грузоперевозка Украина ENG  грузоперевозка Украина  ES  грузоперевозка Украина  УКР грузоперевозка Украина  РУС  грузоперевозка Украина GER  
международные грузоперевозки / TBN company
Контакты TBN company: 
+38 067 551 27 74 (for calls to Ukraine)
+38 044 209 17 85 (звонки в Украине)
menu
грузоперевозки грузов в Киев

TBN company UKRAINE

грузоперевозки грузов в Киев
грузоперевозки грузов в Киев

TBN company USA

expand your business with our experts
. Спецпредложение смотри здесь Доставка в Китай из Киева

Що таке карго? Переваги і недоліки

Що таке карго? Переваги і недоліки

У сучасному світі швидко розвивається бізнес, перевезення вантажів має важливе значення. По суті, сміливо можна стверджувати, що карго, або перевезення вантажів є тим маленьким коліщатком, завдяки якому рухається вся світова економіка. Якщо випадково зупинити цей процес руху вантажів на довгий час замре і зупиниться діяльність всіх галузей виробництва. Так що зараз процес вантажоперевезень стає все більш затребуваним видом послуг транспортних компаній.

Что такое карго? Преимущества и недостатки - Кий Авиа Карго

Що таке карго? Переваги і недоліки

Карго перевезення здійснюються згідно з укладеним договором між транспортно-експедиторською компанією і замовником. Залежно від бажання замовника, обсягу вантажу і терміну поставки вибирається доставка відповідним видом транспорту.

Вантажні авіаперевезення

Затребувані тими, хто найбільше цінує час і безпеку. Хоча це найдорожчий вид доставки в порівнянні з іншими видами перевезень, але у нього є і свої переваги. Авіаперевезення – це найшвидший спосіб доставки товару в будь-яку точку світу. До того ж авіаперевезення відрізняється високим ступенем безпеки і збереження товару. Доступ до вантажу обмежений і система охорони аеропортів вище, ніж, наприклад, в морських портах. І ще авіарейси в основному прямі і тому товар не проходить перевантаження на інший борт. Тому авіаперевезення довіряють особливо дорогий або швидкопсувний вантаж.

Морські вантажоперевезення

Залишаються найбільш затребуваними, не дивлячись на багато недоліків. Але вагомою перевагою перед іншими видами доставки вантажів є низька ціна доставки і майже необмежений за вагою й обсягом вантаж, що перевозиться. До того ж контейнери, в яких перевозять вантажі, можуть в подальшому використовувати для доставки вантажу в кінцевий пункт призначення. Але найбільшим недоліком морських вантажоперевезень є терміни. Найчастіше вони можуть перевищувати в кілька разів терміни при авіадоставці. До того ж часто суду заходять в інші порти для перезавантаження, що підвищує ризик пошкодження або втрати товару.

Вантажні перевезення залізничним транспортом

Є економічними і дають прекрасну можливість перевезення великих обсягів вантажу. До того ж вважається більш екологічним видом перевезення, ніж інші. Але ось недоліком є ​​обмежені залізничні полотна і доставка вантажу у віддалені райони, може значно збільшити вартість перевезення.

Перевезення вантажу автомобільним транспортом

Найпопулярніший вид перевезень. Він дуже економічний, графік доставки гнучкий, тому вантаж можна легко доставити в будь-яку точку з мінімальними витратами. До того ж під час транспортування автомобільним транспортом здійснюється контроль за вантажем.Источник: Що таке карго? Переваги і недоліки
Категория: Общие положения | Добавил: maks_kashtan (28.04.2020)
Просмотров: 233 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar