки-завгодно може ганяти фуру з вантажем з Італії до Польщі, маючи на руках лише національну (уніфіковану) ліцензію на міжнародні перевезення вантажів. Але якщо раптом документи - інвойс і міжнародна товарно-транспортна накладна (CRM) - у нього виявляться виписаними на Україну, на італійській митниці у перевізника зажадають СЕМТ   - дозвіл, що дозволяє компаніям здійснювати перевезення вантажів між країнами-учасницями угоди. Або ж спеціальний дозвіл «kraje trzecie»Якщо такого не виявиться в наявності, італійські митники «вліплять» штраф.

Часто цей важливий нюанс упускають експедитори, коли організовують комбіновані міжнародні перевезення і везуть вантаж з Італії до Польщі з подальшою доставкою з Польщі до одержувача в Україні.

Щоб не наступити на ті ж граблі, багато українських компаній довіряють перевезення компаніям з великим досвідом роботи на даному ринку, з розгалуженою інфраструктурою, що включає в себе, зокрема, склади в різних країнах ЄС, з відточеною логістикою. На сайті «КИЙ АВІА КАРГО» Ви можете запросити тариф на перевезення вантажу по Європі за допомогою спеціальної форми.

Додаткову інформацію щодо перевезення вантажу по Європі можна отримати у нашого консультанта.Источник: Перевезення вантажу по Європі. Правила та особливості вантажоперевезень
Категория: Общие положения | Добавил: maks_kashtan (01.05.2020)
Просмотров: 211 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar