ENG   ES   УКР  РУС   GER  
международные грузоперевозки / TBN company
tel: +38 093 047 16 63       for call to Ukraine: +38 067 551 27 74
menu

Умови поставки CIF

Умови поставки CIF

Умови поставки CIF Інкотермс 2010 - це комерційний торговий термін, який в міжнародній практиці є одним з основних умов поставки товарів. Його назва є абревіатурою, утвореної першими літерами англійського виразу «Cost, Insurance and Freight» ( «Вартість, страхування і фрахт»).

 

Поставка товару на умовах CIF на увазі, що продавець виконав обумовлену поставку в тому випадку, коли товар вже фактично поміщений на борт судна (перейшов через поручні) в порту відвантаження в узгоджені сторонами терміни.

При цьому за умовами поставки CIF продає сторона повинна сплатити витрати з доставки товару в зазначений порт призначення. Продавець також повинен застрахувати товар (сплативши передбачені страхові внески) від можливих ризиків його повної втрати або часткового пошкодження під час перевезення. Коносамент (товарну квитанцію) і страховий поліс продавець передає покупцеві.

Однак покупцеві слід мати на увазі, що за умовами поставки CIF, в зобов'язання продавця входить страхування вантажу тільки з мінімальним страховим покриттям і не більше того. Тому, якщо покупець дорожить вантажем і планує застрахувати його з більшою сумою покриття, він повинен додатково домовиться про це з продає стороною або самостійно за рахунок власних коштів провести додаткове страхування.

З моменту, коли товар розміщений на борту судна, можливі ризики його втрати або псування приймає на себе покупець.

Умови CIF застосовуються виключно при транспортуванні вантажу по воді (морським або річковим транспортом).

У разі, якщо беруть участь в угоді сторони не мають кінцевою метою навантаження товар на борт судна, потрібно застосовувати термін CIP, який використовується при переміщенні товару різними видами транспорту, в тому числі і при змішаних перевезеннях.

Базис поставки CIF також передбачає і виконання продавцем обов'язкових експортних митних процедур, передбачених у разі вивезення товару. Але при цьому в обов'язки продавця не входить виконання митних формальностей, пов'язаних з ввезенням товару, він не повинен проводити оплату імпортних мит, а також виконувати інші імпортні митні процедури, передбачені при ввезенні.Источник: Умови поставки CIF
Категория: Общие положения | Добавил: maks_kashtan (01.05.2020)
Просмотров: 406 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar