ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel: +38 093 047 16 63       for call to Ukraine: +38 067 551 27 74
menu

Послуги мувінгової компанії. Що потрібно знати

Послуги мувінгової компанії. Що потрібно знати

Професійна мувінгова компанія надає комплекс послуг, необхідних для переселення з квартири або офісу. На відміну від звичайної транспортної фірми, в обов'язки якої входить в основному лише транспортування вантажу автомобілем, послуги мувінгової компанії спрямовані на повноцінне переселення, яке включає розбір / збір меблів, розвантаження в зазначеному місці і т.д.

ПОСЛУГИ МУВІНГОВОЇ КОМПАНІЇ. ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

Для виконання послуг мувінгової компанії необхідний штат, в який входять, в тому числі, водії, вантажники, менеджери, експедитори, оцінювачі та ін.

Навчений фахівець мувінгової компанії спочатку оцінить вартість перевезення вантажу, відповідно до його габаритами і складність транспортування. В основному така послуга безкоштовна. Відповідно до цього також складається графік перевезення і встановлюються чіткі терміни.

Це важлива послуга, з огляду на те, що в недосвідчених компаніях, що не вдаються до такого підходу, можливі зміни у вартості і зрушення термінів. Як наслідок переселення затримується, а вартість послуги після її виконання зростає.

Багато укладають з клієнтом договір, де вказується вартість і чіткі терміни виконання послуги мувінгової компанії.

Багато компаній пропонують своїм клієнтам додаткові послуги, такі як страхування . Також в список включають охорону вантажу перевозять. Це важливі послуги в разі, якщо товар дуже цінний, наприклад, антикваріат.

До послуг мувінгової компанії входить перевезення вантажу на будь-яку відстань, виконання всіх видів перевезень, розвантаження та завантаження речей, розбирання та збирання меблів, упаковка побутової, аудіо та відео техніки.

Саме тому, важливо, щоб у компанії був штат фахівців з відповідним обладнанням, який би зміг без проблем виконати цей перелік послуг. І не виникло ситуації, коли за вантаж в 200-300кг береться дві людини і ще вас приваблюють для допомоги.

Вантажники в основному виконують кілька функцій: монтують меблі, підключають побутову техніку і т.д ..

До послуг мувінгової компанії також входить перевезення нестандартного вантажу , наприклад, фортепіано, сейфи різного розміру.

Щоб здійснити масштабне переселення, мувінгова компанія може працювати цілодобово. У таких випадках координатор фірми становить план-графік переселення разом із замовником і розбиває процес на кілька етапів.

Мувінгові компанії також займаються перевезенням особистих речей за кордон. У таких випадках зверніть увагу на наявність в компанії партнерів в інших країнах і можливість транспортувати ваші речі неушкодженими на далекі відстані.

Послуги мувінгової компанії спрямовані на те, щоб клієнт не задавався і не переживав зайвий раз стрес при переселенні.

 Источник: Послуги мувінгової компанії. Що потрібно знати
Категория: Общие положения | Добавил: maks_kashtan (30.04.2020)
Просмотров: 401 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar